Sanırım eşim beni sevmiyor:S:S

Yeni evliyim 3 ay oldu evleneli..
Ama ne zaman tartışma olsa umursamamaya başladı..
Zamanla çok ağır laflar eder oldu..
Bende ağır laflar ediyorum ama onun dedikleri hep boşanmayla ilgili..
Ama bugünkü kavgamız şöyle oldu..

İstanbulda oturuyorum akşamdan planımız karşıya geçmekti..
Sabah uyuyorken çok yakın aile dostumuz bizi aradı işi varmış eşim gitti hemen hazırlandı 5 dk içinde vs. tabiki bişey demedim..
Sonra eşim geldi kahvaltı ettik hava kötüydü geçmekten vazgeçtim ben.. Erken kalktığımız için öğle uykusuna yattık..
Çünkü yağmurda trafik olunca sinirleniyo suçlusu ben oluyorum onunda..
Neyse bana telefon geldi ailemden ailem uzakta.. orada bir işim vardı onu halletmek için imzam gerekiyor..
Ailemin yanından yeni geldik 1 hafta oldu.. ondan 1 hafta önce yine bi sorun çıktı onun için gittik..
Birde hasta oldum orda.. açıkcası gidesim yok.. Kendime gelemedim 14 saat sürüyor yol..
Telefonu alınca kara kara düşünüoyrum napsam falan eşime soruyorum ama hiç oralı değil..
Bişey soruyorum uyuyor falan çok sinir oldum..Sen bilirsin demeler..
Bende başkası yardım isteyince hemen uyku muyku demeden gidiyorsun dedim..Aslında gitsin umrumda değilde ben yardım istediğimde akıl vermesini isterdim..
Sonra aradım babamı sen at imza sorun olmuyormuş dedim..Babam halletti..
Ama yine ben suçlu oldum kendi sorumluluklarımı bilmiyormuşum..
Hemen işim olunca gitmeliymişim..çok önemli bir iş de değil.. Sonucunu az çok biliyorum gitmem kardan çok zarar olacak..
Sanki elimden gelen bişey var ben yapmıyorum..
Neyse bende dedim o zaman dışarı çıkalım hava alalım.. Her zamanki cevap: Nereye gideceğiz ki? Gezmek istemiyordun hani.. ben karşıya geçmeyelim demiştim köprü trafiğinden dolayı..
Sonra tartışırken bana lüzumsuz insansın, boşanmak istiyorum manyaksın sen, önce bi karar ver napmak istediğine dedi..
Sorumsuz insan, seninle yaşamak istemiyorum artık yüzünü görmek bile istemiyorum diyor git odaya çıkma orda yaşa bıktım senden pişmanım evlendiğime dedi :KK43:(

Sanırım sevmiyor artık beni..İyiyken soruyorum boşanmak isityor musun cidden diye..hayır diyor senii çok seviyorum ama bazen çok sinir ediyorsun diyor..
Kaç saat oldu tartışalı umrunda değilim özür de dilemez.. Çok üzülüyorum böyle olunca:KK43:(

saygısız bir ilişki ....aşkınız tas catlasın 1 yıla biter..eşin kendını düzeltmezse dahada erken..düzeltirse belki kurtulur evlılıgın..ama sen düzelir umuduyla susarsan giden yılların ve senın emeklerın olur..eşin senın saygısız..dengesız..olmazz olmazzz böyle evlilik olmaz..eşimle ben 1 sene cıktık 1 seneyı gectık evlıyız yatakta el ele uyuruz hala..:nazar::nazar:bana sesını yükselttıgını bılmem..bide bosanıcam yüzünü görmek istemıyorum dicek:21: sevgılılık dönemınızı incelemek lazım..adam sinyallerını vermıs olmalı..ve sen bıle bıle lades dedıysen işin zor degısmez bacım degişmez..herseyin bası saygı..aşk sevgı yalan dolan..saygııı

X