Maske Tarifleri Sanırım maskemi buldum <3

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
sivilce izi var cok az ama beni rhatsz ediyo bunu kullanmk istiyrm maskeyi hala kullanan varsa memnuniyetnz devam ediyor mu?birde benm cildim kuru yosun iyi gelir mi acaba:KK43: sahtesini almamk icin arastıyorm aloe vera jeli düsnüyodm zaten

ben daha önce toz yosun kili almıştım. Rengi yeşildi suyla karıştırılması gerekiyordu. Ama o selülit içindi ve bende bacaklarıma uyguluyordum..

aktara sorcm güvenemyrm sahte olma ihtimali olrsa diye ama yapck bisy yok bi deneyeym bakalm

bende toz yosun bulamıyrm aktarlarda:KK43: zor bulursn dediler özellkle sahte olmayanını cok cok zor bulursn dediler..belki eminönünde olur dedi satıcı..nerede olabilr ki mısır çarsısında filan mı?alan arkadaslar nereden alıyorsunz?

kizlar eczanede fln satiliyor mu bu ya? yurt disinda aktar fln yok acilen bulmam lazim bunu cok ihtiyacim var :KK43:

biriniz resmini çekip koyabilir mi? nasil bisey aradgmi bileyim :)
bir de ben yabanci dilde bunu arattigimda hep at yemi gbi bsy cikiyo :s atlar icinde mi kullaniliyo ki bu?

Son düzenleme:
Ehem. Çok özür dilereyek uzun zamandır giremediğimi belirteyim.
Sınavlardı, denemelerdi çok yoğundum. 1 aydır falan uygulamıyorum ama cildimde her hangi bir sorun yaşamadım. Sadece haftalık bakımı yaptım o kadar.
Bu arada yosunun markasını gerçekten bilmiyorum. Amcamdan istiyorum o da aktar bir arkadaşından getiriyordu. En kısa zamanda sorup öğrenmeye çalışacağım. Bende de bitti.
Bu arada bir kaç arkadaşım daha kullanıyordu. Gören şaşırıp kalıyor bizim yüzleri. :KK24: Arkadaşlarımdan biri istanbul gezisi sırasında mısır çarşısından aldığını söylemişti ama istanbulda oturan arkadaşlara bir yardımı olur mu bilmiyorum.
Piyasada fazlasıyla sahtesi varmış. Büyük baharatçılarda bulursunuz yada bi aktara getirtebilirsiniz diye tahmin ediyorum ama. :26:

arkadaşlar ben lokman hekimden aldım yosun tozunu,marka merak edenler için baktım şimdi "3M" diye bir marka yosun tozu spirulina yazıyor üzerinde..kil maskesi almıştım ambalajı açık çıkınca bununla değiştirmek zorunda kaldım.bir kere güzellik merkezinde yapmışlardı gayet iyiydi.şimdi deniyorum umarım faydasını görürüm.bir de yüzdeki kızarıklık ve sivilce için geceleri sudokrem diye bir pişik kremi kullanıyorum tavsiye ederim :KK66:

Ehem. Çok özür dilereyek uzun zamandır giremediğimi belirteyim.
Sınavlardı, denemelerdi çok yoğundum. 1 aydır falan uygulamıyorum ama cildimde her hangi bir sorun yaşamadım. Sadece haftalık bakımı yaptım o kadar.
Bu arada yosunun markasını gerçekten bilmiyorum. Amcamdan istiyorum o da aktar bir arkadaşından getiriyordu. En kısa zamanda sorup öğrenmeye çalışacağım. Bende de bitti.
Bu arada bir kaç arkadaşım daha kullanıyordu. Gören şaşırıp kalıyor bizim yüzleri. :KK24: Arkadaşlarımdan biri istanbul gezisi sırasında mısır çarşısından aldığını söylemişti ama istanbulda oturan arkadaşlara bir yardımı olur mu bilmiyorum.
Piyasada fazlasıyla sahtesi varmış. Büyük baharatçılarda bulursunuz yada bi aktara getirtebilirsiniz diye tahmin ediyorum ama. :26:

Arkadaşım şu senin toz yosunun ve özellikle aloe vera jelinin markasını öğrenebilir miyim?
Bu jel çatlaklara iyi geliyormuş.Bende acayip takmış durumdayım.
Ayrıca badem yağı gibi yağları kullanıyorsan ya da amcanın arkadaşından öğrenebilirsen gerçek halini satan bir marka varsa onu da yazabilir misin?

Bunları sormamın sebebi çatlaklardan kurtulmanın yolları arasında yer alıyorlar.
http://www.kadinlarkulubu.com/portal...olu-60143.html

Merhaba kızlar. Bir güzellik merkezine giden arkadaşıma Toz Yosun+Su maskesi vermişler. Kızın yüzünde sivilce, siyah nokta vs. Ne arasanız vardı. 1 aydır kullanıyor bu maskeyi, kız yeni doğmuş gibi olmuş. :KK53: Ben de denemeye başlayacağım. Yazayım tarifini, belki işinize yarar. :KK16: Toz yosun'u aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

2 yemek kaşığı Toz yosun içine 1 yemek kaşığı kadar su koyup macun kıvamına gelinceye kadar karıştırıyoruz. (Kıvama bağlı su arttırılabilir).
İsterseniz cildinizi su yada bir temizlik ürünüyle önceden temizleyebilirsiniz. Bu hazırladığımız karışımı haftada 2 kere yüzümüze sürüp (göz çevresi hariç) , 10 dakika kadar bekleyip yıkıyoruz.
Sonra isterseniz nemlendirici sürebilirsiniz. Ben bugünden itibaren başlayacağım. Tecrübelerimi paylaşırım burada.
:KK54:

cilt tipinizde önemli sizce kuru cilt içinde uygunmu bu maske

Merhaba kızlar. Bir güzellik merkezine giden arkadaşıma Toz Yosun+Su maskesi vermişler. Kızın yüzünde sivilce, siyah nokta vs. Ne arasanız vardı. 1 aydır kullanıyor bu maskeyi, kız yeni doğmuş gibi olmuş. :KK53: Ben de denemeye başlayacağım. Yazayım tarifini, belki işinize yarar. :KK16: Toz yosun'u aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

2 yemek kaşığı Toz yosun içine 1 yemek kaşığı kadar su koyup macun kıvamına gelinceye kadar karıştırıyoruz. (Kıvama bağlı su arttırılabilir).
İsterseniz cildinizi su yada bir temizlik ürünüyle önceden temizleyebilirsiniz. Bu hazırladığımız karışımı haftada 2 kere yüzümüze sürüp (göz çevresi hariç) , 10 dakika kadar bekleyip yıkıyoruz.
Sonra isterseniz nemlendirici sürebilirsiniz. Ben bugünden itibaren başlayacağım. Tecrübelerimi paylaşırım burada.
:KK54:
toz yosunu nerden aldın canım?

Bende denemek istiyorum . Toz yosun zor bulunuyor galiba ,yodunlardan anlaşılan bu . Bakalım ben bulabilecek miyim ?

X