Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak

ya canlar her gün mü yıkıyorsunuz saçınızı ben hazırladım karışımı hatta proserpine'nin dediği gibi maydonoz suyu ve sirke de ekledim biraz ama her gün yıkarsam sinüzitim azar ya.... kimse de yazmamış... :ecrin_bebek:

ben her gün yıkıyorum ama uzaması için değil. saçım çok yağlı o yüzden normalde de her gün yıkıyorum ben. sen her zaman yıkadığın sıklıkta yıkamaya devam edebilirsin bence, sadece sonuç gecikir diye düşünüyorum. sinüzit için de sadece saç diplerinin kuruması yeterli, benim de var çünkü doktor bana öyle demişti. o yüzden özellikle saç diplerimi kurutuyorum bi sorun olmuyor.:1closedeyes:

kızlar bende yaptım bu formülü bi şampuan bu kadar mı kötü kokar bayılcaktım çok fenaa kuruyuncada kokuyo sanki öğğğğ
ama saçlarım yumuşacık oldu kazık gibi olan her taramamda yolunan saçlarım yağ gibi aktı resmen yalnız ben önce otama adında saç bakım yağı var onu bol bol kullanıp 1 saat kadar bekletiyorum sonra bu sarımsak şeysiyle yıkıyorum ama ben en son saçımı normal şampuanla yıkamıyorum sirkeli suda dökmüyorum döksemde pek bi faydası olmaz heralde çünkü öff anlatılmaz yaşanır okadar kötü
sizdede öyle oluyomu kızlar çok koku oluyomu yaa ama saçlarım çok güzel oldu devam etmek istiyorumm

ben haftada 1 kez zeytinyagı yumrta:: haftada 2 kez de turp suyunu yapıyorum ayrıca her yıkamada sarmsaklı sampuanla yıkıorum önce sacımı... ayrıca bn onun içine bi sürü yag ekledim bakalım etksi olcak mı =)

benimde şampuanımın içinde balla hint yağı var bide sarımsak durdukça dahamı kokusu çıkıyo bu sarımsağın

benimde şampuanımın içinde balla hint yağı var bide sarımsak durdukça dahamı kokusu çıkıyo bu sarımsağın

durdukça koktuğu doğru, çok bekletmemek lazım, çünkü bozuluyor sarmısaklı şampuan. bi kaç yıkamalık yapmak lazım küçük bi kavanozda. ayrıca koku da sarmısaklı şampuanı bıraksan dahi saçını her ıslattığında gelir burnuna. yazın denizde hep sarmısak koktum valla, iğrençti:sinifsinif:
sarmısak kokusunun hakkından sirke geliyor sadece, kuruyana kadar işkembe çorbası gibi koksanız da kuruduktan sonra sirkeyle beraber tüm koku uçup gidiyorkaydirigubbakcemile3

bir de şampuanın miktarı da önemli. ben 750 ml lik şampuana koydum, kokmuyo benimki. ama şampuanın kokusu da çok etkilii bu yüzden de kokmuyor.
annem küçük bi dalin şişesine eklemiş, duramamış tabi kokusundankaydirigubbakcemile3

Ben 700ml şişeye koymuştum sarımsağı 1 hafta oldu ama daha çok war şişe dolu yani bitmesini beklemeden atmalımıyım acaba:uhm:daha küçük bir şişeye yapmayı düşünemedm.Ne kadar zaman kullanıyorsunuz arkadaşlar,atmalımıyım,yoksa biraz daha kullanayım mı?

kızlar bugün bende deneyeceğim turplu su ve sarımsağı turplu suyu hergün yapmayı düşünüyorum ama sarımsağı ne kadar aralıklarla yapsam aceba zemuszemus

bence turplı suyu 1 gün arayla yap.sacı biraz da kendi haline bırakmak lazım.. ben haftada 2 kez turp,1 kez de zeytinyaglı karısımı uyguluyorum..her yıkamada önce sarımsaklı sampuanla yıkıyorm..

kızlar bende yaptım bu formülü bi şampuan bu kadar mı kötü kokar bayılcaktım çok fenaa kuruyuncada kokuyo sanki öğğğğ
ama saçlarım yumuşacık oldu kazık gibi olan her taramamda yolunan saçlarım yağ gibi aktı resmen yalnız ben önce otama adında saç bakım yağı var onu bol bol kullanıp 1 saat kadar bekletiyorum sonra bu sarımsak şeysiyle yıkıyorum ama ben en son saçımı normal şampuanla yıkamıyorum sirkeli suda dökmüyorum döksemde pek bi faydası olmaz heralde çünkü öff anlatılmaz yaşanır okadar kötü
sizdede öyle oluyomu kızlar çok koku oluyomu yaa ama saçlarım çok güzel oldu devam etmek istiyorumm

sirkenin amacı zaten sarımsagın kokusunu alması canım norma şampuanda aynı şekilde.
yani bunları yapmazsan sarımsak kokusu çıkmaz.ben böyle yapıyorum ve hiç sarımsak kokmuyor

kizlar ben azimliyim bu konuda cok kokuyo ama takmiyorum etkileride iyi bende kasinti var ben bide fazla bekletmiyorum iki dakika kadar siz nasil yapiyonuz bekleme süresini bide kasinti uzadigi icinmi oluyo

sarımsağın içinde biyotin varmış.
günde 5 diş falan yemek bi bitoin hapı yutmakla eş değermiş.
doğru mudur bu?
sonra tansiyonumuz falan düşmesin:kahve:

sarımsağın içinde biyotin varmış.
günde 5 diş falan yemek bi bitoin hapı yutmakla eş değermiş.
doğru mudur bu?
sonra tansiyonumuz falan düşmesin:kahve:

5 diş yutmak tam bi hapa denk gelir mi bilmem ama biotin yumurta sarısı, marul, kuşburnu, karaciğer, pirinç, deniz mahsülleri gibi günlük besin listemizde olan bir çok yiyecekte de var. ayrıca kendi bağırsaklarımız da biotin üretiyor.yani günde 5 diş sarmısak yutmak zorunda değilizyerimseniben

arkadaşlar turplu suyu hergün yapmak zarar verirmi sizce yada aklıma birşeeeey daha geldi benim turpun suyuna yumurta sarısı koyuyoruz ya e bunun içine birde iki diş sarımsak dövüp koysak sizce nasıl olur en azından banyoda o kokuyu çekmeyiz fikrleriniz nelerkaydirigubbakcemile3

5 diş yutmak tam bi hapa denk gelir mi bilmem ama biotin yumurta sarısı, marul, kuşburnu, karaciğer, pirinç, deniz mahsülleri gibi günlük besin listemizde olan bir çok yiyecekte de var. ayrıca kendi bağırsaklarımız da biotin üretiyor.yani günde 5 diş sarmısak yutmak zorunda değilizyerimseniben

evet ama ben biotin hapı yerine kullansa mı diye düşünmüştüm, yani bir türlü cesaret edemiyorum hapı kullanmaya,
tüylenme yaparsa diye.
işe yaramaz da karaciğeri yorarsa boşuna diye..:bbo:

Ben 700ml şişeye koymuştum sarımsağı 1 hafta oldu ama daha çok war şişe dolu yani bitmesini beklemeden atmalımıyım acaba:uhm:daha küçük bir şişeye yapmayı düşünemedm.Ne kadar zaman kullanıyorsunuz arkadaşlar,atmalımıyım,yoksa biraz daha kullanayım mı?

ben 10 ekimden beri kullanıyorum. 750 ml şampuanın iiçine koymuştum. atmayı da düşünmüyorum bitene kadar kullanıcam.

ben 10 ekimden beri kullanıyorum. 750 ml şampuanın iiçine koymuştum. atmayı da düşünmüyorum bitene kadar kullanıcam.

teşekkr ederim canım,cewap yazdğn içinkaydirigubbakcemile5

ben daha taze çıktım banyodan sarımsaklı sarımsaklı zemuszemus bu sefer ne hikmetse fazla kokmadı geçen yıkağımda ay aklıma geldikçe bayılasım geliyo şimdi pek bişey yok ben bekletiyorum ama saçımda tam süre tutmuyorum ama saçımı yıkıyorum öyle bi topluyorum tahmini 5 7 dk arası bekliyodur sonra yıkıyorum tekrar bikere daha yıkıyorum bunuda 2 dk kadar saç derisine masajyaparak uyguluyorum sonra duruluyorum tmm saçımı tekrar normal şampuanla yıkamıyorum sirkede dökmüyorum bukadar............... yalnız en son saçlarım hafif kuruyunca tresanın saç toniği var onu kullanınca koku biraz olsun gidiyo

Son düzenleme:
ama saçlarım çok güzel oldu röfleliydi sonradan saçımı kahveye boyadım aşırı yıpranmıştı taranmıyodu berbattı yani şimdi yumuşacık 2 denemeden sonra hemde çok kolay taranıyo ben baya memnunum ama sadece bunu kullanmıyorum diğerlerininde etkisi vardır muhakkak

X