Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

akşamdan bir ceviz ve bir diş sarımsağı bir bardak suyun içine koyuyorum. sabahleyın uyanır uyanmaz suyu içip, cevizleri yiyip, sarımsakları da 3,e yada 4,e bölüp yutuyorum arkadasım. 1 ay boyunca buna devam edecegım. keskinlikle işe yarayacagını dusunuyorum. umarım yardımcı olabılmışımdır

Teşekkürler hayatım bende deneyeceğim zemuszemus

bu yazıyı daha görmemiştim bu sabah bir diş sarımsak yuttum... bi arkadaşım tanıdığı tam 100 kiloluk bir bayanın haftada 4 kilo verdiğini söyledi. gözle görülür bir incelme var dedi.. sarımsak sadece metabolizmayı hızlandırıyormuş.. biraz boğazımızı tutarsak ve arayada bir iki spor katarsak neden olmasın.. tabiki irade şart...baştan bir 1 kilo verirsek bu inançla tabiki gerisi gelir.. psikolojikman zayıfladığımıza inanırız sebebinin sarımsak olmadığını bilsek bile:))
bir diş sarımsağımı yuttum ardından elma sirkeli limonlu ve nar ekşili bir bardak ılık suyumuda içtim daha ne diim yürüyüşede başlıycam 45 dk.. inşallah bi kıpırdama olur gidişat kötü:)

cevizli sarımsaklı su yapıyorum canım ardından ballı sırkelı su ıcıyorum ekmegı tamamıyle kestım tuzu da azalttım ve cok az spor yapıyorum kendı çapımda. kılom 73 canım

Ya çıldıracam arkadaşlar yaw. biri diyor işe yarıyor biri diyor yaramıyor ..waaaaaaa ağlamak isityorum. ama en azından yan etkisi olan bir şey değil. Bunu da deneyelim bakalım ne olcek...başlıyorum yarın ....ve umuyorummmmm

hehehehehe hadi kızlar ha gayret. size tekkilemeyle şunu söyliyeyim canlarım sarım saklı su gerçekden de işe yarıyor ama irade önemli biraz da yidiklerinize dikkat edin zaten bir ay kullananlar farkına varacaklar ben bu konuyu açan arkadaşa çok teşekür ediyorum. 3 ay da 18 kilo verdim sarımsaklı ceviz suyuyla tabi yidiklerime çok dikkat eddim bazı şeyleri kısıtladım.geçen sene yazın 3 ay da verdim kilolarımı ve kışın da geri almadım.herşey beyin de bitiyor kızlar iki gün deneyip de üçün cü günü işe yaramıycak diye bırakmayın deneyin görün diyorum....

İnşallah yaa.Bir sürü şey denedim.Asıl olan irade biliyorum ama bazen sadece irade de yetmiyor.

Kızlar ben cevizin içinden çıkan perdeleri de atıyorum suyun içine, onlar da tiroide iyi geliyormuş.Ahmet Maranki diyor.Ben de tiroid var da.

kızlar bişey diyimmi bu sarımsak saçıda çok uzatıyo biyandan kilo verip bi yandan da saçlarımız bakımlı olacak hehehe negüzelllllll :) kaydirigubbakcemile3 bakımlıyız biz yaaaa kaydirigubbakcemile3

bende bu sabah başladım 85 kiloyum boyum 1.72 ve 18 yaşındayım yani 15 kilo vermem gerekiyo normal insan görüntüsüne kavuşabilmem için.ayriyetten soğan suyu ve maydanoz suyuda içiyorum inşallah vericez bakalım

kı8zlar bütün msj 10 aylık bebgim oldugu için okuyamadım sıcak suyun içinemi atılıyor bunlar ve ceviz ve sarımsakta yutuluyor mu veya yeniliyormu suyla beraber.cevaplarnız için teşekkürler

canım normal cesme suyunun ıcıne atacaksın. cevızlerı yıyıp sarımsagı 3.e 4.e falan bölüp yutacaksın umarım yardımcı olabılmışimdir

vallah benide heveslendirdiniz bende simdi cevizleri ve sarimsagi islayacagim ve yarindan itibaren icmeye baslayacagim. insallah veririm. 20 kg fazlam var ve yaza zayif girmek istiyom. hadi hayirlisi bakamzemuszemus

X