Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salonuma halı ve perde önerisi :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Fistikkk ayyy ne gezdm ne gezdm beee :)) ama isimizi cok kolayladikk :KK66:) ist a donunce fotolari atarm esyalarn buyuk bi kismini aldik salon takim +oturma odasi +yemek odasi ve yatak odasi :) alfemo tepe home ve dogtas karisimi olduk biz :) ceyizlikler hali perde filan da bayramdan sonra :KK66:

Zafer iki gun izin almisti hattaaa nikah gunumuzu de aldikkk 31 Temmuzzzz :))) yani on gun sonra kadr ben de evli bir bayan oluyorm :) Allah mutlu etsn hepimizii :KK66:)

Yikanmayi bilemem ama bu goruntuyu pek begenmedm canm daha sade olsn bence kat kat olunca birbirini oldurmus gibi geldi benm fikrimce canm

Hiloşumm bu ne hız yaw maşşallah biz kaç haftadır bi ev düzemedik sen bi günde hepsini hallettn :nazar: işinizi kolaylamamış bitirmişinz yaw ne kalmış daha beyaz eşya var ama büyükleri halletmenz çok iyi olmuş fotoları bekliyom tabi yemk odası o model mi
ohh nikahıda halletmişinz Allah bütün işlerinizi böle kolaylaştırsn canmm çok sevndm on gün sonra sende bu kervana girion he dönüşü olmayan bi yoldaym ona göre düşün he :KK9: amin canm amin Allah hepiciğimize mutlu huzurlu bi yuva nasip etsin:KK16::21:

banada çok karşk geldi canm ama fikir olsun die baktım Onurda harika dedi :KK53: Almıcam ya böle fransız perde yıkamasıda zormuş zaten tek kişi takılmıomuş birleşik ya

Mrb bence perde yerine çok açık sütlü vahve rengi beyaz işi yaptırta bilirsin sonra onu sıtora montaj edip rahat kullanırsın çok şık durur halıya gelince sade düz bir renk kullana bilirsin

Merhaba,
Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın... Nacizane fikrim, Berjerin içinde açık renkte yani duman rengi mavi tonlarında bir renk var göz yormayan ve sıkılmayacağınız bir ton fonlarınızı o tonda kullanabilir ve kendinden desenli aynı tonlarda bir halı ile tamamlayabilirsiniz...:KK42:

Merhaba canm amin inşallah ..
evet o rengide düşündüm ama cesaret edemedm nasıl drur die kapatmamz mı odayı ki o renk halıda duman rengi olur perde gbi olabilir aslında kafam baya karıştı bi perde de bu kadar düşünceğmi sanmıodum ne zormuş ev düzmek ya
Saol canm fikirlern için

sen bilirsin cnm ama berjerlerin çok hareketli o yuzden japon daha düz bi kesim olduğu için sadeleştirir die düşündüm tül konusunda haklısın belki kapıya olmayabilir bence tül alıcaksanda desensiz keten tüllerden al hem spor hem sade olur

aynen canm bnm ilk baş düşündüğüm tarz da keten dümdüz desensz bi tül ve kalın perde şu şekil mesela

Mrb bence perde yerine çok açık sütlü vahve rengi beyaz işi yaptırta bilirsin sonra onu sıtora montaj edip rahat kullanırsın çok şık durur halıya gelince sade düz bir renk kullana bilirsin

(çok açık sütlü vahve rengi beyaz işi)o nasıl bi model canm stora monte ettrme nasıl oluo yani normal perdeyi stora mı takıolar

Hiloşumm bu ne hız yaw maşşallah biz kaç haftadır bi ev düzemedik sen bi günde hepsini hallettn :nazar: işinizi kolaylamamış bitirmişinz yaw ne kalmış daha beyaz eşya var ama büyükleri halletmenz çok iyi olmuş fotoları bekliyom tabi yemk odası o model mi
ohh nikahıda halletmişinz Allah bütün işlerinizi böle kolaylaştırsn canmm çok sevndm on gün sonra sende bu kervana girion he dönüşü olmayan bi yoldaym ona göre düşün he :KK9: amin canm amin Allah hepiciğimize mutlu huzurlu bi yuva nasip etsin:KK16::21:

banada çok karşk geldi canm ama fikir olsun die baktım Onurda harika dedi :KK53: Almıcam ya böle fransız perde yıkamasıda zormuş zaten tek kişi takılmıomuş birleşik ya

Aminnn insallah canmmm :KK66: evet yemek odasi o oldu canm salon da alfemodan o takimdan baska begenemedm hosuma gittiler bayaa :KK66:

Amin canm her isimiz rast gider ins napalm biz ayri yerde olunca biraraya geldimizde deli gibi gezip halledelm diyorz :KK66:

Bikac kez dusunup evet derm canm anladm :KK70:

Merhaba canm amin inşallah ..
evet o rengide düşündüm ama cesaret edemedm nasıl drur die kapatmamz mı odayı ki o renk halıda duman rengi olur perde gbi olabilir aslında kafam baya karıştı bi perde de bu kadar düşünceğmi sanmıodum ne zormuş ev düzmek ya
Saol canm fikirlern için

aynen canm bnm ilk baş düşündüğüm tarz da keten dümdüz desensz bi tül ve kalın perde şu şekil mesela

Son paylastigin cok hos bence de Fatosum

Aminnn insallah canmmm :KK66: evet yemek odasi o oldu canm salon da alfemodan o takimdan baska begenemedm hosuma gittiler bayaa :KK66:

Amin canm her isimiz rast gider ins napalm biz ayri yerde olunca biraraya geldimizde deli gibi gezip halledelm diyorz :KK66:

Bikac kez dusunup evet derm canm anladm :KK70:

Son paylastigin cok hos bence de Fatosum

hoşuna gittiyse içine sindiyse ne güsel canm hemen kafanda kurmaya başlamışşsndr zaten şunu şuraya koyarım faln ben çok heyecanlanmştım evmze eşyaları alınca konuşyduk böle yaprz faln çok güsel duygular
buldun mu bordo canm resmlerni görcem ama merak ediyom ne zamn gelion bu arada
hehe öle oluodur canm zaman kısıtlı olunca daha çok gezip bakmak için deli gbi gezmk lazm içine sineni buluon ya sorun deil güsel yorgunlklar ohh çok az kaldı :KK16:
:KK9:masada bikaç kez düşün acaba evet mi desem bi Zafern yüzüne bak ayağına basmayı unutma ki bnmki bastrmadı içimde kaldı:KK47: çok pis surat yaptım ama arada bunu kullanarak bişeyler yaptırabilirim hehe

evet canm benmde moblyaları aldığmzada ilk düşündüğüm model buydu

bencede şahane duruyor son paylaştığın. kesinlikle eşyalarınla süper duracak. krem kendinden desenli sade bi halıyla çok güzel olacak:)

hoşuna gittiyse içine sindiyse ne güsel canm hemen kafanda kurmaya başlamışşsndr zaten şunu şuraya koyarım faln ben çok heyecanlanmştım evmze eşyaları alınca konuşyduk böle yaprz faln çok güsel duygular
buldun mu bordo canm resmlerni görcem ama merak ediyom ne zamn gelion bu arada
hehe öle oluodur canm zaman kısıtlı olunca daha çok gezip bakmak için deli gbi gezmk lazm içine sineni buluon ya sorun deil güsel yorgunlklar ohh çok az kaldı :KK16:
:KK9:masada bikaç kez düşün acaba evet mi desem bi Zafern yüzüne bak ayağına basmayı unutma ki bnmki bastrmadı içimde kaldı:KK47: çok pis surat yaptım ama arada bunu kullanarak bişeyler yaptırabilirim hehe

evet canm benmde moblyaları aldığmzada ilk düşündüğüm model buydu

Evt canm cok tatli heyecanlar cidden ya mustakbel esinle bunlari konusmak falan planlar yapmal mobilya secmek beraber.. :KK66:) aynen canm icime sinsin de yemek odasi ve salon takimi odemesi yarn yapilaak o yuzden onlara bir daha bakacagiz yarn hepsini atarm ist da :KK66:)

Hehe haklisn tabi madem bastirmadi cezasini ceksn :KK70:
Canm bordo bej dusunuyordm ama sanirm mor bej olacak kumaslari cok guzeldi yarn netlesecek gosteririm sonra tabi ki :KK66:

Evt canm cok tatli heyecanlar cidden ya mustakbel esinle bunlari konusmak falan planlar yapmal mobilya secmek beraber.. :KK66:) aynen canm icime sinsin de yemek odasi ve salon takimi odemesi yarn yapilaak o yuzden onlara bir daha bakacagiz yarn hepsini atarm ist da :KK66:)

Hehe haklisn tabi madem bastirmadi cezasini ceksn :KK70:
Canm bordo bej dusunuyordm ama sanirm mor bej olacak kumaslari cok guzeldi yarn netlesecek gosteririm sonra tabi ki :KK66:

:KK3:Hiloşummmm nerdesinn hani resimlerr

bencede şahane duruyor son paylaştığın. kesinlikle eşyalarınla süper duracak. krem kendinden desenli sade bi halıyla çok güzel olacak:)

saol canm bende böle düşünüyom ama müstakbel eşim kruvaze istiyo salonumuz büyük böle çok boş durur dio benden süslü çıktı :) halı konusunda hem fikiriz sade kendinden kabartmalı krem yada pudra rengi bulursam alcam

$kruvuze-perde-modeli.jpg.jpg

o zaman böyle bişey istiyosun:) buda güzel olur cnm daha elegan bana biraz daha avagard mobilyayla kullanılmalı gibi geliyo ama klasikle sporu kobinlemek de bi seçenek tabiki

Eki Görüntüle 1196445

o zaman böyle bişey istiyosun:) buda güzel olur cnm daha elegan bana biraz daha avagard mobilyayla kullanılmalı gibi geliyo ama klasikle sporu kobinlemek de bi seçenek tabiki

evet canm eşimin beğendiği bu bende beğeniyorum ama bizim salon daha sade olsun istiyom oda salonumuz büyük boş durur perdeler öbür türlü kartonpiyerde yok korniş olcak sadece, sap gibi kalcak perdeler en azından kruvaze hareket katar dio penceremzde büyük bilmiyom ya buda çok hoş
benm aklım sadede açıkcası

çokk güsel canm 1.klasik diğeri spor tarzı düz perde alırsam taş modelden alabilirim kaşmir mi bu bide kabartmalı ya araları çabuk mu kirlenir süpürmesi falan zor mu bilmiyom evlensek te kurtulsak şu dertlerden yaw :KK76:

yok cnm merak etme temizliği gayet kolay . evet kaşmir bunlar. bu arada ben de gecen yaz evlendim benim salonumda mor pudra ağırlıklı desenli fon ve düz keten tül seçtim benimde kartonpiyerim yok kötü durmuyo yani korniş olunca cnm. perde güzel olsun yeterki. cok dert etme zaten eksik bitmiyo önümüzdeki ay bi yıl olacak inan hala alıyorum eşya

yok cnm merak etme temizliği gayet kolay . evet kaşmir bunlar. bu arada ben de gecen yaz evlendim benim salonumda mor pudra ağırlıklı desenli fon ve düz keten tül seçtim benimde kartonpiyerim yok kötü durmuyo yani korniş olunca cnm. perde güzel olsun yeterki. cok dert etme zaten eksik bitmiyo önümüzdeki ay bi yıl olacak inan hala alıyorum eşya

Allah mesut etsin canm evnzden huzur eksik olmasin nasl evllk gsel mi erkeklr hep brbrlrne soruo bu soruo nasl gduo evllk die onlarda sonra knsrz dio hih olan bze oluo hergun ymk drdi cmsr utu annemn mis gbi evnden gden bziz onlrda hersy aynu devm :) salonun resmni cekblrsen grmk istrm fkir acsndan evet ya bu eksk hc btmiomus arkdslrda ole dio evlndk hala alioz die

çok çok güzel kesinlikle bekarlık sultanlık lafına katılmıyorum iyiki evlenmişim rabbime şükürler olsun. kendi evin olunca yemek yapmak temizlik yapmak inan cok keyifli geliyo hersey yeni hersey cok guzel bide mutluysan sana yardımcı olan bi eşin de varsa inan hiçbişey zor gelmiyo. erkekler şu açıdan sıkıntı yaşıyo ardadaşlarıyla sabaha kadar dışarda eğlenemiyolar sabaha kadar süren eglence bi iki saate iniyor evlenince:) ama evde huzurun mutlulugun varsa kolay adapte oluyolar düzenli bi hayat hoslarına bile gitmeye baslıyor.. inşallah sen de cok mutlu olursun. bu esya alma ev kurma süreci cok tatlı bi sürec tadını cıkar canım kafana takma hiçbişeyi. zevk almaya bak. salonun resmini en kısa zamanda göndericem:)

çok çok güzel kesinlikle bekarlık sultanlık lafına katılmıyorum iyiki evlenmişim rabbime şükürler olsun. kendi evin olunca yemek yapmak temizlik yapmak inan cok keyifli geliyo hersey yeni hersey cok guzel bide mutluysan sana yardımcı olan bi eşin de varsa inan hiçbişey zor gelmiyo. erkekler şu açıdan sıkıntı yaşıyo ardadaşlarıyla sabaha kadar dışarda eğlenemiyolar sabaha kadar süren eglence bi iki saate iniyor evlenince:) ama evde huzurun mutlulugun varsa kolay adapte oluyolar düzenli bi hayat hoslarına bile gitmeye baslıyor.. inşallah sen de cok mutlu olursun. bu esya alma ev kurma süreci cok tatlı bi sürec tadını cıkar canım kafana takma hiçbişeyi. zevk almaya bak. salonun resmini en kısa zamanda göndericem:)

benmkinin zaten gece hayatı yok öle sabahlara kadar.yılda bikaç kez anca görüşür öle akşam arkadaşlarıyla oda bikaç sonra evine gider o yönden sıkıntım yok şükür evcimendir ben çıkartcam dışarı gibime geliyo gezmyi pek sevmez üşengeç :) evimizde otruruz zaten dio bakalm az kaldı görcez
inşallah canm hepimiz mutlu olalm evizmizde valla tatlı bir süreç de sıkıştırmaya başladı son zamanlar bnmki hele yetişemicaz bak görcen die beni kasıo çok rahatsın dio :KK1:

benmkinin zaten gece hayatı yok öle sabahlara kadar.yılda bikaç kez anca görüşür öle akşam arkadaşlarıyla oda bikaç sonra evine gider o yönden sıkıntım yok şükür evcimendir ben çıkartcam dışarı gibime geliyo gezmyi pek sevmez üşengeç :) evimizde otruruz zaten dio bakalm az kaldı görcez
inşallah canm hepimiz mutlu olalm evizmizde valla tatlı bir süreç de sıkıştırmaya başladı son zamanlar bnmki hele yetişemicaz bak görcen die beni kasıo çok rahatsın dio :KK1:

yok cnm eşiminde gece hayatı yok zaten ilçede oturuyorz öyle bi imkan yok:)) bekarken eve cok gec giderdi sabaha kadar sohbet muhabbet çok iyi bir arkadas grupları var ilk basta evde oturmak sıkıcı geldi ama alıştı zamanla. yetişmese ne olacak canım kocaman bi ömür var önünüzde yaparsınız yavas yavas düğün hazırlıkları bittiyse kendini sıkıntıya sokma ev bi şekilde hallolur. ben sadece yatak odası ve salon almıstım bir yıl gecti simdi oturma odası bakmaya basladım bos duruyodu odam. hersey güzel olacak merak etme:)

:KK3:Hiloşummmm nerdesinn hani resimlerr

Fıstığımmm yeni döndümmm bu sabah bennn, davetiyeler basıldı onu alıp geldim, ne işler hallettik nelerrr...
Salon,yemek odası, yatak odası, oturma odası, mutfak masası, Zafer'e saat, bana inci set ve davetiyeler de halloldu bittiiii... perde halı ve küçük ev eşyaları porselenler kaldı sadece onlar da bayram ve nikahın peşine inşallahh :KK23: Bir de damatlık almadık, Zafer de kilo alıp verirsem az daha duralım dedi, seninki hadi ipli de ben nası girecem dedi :KK1: şimdi ayrı ayrı başlık açıp hepsini sana paylaşıyorum canımcımm telefona özellikle renkleri de çektim sana gösterim diye :KK1::KK1::KK1:

Beyaz eşyaları da arçelikten seçtim kodlarını yazdırdım, istedikleri zaman gidip alacaklar :KK66:

Sen neler yaptın bakimmmm???

Son düzenleme:
Tülcüler tüpleri nasıl Stora dikiyorlarsa ketenide dikiyolar inanılmaz güzel oluyor camda tavsiye ediyorum

X