Salon ve Oda tek duvara Ithal duvar kağitlari yaptırdım

Hangi oda daha güzel

• Ankete Katılan
    70
  • Anket Kapalı .
canım çok tatlı olmuş
iyi güzel günlerde kullanın...

unkapanından aldığını yazmışsın...
unkapanın neresinden tarif edermisin..
bende bu arada duvar kağıdımı yoksa sedefli boyamı yaptırsan salonu diye karar veremedim

canım öncelikle çok geç cevap verdiğim için kusura bakma bayadır işlerden girmek nasip olmadı... evet unkapanında imç çarşıları var orası perdeci, duvar kağıtcı, eminönünden fatih tarafına giderken solda kalıyor kemere gelmeden... zaten kocaman biryer bulmanız kolay olur.

merhabalar..salonunuz da oturma odanız da güzel olmuş..beğendim..ben bir konuda yardımınızı isteyeceğim arkadaşlar..bende evimde değişiklikler yapmak istiyorum..duvar kağıdı kullanmak istiyorum salonumda koltuklarım desenli içinde mavi ve hardal sarısı renkler var; duvar rengim çoook açık sarı ve şampanya karışımı gibi bir renk; halımda çiçekli, kremli, mavili sizce duvar kağıdını ne renk seçmeliyim? desenleri ya halıma ya da koltuğuma uydurmam gerekiyor sanırım..bana yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkür ediyorum hepinize..

canım cok hos durmus bende evlendımde kendı evıme yapmayı dusunuyorum gule gule otur:)opuyorumnanaktan

merhabalar..salonunuz da oturma odanız da güzel olmuş..beğendim..ben bir konuda yardımınızı isteyeceğim arkadaşlar..bende evimde değişiklikler yapmak istiyorum..duvar kağıdı kullanmak istiyorum salonumda koltuklarım desenli içinde mavi ve hardal sarısı renkler var; duvar rengim çoook açık sarı ve şampanya karışımı gibi bir renk; halımda çiçekli, kremli, mavili sizce duvar kağıdını ne renk seçmeliyim? desenleri ya halıma ya da koltuğuma uydurmam gerekiyor sanırım..bana yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkür ediyorum hepinize..

canım benim evdeki duvar kağıtları çok göze batıyor... mesela çok hafif olanları var hem desen hemde tabanı aynı renk onları ayıran özellik kabartıları dokunca ve gözle hissetmen bence sende kremli tonlarda böyle bir duvar kağıdı seçsen hiç göz yorucu olmaz... unkapanına gşdebilirsen nasıl demek istediğimi anlarsın. şimdi görmeden birşey demek yanlış olur.

harıkaa olmuşşş yahu nerden buluyorsunuz bunkları bursada bulamadım ben dogru durust bı yer .. bulduklarım cok pahalı yerlerdı

harıkaa olmuşşş yahu nerden buluyorsunuz bunkları bursada bulamadım ben dogru durust bı yer .. bulduklarım cok pahalı yerlerdı

canım ben unkapanından buldum... fiyatlar biraz daha uygun mesela aynı duvar kağıtlarını mecidiyeköy de buldum ama çok pahalılar... buarada beğenmen çok hoşuma gitti sağol

canım çok güzeller oturma odası daha da güzel .sana iki oda ne kadara geldi

niltol canım bence çok guzel bı hava katmıs duvar kagıtları evıne .benım favorım oturma odandakı. bende yaptırmak ıstıyorum fırsat bulunca imç çarsısına gıtmeyı dusunuyorum

mutlaka istiyoum böyle birşey.. koltukları aldıktan sonra karar vereceğim hangisi olacağına.

canım çok güzeller oturma odası daha da güzel .sana iki oda ne kadara geldi

niltol canım bence çok guzel bı hava katmıs duvar kagıtları evıne .benım favorım oturma odandakı. bende yaptırmak ıstıyorum fırsat bulunca imç çarsısına gıtmeyı dusunuyorum

maliyeti nedir acaba

arkadaşlar bunları alalı 2 sene gibi süre oldu biz alırken bunlar ithal diye geçiyordu ve euro fiyat uygulanıyordu biz 2 duvar için 400 tl vermiştik ama şimdi kaç paradır bilemiyorum...

oturma odası harika olmuş :lepi:
hayallerimdeki gibi bir renk ve desen
inşallah bende bulabilirim bunlardan

Ben de bayıldım buna,çok yakışmış gerçekten.
Yeni evleneceğim için her şeye merakla ve heyecanla bakıyorum:)
Salonuma koyacağım tv ünitesinin arkasındaki duvara ben de düşünüyorum.Koltuklarım krem-kahve.Ne tarz bir şey olur acaba?

Niltol harika görünüyor güle güle otur.Tek duvara ithal kağıt yapıp dşğer tarafları badana mı yaptın canım? Ben de aynı seyi yapıcam da.Bir de imc den mi almak lazım? Ortalama fiyat nedir yardım edersen sevinirim

Arkadaşlar pekii bu koçtaşta satılan duvar kağıtları falan olmaz mı?

çok begeniyorum yaa ev kira olcagındannn ev sahibi izin verirse salonda konsolun olduguuu duvara yapmak istiyorum:)bakalımmmm inş izin veirirde yaparım:)

bende bende istiyorum Ama ben duvardaki oturma odasının duvar rengini istiyorum Benimde koltukler krem, fonlar bordo, halı bordo krem, mobilyamda krem senin renk benim bol ışık alan evime iyi gelebilir....

X