Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak

yatarken yutuyorsun tatlım yaaa sabaha kadar erırkı zaten o.hıc bı rahatsızlıgını gormedım ben bıldıgın antıbıyotık gıbı hemde mıde kanserını onluyor

yatarken yutuyorsun tatlım yaaa sabaha kadar erırkı zaten o.hıc bı rahatsızlıgını gormedım ben bıldıgın antıbıyotık gıbı hemde mıde kanserını onluyor

uzamasına yardmcı oldumu cnm ne kadardr yutuyorsun.ben bi ara denedm ama farkedemedm:1no2:

gunde nı tane ıste ama ben bunu yaparken baska bakımlarda yapıyorum haftada 1 cım uzattıgını gordum tatlım

ya bn zeytinyagi yumurta denedim =) daha dogrusu bugn basladım haftada bi kez yapcam.. bu sarımsak cidden işe yarıyo muuu???? her duydugumu deniyorum da =))

canim bende yaradi ber hafta dene hergün yaradigini görürsün turplu suda iyi ggeliyo

zeytinyagı yumurta yumuşacık yaptı saclarımı yaa. üstelik saclarım işlem görmüş we yıpranmış oldugu halde.. bu aksam da sarımsagı kullanmaya baslaycamm :) inş uzatırım saclarımı

bende yaptım uzayıp uzamadıgını anlayamadım ben ya :) ama dokulme azalıyor

bende yaptım uzayıp uzamadıgını anlayamadım ben ya :) ama dokulme azalıyor

yani bence sactan saca degişir uzama herkeste aynı etki olması mümkün degil ama bu yaptıklarımızın sacları besledigi kesin we sac beslendikce uzar =) bn sampuanıma da ekleycem bu sarımsagı öle kullancam hafta da 1 kezde zaytinyaglı karısımı kullancam

mrb arkadaşlar ben 1aydır saç bakım yağı kullanıyorum,saçlarımıda arındırıcı şampuan ile yıkıyorum.Bal koydum şampuanın içine ve öyle dewam ettim we gerçeklten saçlarım parladı kendine geldi kırıkları vardı kesrtirmek istemiyordum we birgün kökü bende diyip kestim uçalarından daha da iyi oldu.kopmalar yok artık saçlarımda...
2gündür bahçeden ısırgan toplayıp kaynatıyorum,suyuyla saçımı masaj yaparak ıslatıyorum we hawluyla kuruluyorum we bakım yağımı sürüp streçle sarıyorum bekleyebildğm kadar uzun bekletyrm(en az 3-4saat kesin)we şampuanlayıp çıkıyordum.YıNE BU AKŞAM AYNI ıŞLEMı UYGULAYACAĞIM BU SEFER ISIRGAN SUYULA YIKAYIP ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM bir fark olucak mı iyi yada kötü bilmiyorum deneyeceğim.Neyi denemedikki bu geri kalsın:))

Bilgilerinize baş wurmak istediğim,şampuanımın içine çam terebenti we sarımsak ezip katmak istyrm söylediğim gibi balda war içinde bunların hepsi bir arada olunca zararı olablr mi?

ben bugun deniycem sampuanımın içine biraz zeytinyagı we sarımsak ezdim ekledim karstırdım kullancam.. bi zararı olcagını sanmam cünkü hepsi de sac için faydalı besleyici seyler..

ayrıca iki kez bu karısımlı sampuanla yıkadıktan sonra normal sampuanla yıkamak gerekiyomuş =)

ayrıca iki kez bu karısımlı sampuanla yıkadıktan sonra normal sampuanla yıkamak gerekiyomuş =)

ewet canım bi şampuan daha çıktı şimdi :bbo:bunu sarımsağı koymadan önce bilseydim ayırırdım birazını sositososito neyse denemeye dewam :teytey::teytey:

ben dün ilk kez yıkadım öyle dayanılmaycak gibi bi koku olmadı hafif bi sarmsak aroması oldu =)) sac kuruyunca da hiç koku falan yok we cidden sclarım yumuşacık we nasıl parlıyooo =))) ama ben asıl uzamasına yardımcı oldugu için kullanıyorum =)

sonunda bende yaptım kokusu kalır çıkmaz diye tereddütlüydüm ama hiç bir koku kalmadı kuruyunca.Bazı arkadşlar sirkeli suyla durulama yapıyolarmış kokusu gitsin diye ama ben bunu bile yapmadım denemek istedim we kokusuzum kaydirigubbakcemile3

eet ya kalmıyo koku hiç sirkeye falan gerek yok yani =) spnradan normal sampuanla yıkıyorz ya o yeterli oluyo galiba

ben 10 ekimde başladım sarımsaklı şampuanı kullanmaya. bugün 5. günüm ve uzadığını hissediyorum. fotoğraf çekmiştim, fotoğrafta farkedilecek kadar uzama olduğunda paylaşıcam.
bu arada kaşımda eksik yerler vardı, saçımı yıkarken 2 kere kaşıma şampuanın köpüğünden sürüp masaj yaptım, kaşım düzeldi hihoyyyt

ben 10 ekimde başladım sarımsaklı şampuanı kullanmaya. bugün 5. günüm ve uzadığını hissediyorum. fotoğraf çekmiştim, fotoğrafta farkedilecek kadar uzama olduğunda paylaşıcam.
bu arada kaşımda eksik yerler vardı, saçımı yıkarken 2 kere kaşıma şampuanın köpüğünden sürüp masaj yaptım, kaşım düzeldi hihoyyyt

canım 5.günüm derken hergün mü yıkıyorsun saçlarını? fotoğraflarını bekliyorz ayrıca ben dün başladım buna,kaşıma şampuandan sürmek hiç aklıma gelmedi iyi fikir aslında her saç yıkamada bi parmakta kaşa bundan sonra:dance:

Bir haftadır deniyorum henüz bir sonuç olmadı bende... Hani sarımsaklı şampuanla güzelce masaj da yapıyorum ama halen bir sonuç yok. Denemeye devam bakalım...

ya canlar her gün mü yıkıyorsunuz saçınızı ben hazırladım karışımı hatta proserpine'nin dediği gibi maydonoz suyu ve sirke de ekledim biraz ama her gün yıkarsam sinüzitim azar ya.... kimse de yazmamış... :ecrin_bebek:

canım 5.günüm derken hergün mü yıkıyorsun saçlarını? fotoğraflarını bekliyorz ayrıca ben dün başladım buna,kaşıma şampuandan sürmek hiç aklıma gelmedi iyi fikir aslında her saç yıkamada bi parmakta kaşa bundan sonra:dance:

evet canım her gün yıkıyorum ben saçlarımı. uzuyo gerçekten yaa arkadaşlarım da farketti dün hihoyyyt

X