Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

bende bugün başladım arkadaşlar boyum 160 kilom 57.6 yediklerime dikkat etmeye çalışıcam ve günlük yarım saat sporla başladım bakalım hayırlısı:))

kı8zlar bütün msj 10 aylık bebgim oldugu için okuyamadım sıcak suyun içinemi atılıyor bunlar ve ceviz ve sarımsakta yutuluyor mu veya yeniliyormu suyla beraber.cevaplarnız için teşekkürler

canım bebeğini emziriyorsan şimdilik deneme bence sütünden onada geçecektir ishal olmasın kuzucuk

bu konu 2yıl önce açılmış hiç faydasını gören oldumu aranızda bilgi verirseniz sevinirim bende başlıcam çünkü

yuuupiii demekki her yemeğime sarmısak olmak gıcıkmiş derleri ee fayıf kalmamım bi sebebi daha var miş:)))bol bol sarmısakkk

Merhaba arkadaşlar haftasonu15 gün olacak ama hiç zayıflamadım amayediklerime de dikkat etmedim spora zaman ayırdım ama olmadı maalesef...

Şaşırdım..
Ne sarımsak soğana..
Ne de mucizevi kilo verme vaadine..

Bilime saygımdan mıdır nedir, böyle tavsiyeleri yakıştıramıyorum bilim insanlarına..
Artık diyetisyenler de kaybetti kendini.. yerimseniben

aynen
arkadasim harif harfine sana katiliyorum.Hatta sarmisak istah acici degilmidir:enbuyukkk:

Ben de 15 gün yaptım bunu ama verdiysem en fazla 1-2 kilo vermişimdir ama iyi geldi bana saçlarıma falan. Zararı yok sarımsağı tam olarak yuttuğunuz için de koku yapmıyor. Sarmısak ilaç zaten ben yine başlamayı düşünüyorum.

nessçim bak ben sana diyim hemen.. yediklerini kısarsın atıyorum günde 1200 kcal civarı bi diyet yaparsın. hergün de 1 saat yürürsün. ek olarak 1 yeşil elma yersin hergün.. (zayıflatıcak ya o açıdan) emin ol 5 olmasa da 3-4 kilo verirsin 1 ayda. ama bu elmadan mı olur yoksa "mucizevi" başka bir yiyecekten mi onu tam bilemicemnaniknanik ananem 1 yılda 43 kilo vermişti bir zamanlar.. ama mönüsünde sadece irade vardı. bilmem anlatabildim mi?

10 ay önce doğum yaptım, sütüm az diye (sanırım bu bahanesiydi :kedi: ) bol bol yedim, son bir kaç aydır diyet listelerine,ilaçlara vs. bakıyorum bi yandan da endişe ediyorum... Ne kadar işe yararlar ne götürüler ne getirirler diye...
Aldığım en güzel ve en anlamlı öğüt (menü) buydu sanırım... ıRADE... Hatırlamak bana iyi geldi.. Bence tüm diyet listelerinin başına yazılmalı... Teşekkürler blur..

Tüm konuyu baştan sona okdum. Birkaç gün kullanıp olmuyo diye bırakan da var, sabırla devam edip netice alan da.. En ilginç olanı ise, konu hakkında hiç bir bilgisi ve fikri olmamasına rağmen, bence olamaz saçma geldi bana gibi laflar edenler. Ne yani yararını gördüğünü söyleyen arkadaşlar yalan mı söylüyor? Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir evet ama ön yargılı olmamak gerek. Sonuçta burada bir ürün tanıtımı yapılmıyor. Yorum yapan arkadaşlarda pazarlamacı olamayacağına göre..

Bende bu gün başladım içmeye. Yararı olur veya olmaz.. Sonuçta bu bir takviye. Sarımsağa cevize güvenip tıka basa yiyen elbet faydasını görmeyecek.. Gidip yağlarınızı da aldırsanız dikkat etmediğiniz sürece yağlanmayı önleyemezsiniz..:enbuyukkk:

Son düzenleme:
Merhabalar bastan sona okudum tüm yazılanları. Bence diyet hapları yerine bunu denemek daha mantikli en azından doğada bulunan bildigimiz seyler. Zayıflamak için caba sarf eden herkese RAbbim irade gücü versin. Kolay gelsin ...

bende bugün başlıyorum daha doğrusu yarın sabah başlicam ama sarmısağı yutup yutamayacağımdan emin değilim koku problemi olmasından çekiniyorum ..bunun beraberinde elma diyetiyle desteklicem

X