Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

Selam kızlar bende dün akşam başladım ama kızlar diş olarak bütün yutamicami düşündüğümdfen biraz doğreyıp öyle yutim dedim boğazıma takılıyor yahu :1no2: ölüyorum dedim. Sabah da aynı şekilde ezip içsem bu seferde kokuyordur :S Varmi bir çözüm öneriniz?

Selam kızlar bende dün akşam başladım ama kızlar diş olarak bütün yutamicami düşündüğümdfen biraz doğreyıp öyle yutim dedim boğazıma takılıyor yahu :1no2: ölüyorum dedim. Sabah da aynı şekilde ezip içsem bu seferde kokuyordur :S Varmi bir çözüm öneriniz?

ilaç olarak düsünüp öyle içersen rahat edersin ben de ilk zamanlarda ezip içtim koku olur endisesindeydim ama ezip içtikten sonra karanfil aldım aqzıma sonra küçük parcya bölüp yuttum artık buaralra icmiyorum ama cok faydasını qördüm

kızlar bi ara ben de içmiştim her sabah bir sarımsak..cidden kilo verişimi hızlandırmıştı..bir dişi 2 ya d a3 parçaya bölerek yutuyordum ben

ilaç olarak düsünüp öyle içersen rahat edersin ben de ilk zamanlarda ezip içtim koku olur endisesindeydim ama ezip içtikten sonra karanfil aldım aqzıma sonra küçük parcya bölüp yuttum artık buaralra icmiyorum ama cok faydasını qördüm [/Q

sağol tatlım a.s. evt bende ezip içsem daha iyi olacak sanırım.. Ve akşamları evdeyken içmem gerektiği kanaatindeyim tansiyonum zaten düğşük iyice düştü iyi hissetmiyorum kendimi konsantrasyonum berbat oldu iş yerinde. akşamları evde içmek daha iyi bi yemeklerde birde yatarken yapsam daha iyi olcak sanırım ne dersiniz?

ilaç olarak düsünüp öyle içersen rahat edersin ben de ilk zamanlarda ezip içtim koku olur endisesindeydim ama ezip içtikten sonra karanfil aldım aqzıma sonra küçük parcya bölüp yuttum artık buaralra icmiyorum ama cok faydasını qördüm [/Q

sağol tatlım a.s. evt bende ezip içsem daha iyi olacak sanırım.. Ve akşamları evdeyken içmem gerektiği kanaatindeyim tansiyonum zaten düğşük iyice düştü iyi hissetmiyorum kendimi konsantrasyonum berbat oldu iş yerinde. akşamları evde içmek daha iyi bi yemeklerde birde yatarken yapsam daha iyi olcak sanırım ne dersiniz?

olur farketmez ama tansiyonunuz düsüyorsa dikkat edin bence kolay qelsin sana cnm

kızlar tansiyon sorunu olanlar sakın yapmasın benim tansiyonum düşüktür sürekli bende yaptım bu sarmısak diyetini ama ölüyordum 3 gün kendime gelemedim yapayım bişe olmaz dedim ama öyle değilmiş :eek:lmaz:

bu konuyla ilgili yazılmış tüm yazıları okudum burdaki..yahuu 10 bi kez yazmış millet hala aynı sorular soruluyoo..hiçmi okuma alışkalığımz yok..dün geceden berii habire okudum.konu dağılıyoo..ben bu sabah başladım.dilimde yedim tümde yuttum.tüm daha mı kolay ne.rahattı.yaa bide bişiy var.ben 2-3 lt su içerm zaten.ama bunu yutayım derken deli su içirıyoo.şimdiden limitime yaklaştım..ee miğdede yermi kalıyoo süper bu anlamda.bide sarımsak ayağına su içecem diye yemeği az yiyosun.valaa bakın..ben 163 boyunda 57 kgmım.amaç 52 olmak.hadi hepimize başarışlar kızlarr:)bi atvsiye daha zayıf insanları seyredin insan özendikçe beyin öyle olmaya çalışıyoo..neyse hepinizi çok öpüyorum..başarılar bizeeee..muckk

Ben de faydalarını bildiğim için bi kaç günde bir yemekten önce veye sonra 1-2 tane yutuyorum. ezmeden ya da doğramadan yuttuğum için bir faydası oluyor mu bilmiyorum ama tadından nefret ediyorum. Bir kaç gün düzenli kullanayım bakayım bir etkisi olacak mı

Arkadaşlar ben bir tane yutuyorum, başım acaiiiip dönüyor, birde yeşil çay içiyordum, artık ikisini bir kullanmıyorum, tansiyon yerlerde sürünüyor yoksa :bbo:

Günde 5 tane yutmak çok değil mi...
Günde 2-3 iyi bence...Birde yutunca koku yapmıyormu???

ben bir ara zayiflama programi görmüsütüm hangi kanaldi bilmiyorum kusun aydin sunuyordu:)
ve onlarda sarimsak yutturuyorlardi.ama yataga gidecekleri zaman yutuyorlardi yuttuktan sonra hic su dahi icilmiyordu.ve sadece yatarken bir tane yutuluyordu.bende bugünden basliycam bende acama koku olurmu ki diye yutmak istemedim di

ben de yutuyorum sarımsağı her gece 1 diş olarak 15 gün oldu..size tavsiyem aç karnına yutmayın..sarımsağı tek parça olarak değil mümkünse 3-4'e bölerek yutun..ardından da karanfil çiğnerseniz koku falan kalmıyor..kokulu sakızlar da işinizi görür sanırım..şimdi kışa da girdik zaten terle de kokucağını sanmıyorum..aç karnına allah korusun mideye iyi gelmiyormuş kızlar..reflüsü olanlar, mideden şikayeti olanlar dikkat etsin..ne kadar küçük parçalara ayırısanız o kadar da emilimi artıyor,hatta çiğnenerek yenilmesi tavsiye ediliyor...ayrıca tansiyonu düşürdüğü söyleniyor..bende öyle birşey olmadı henüz..günde 5 tane de bana abartılı gibi geldi..

ayrıca nette buldum kızlar:

günde 3-5 dişten çok yenilmesinin zararlı olacağı ileri sürülmektedir. Yapılan araştırmalar göstermektedir ki, çok yenildiğinde birtakım insanda zehir etkisi yapmakta bu da mide, karın ağrısına, mide bulantısına neden olmaktadır. Aç karnına yutulan sarımsak mide veya bağırsaklarda ülser başlangıcına neden olabilir. ıyice çiğnenerek yenilmelidir. Midede yanma yapacak olursa, iyice ezilerek yoğurda veya sulu yemeklere karıştırılarak yenilmelidir. Bebeğine süt emziren annenin yememesi yerinde olur. Bebekte karın ağrısına neden olabilir. Pişirildiğinde birçok özelliğini kaybeder.

X