Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu salonuma halı ve perde önerisi :)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
yok cnm eşiminde gece hayatı yok zaten ilçede oturuyorz öyle bi imkan yok:)) bekarken eve cok gec giderdi sabaha kadar sohbet muhabbet çok iyi bir arkadas grupları var ilk basta evde oturmak sıkıcı geldi ama alıştı zamanla. yetişmese ne olacak canım kocaman bi ömür var önünüzde yaparsınız yavas yavas düğün hazırlıkları bittiyse kendini sıkıntıya sokma ev bi şekilde hallolur. ben sadece yatak odası ve salon almıstım bir yıl gecti simdi oturma odası bakmaya basladım bos duruyodu odam. hersey güzel olacak merak etme:)

evde huzur varsa zaten eşler eve gelmek iç.in can atar die düşünüyorum sonuçta dışarda da arkadaşlarıyla vakit geçirebilir arada alışcaz artık evlilk hayatına kaçarı yok:)
valla daha düğün hazırlıklarına başlamadık bayramdan sonra gelnlk kına falan halletcez ramazan dolaysıyla gezemedik ailelerde gelmek ister ramazanda yormayalm onları dedik evle ilgilendik eşimle hep
ya bizimde otrma odası boş şuan salonda otrcaz zaten ama boş kalmasın 2 koltuk atalım dedik çocuk odası boş zaten ıvırzıvır koyarız dedik bakalm

Fıstığımmm yeni döndümmm bu sabah bennn, davetiyeler basıldı onu alıp geldim, ne işler hallettik nelerrr...
Salon,yemek odası, yatak odası, oturma odası, mutfak masası, Zafer'e saat, bana inci set ve davetiyeler de halloldu bittiiii... perde halı ve küçük ev eşyaları porselenler kaldı sadece onlar da bayram ve nikahın peşine inşallahh :KK23: Bir de damatlık almadık, Zafer de kilo alıp verirsem az daha duralım dedi, seninki hadi ipli de ben nası girecem dedi :KK1: şimdi ayrı ayrı başlık açıp hepsini sana paylaşıyorum canımcımm telefona özellikle renkleri de çektim sana gösterim diye :KK1::KK1::KK1:

Beyaz eşyaları da arçelikten seçtim kodlarını yazdırdım, istedikleri zaman gidip alacaklar :KK66:

Sen neler yaptın bakimmmm???

hoşgeldinnn Hiloşumm bende merak ettim yaw neden bişey yazmıo bu hatun dedim
meğer büyük işler peşindeymişssin:KK1:
:nazar::nazar:maşşallah canm bişeyciğiniz kalmadı artık hani davetiyler :)
anam nikahada bi hafta kaldı ya evli hatun olcan sende :KK16:heyecan varmı
anam biz dioz kilo alcaz vercez gelnlk almıoz oda mı öle dio :)
heheh saol canm hemen bakıom evceğizine
bzde dün işten izin aldık perdelerimizi aldıkkkk :KK52:

tv aldık banyo dolabı avizelrimizi aldık baya harcadık gitti paracıklar :KK1:

Tülcüler tüpleri nasıl Stora dikiyorlarsa ketenide dikiyolar inanılmaz güzel oluyor camda tavsiye ediyorum

aaa hiç görmedim canm sordum perdeciye keten perde nasıl die tavsiye etmedi ütüsü dert dedi bide salon büyük bizim ütüyle uğraşmıyım die almadım :KK31:

aaa hiç görmedim canm sordum perdeciye keten perde nasıl die tavsiye etmedi ütüsü dert dedi bide salon büyük bizim ütüyle uğraşmıyım die almadım :KK31:

çok güzel duruyo ama gerçeten ütüsü büyük dert. ben kulanıyorum 5 metre duvarım pilileriyle birlikte 10 metreye cıkıyo tül ütüyü düşün 40 dakıkada ıkı kişi zor ütülüyorz

çok güzel duruyo ama gerçeten ütüsü büyük dert. ben kulanıyorum 5 metre duvarım pilileriyle birlikte 10 metreye cıkıyo tül ütüyü düşün 40 dakıkada ıkı kişi zor ütülüyorz

evet geçekten çok şık sade duruo ama ütüsü dert olcak ya bzmde 4.40 duvar aldığımız perde bile 13 metre olcak ondan ütüsü olmayan bi model seçtim kruvazde olcağı için ütüden yırttım gibi:KK1:
Allah sana kolaylık versin 40 dk bi perde zor iş :KK76:

hoşgeldinnn Hiloşumm bende merak ettim yaw neden bişey yazmıo bu hatun dedim
meğer büyük işler peşindeymişssin:KK1:
:nazar::nazar:maşşallah canm bişeyciğiniz kalmadı artık hani davetiyler :)
anam nikahada bi hafta kaldı ya evli hatun olcan sende :KK16:heyecan varmı
anam biz dioz kilo alcaz vercez gelnlk almıoz oda mı öle dio :)
heheh saol canm hemen bakıom evceğizine
bzde dün işten izin aldık perdelerimizi aldıkkkk :KK52:

tv aldık banyo dolabı avizelrimizi aldık baya harcadık gitti paracıklar :KK1:

Aynen canm pek bi sey kalmadi bizim de baya is hallettik e zaman azalinca daha zor olcakti... Siz de iyi yapmissiniz canm nasil perdeler aldn ben de simdi hali perde arayisina girdm ama bence senin su an asil baam gereken gelinlikkkkkk :))))

Heyecan dusununce oluyo evet degisik bi duygu davetiyeyi gorunce de bi tuhaf oldm vallaaa :)

He ya o da spora gidiyo bi degisiklik olursa ceket tam oturmaz yok diyo son haftalar alalm :)) neyse onun dikilme derdi yok ben de sen bilirsn nasil istersen dedmm :KK66:)

Davetiye de burda tatlimm :

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=739138

077ca_Gul_Bahcesi_Beyaz_Avize.jpg
yatak odası avizemz:KK16:

6827b_Seden_Uclu_Beyaz_Sarkit_.jpg
salon için bi 3lü bi 2li aldık

Aynen canm pek bi sey kalmadi bizim de baya is hallettik e zaman azalinca daha zor olcakti... Siz de iyi yapmissiniz canm nasil perdeler aldn ben de simdi hali perde arayisina girdm ama bence senin su an asil baam gereken gelinlikkkkkk :))))

Heyecan dusununce oluyo evet degisik bi duygu davetiyeyi gorunce de bi tuhaf oldm vallaaa :)

He ya o da spora gidiyo bi degisiklik olursa ceket tam oturmaz yok diyo son haftalar alalm :)) neyse onun dikilme derdi yok ben de sen bilirsn nasil istersen dedmm :KK66:)

Davetiye de burda tatlimm :

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=739138
evet canm ağustosta biz baya sıkışcaz mesela ev yerleştrme kına geln alışverişi Allahtan aynı şehirdeyz onun rahatlığı herhalde bilmiom ama bnm yapımda öle gerçi uyuşukluk mu son ana bırakmamı var bişiler bende :KK1: gelnlk bayrm sonrası hemen bakıoz canm oda bizi düşündürüyo şuan ama ramazanda çıkamadık aileler niyetli die zor olcaktı artık koşturcaz napalm tatilde dinleniriz:26:

davetiyeye bakıom canm
ooo ne sporu bu ki düğünde fit mi gözükcek yoksam onların ki basit ya alınır bi ceket ama bak ona bile özenmiş sonra alalım yakışsın demiş

evet geçekten çok şık sade duruo ama ütüsü dert olcak ya bzmde 4.40 duvar aldığımız perde bile 13 metre olcak ondan ütüsü olmayan bi model seçtim kruvazde olcağı için ütüden yırttım gibi:KK1:
Allah sana kolaylık versin 40 dk bi perde zor iş :KK76:

hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullan. ne renk aldın merak ettim:)

hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullan. ne renk aldın merak ettim:)

amin canm çok saol
normal çiçek desenli tül perde kruvaze olcak kalın perdelerde pembe aldım cnm eve yerleşince fotolarını atarım zaten detaylı

evet canm ağustosta biz baya sıkışcaz mesela ev yerleştrme kına geln alışverişi Allahtan aynı şehirdeyz onun rahatlığı herhalde bilmiom ama bnm yapımda öle gerçi uyuşukluk mu son ana bırakmamı var bişiler bende :KK1: gelnlk bayrm sonrası hemen bakıoz canm oda bizi düşündürüyo şuan ama ramazanda çıkamadık aileler niyetli die zor olcaktı artık koşturcaz napalm tatilde dinleniriz:26:

davetiyeye bakıom canm
ooo ne sporu bu ki düğünde fit mi gözükcek yoksam onların ki basit ya alınır bi ceket ama bak ona bile özenmiş sonra alalım yakışsın demiş

Haklisn Ramazan biraz zor oluyo ama mecbur olunca napacann bi de biz ayri sehirde olunca o kadr erteleyemezdikkk... Diger isler yetisir de ben en cok gelinligin sorun olmaz ins diye dusunuyormm :KK66:) seni gidi seni birakma son ana elin ayagin dolasmansn :))

Tabi dugune balayina fit olcakms ben de evde spor yapiyorm her firsatta sportif cift olcaz hehe :)) zaten kendiliginden bi kac kilo gitti valla cok iyi oldu az daha dikkat edim bikac kilo daha gitsn :))) evet kiyafetine benm gibi pek ozenir :KK66:)

077ca_Gul_Bahcesi_Beyaz_Avize.jpg
yatak odası avizemz:KK16:

6827b_Seden_Uclu_Beyaz_Sarkit_.jpg
salon için bi 3lü bi 2li aldık

Canmm gule gule kullaninnn pembisini yerim :)))

Haklisn Ramazan biraz zor oluyo ama mecbur olunca napacann bi de biz ayri sehirde olunca o kadr erteleyemezdikkk... Diger isler yetisir de ben en cok gelinligin sorun olmaz ins diye dusunuyormm :KK66:) seni gidi seni birakma son ana elin ayagin dolasmansn :))

Tabi dugune balayina fit olcakms ben de evde spor yapiyorm her firsatta sportif cift olcaz hehe :)) zaten kendiliginden bi kac kilo gitti valla cok iyi oldu az daha dikkat edim bikac kilo daha gitsn :))) evet kiyafetine benm gibi pek ozenir :KK66:)

Canmm gule gule kullaninnn pembisini yerim :)))

evet canm zaten sizin gbi ayrı şehirde olsaydık bu kadr rahat olamazdk sen iyi yaptın herşeyini hallettin çok şükür çok az bi zamnda kaldı balayını naptınız bu arada ondan bahsetmedk hiç
gelnlk artık kısmet olcak canm nerde çıkarsa karşıma alcam model kafamda belli biraz zaten ama üstümde nasıl durur bilmiom beğenmessem ozman sorun işte :KK53:

oo bizde göbüşlü bi çift oluruz hehe bzde yok hiç spor ya bnde istyom aslında yapmak ama az kaldı zaten bikaç kilo gitti dedğin gbi tabi ramazan sonrası almassak gene

saol canm bnm daha güselleri senn olsun:KK54:

evet canm zaten sizin gbi ayrı şehirde olsaydık bu kadr rahat olamazdk sen iyi yaptın herşeyini hallettin çok şükür çok az bi zamnda kaldı balayını naptınız bu arada ondan bahsetmedk hiç
gelnlk artık kısmet olcak canm nerde çıkarsa karşıma alcam model kafamda belli biraz zaten ama üstümde nasıl durur bilmiom beğenmessem ozman sorun işte :KK53:

oo bizde göbüşlü bi çift oluruz hehe bzde yok hiç spor ya bnde istyom aslında yapmak ama az kaldı zaten bikaç kilo gitti dedğin gbi tabi ramazan sonrası almassak gene

saol canm bnm daha güselleri senn olsun:KK54:

Canım balayımız Bodrum'da bizim güzel bir otel seçtik inş güzel geçer :KK16::nazar:
İnş beğendiğin gibi istedin gibi dirk karşına çıakr canm benm de hazırlardan beğendiğim de oldu yani, bu da aslında hazır olması gerekiyordu normalde ama özel tasarımlarıymış ellerinde bir tane ya oluyo ya olmuyo ellerinde olmadıkları içn dikiliyor yani, normalde 38 ler tam oluyordu...

Heheh aman bi şey olmaz, benmki de spora gidiyo güya da ben ordayken zaten hiç gitmiyo, ben de zaten dışarlarda olacam gene bi sürü yapamıcam falan, en doğal hallerimz en güzeli boşver :KK1:

Sağol canm benm, biz de bi kaç avize hallettik ben yatak odasına şunu aldım, hem de siyahhh, ben biraz daha loş istedim yatak odasını :KK23::

$2000012626.jpg

Mutfak ve hol:

$d504f_Mini_Catlatma_Sarkit_8054.jpg

Oturma odası buna benziyor:

$1000114680_1.jpg

Son düzenleme:

Canım balayımız Bodrum'da bizim güzel bir otel seçtik inş güzel geçer :KK16::nazar:
İnş beğendiğin gibi istedin gibi dirk karşına çıakr canm benm de hazırlardan beğendiğim de oldu yani, bu da aslında hazır olması gerekiyordu normalde ama özel tasarımlarıymış ellerinde bir tane ya oluyo ya olmuyo ellerinde olmadıkları içn dikiliyor yani, normalde 38 ler tam oluyordu...

Heheh aman bi şey olmaz, benmki de spora gidiyo güya da ben ordayken zaten hiç gitmiyo, ben de zaten dışarlarda olacam gene bi sürü yapamıcam falan, en doğal hallerimz en güzeli boşver :KK1:

Sağol canm benm, biz de bi kaç avize hallettik ben yatak odasına şunu aldım, hem de siyahhh, ben biraz daha loş istedim yatak odasını :KK23::

Eki Görüntüle 1199142

hehe siz bu tarafa biz o tarafa gitcez desene inşallah güsel geçer canm bi sıkıntı çıkmaz uzunnnn geçer zaman çabuk geçmz :KK16::KK1:

en güseli tabi doğallaık ya çokta salmamak lazm tabide inşallah evlendikten sonra almayız kiloları:KK49:

güle güle kullan canm yatakodana gayet uyumlu loş oda he:KK17:
bende loş ortamı seviyom salon yatak odası farketmz bi led döşeriz tv ünitnin oraya dedik onu yakarz yeter yatk odasında lamba yakmasak bnm içn daha güsel :KK9:

hehe siz bu tarafa biz o tarafa gitcez desene inşallah güsel geçer canm bi sıkıntı çıkmaz uzunnnn geçer zaman çabuk geçmz :KK16::KK1:

en güseli tabi doğallaık ya çokta salmamak lazm tabide inşallah evlendikten sonra almayız kiloları:KK49:

güle güle kullan canm yatakodana gayet uyumlu loş oda he:KK17:
bende loş ortamı seviyom salon yatak odası farketmz bi led döşeriz tv ünitnin oraya dedik onu yakarz yeter yatk odasında lamba yakmasak bnm içn daha güsel :KK9:

Aynen canm biz mecbur akdeniz'den çıkacaz:KK1: ama en güzel yerler Ege Akdeniz napalım..

Aynen canm ilk zamanlar almayalm özellikle dikkat edelm :KK1:

Sağol canm benm, ama dediğine çok güldm :KK1::KK1::KK1: diğer avizeleri de ekledim bu arada, salon kaldı sadece

Aynen canm biz mecbur akdeniz'den çıkacaz:KK1: ama en güzel yerler Ege Akdeniz napalım..

Aynen canm ilk zamanlar almayalm özellikle dikkat edelm :KK1:

Sağol canm benm, ama dediğine çok güldm :KK1::KK1::KK1: diğer avizeleri de ekledim bu arada, salon kaldı sadece

öle canm bizm ömrümüz egede sizinki akdenizde geçcek değişiklik iyi olur
ilk zamnlar almayalım sonra salalım mı diosun yani canm :KK9:amaan beğenen beğenmiş o da alcak tabi güsel yemkleri yiyince yemk sonrası kurabiyeler çerezler kilo kaçınılmaz mı demek istiyon bencede :KK52:

öle ama Hiloşum loş ortam iyiydir iyidir

oturma odan küçük mü sennde canm avize yeterli olcak mı tekli ikilisi varsa o da güsel olabilir bu modelin

bizim otrma odasına bunun ikilisini aldık mesela bunu Onur beğendi iyi dedim hadi bikerrede senn beğendiğin olsun :KK1:

X