Güneş Kremleri Sebamed Gne Kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma
Yaklaşık 3 senedir her gün kullanıyorum korumasından oldukça memnunum. Umarım cildimdeki gözeneklerimi tıkamıyorumdur .

arkadaslar sebamedde tek yüz losyonu olarak koruyucusu yokmu. stesine baktımda ayrı olrak öyle bir ürün ggöremedim. yani aldıgımız ürün genel kullanımımı?

kızlar ben sebamed 45 faktor aldım losyonunu yüzüme kulanıyorum sadece ..acaba yüz için kremmi alsaydım ... losyonundan memnunum fondoten sürmüş giib oluyor cildim.. amaa burun kenarlarım ve cenem soyuluyor normalde karmadır cildi.. kremi yaglıymışşş acaba çokmu yaglı yüzüm parlasın istemiyorum..
bide losyonu sürerken soyulan yerlere kremle birlikte sürsem etkisi azalırmı...

arkadaslar sebamedde tek yüz losyonu olarak koruyucusu yokmu. stesine baktımda ayrı olrak öyle bir ürün ggöremedim. yani aldıgımız ürün genel kullanımımı?

yüz için krem şeklinde var cnmm.. ben karar veremedim alırken losyonmu yoksa sadece yüz için olan kremimi alayım diye.. ama kremi yaglı dedi satan kız bende yüzüm parlasın istemedim diye aldım losyonu..losyonundan çok memnunum fondoton var gibi dururyor ama yüzümde soyulan bi kaç yer için kremle birlikte kulanıyorum.. acaba bunla ugraşcagıma kremini alsamıydım acaba.
kremini kullanan varmııı losyonu yüzü hafif beyazlatıyor memnunum

sebames gunes kremı hıc bı ıse yaramıyor gecen sene lekelerımı goren ne oldu sana dedı boca ettıgım ve gun ıcınde sureklı surdugum halde pahaıda almıstım bu sene solante aldım cok ovullen bı krem bakalım bu sene nasıl olacak

valla bende aldım 3 -4 kez sürdüm fakat bilmiyorum ondan mı kaynaklandı diye sivillerim oldu alnımda falan

Yüzüm yağlı ve sivilce tedavisi yapıyorum sebamed in yüz icin özel losyonu var mi biliyo musunuz. Kullandiniz mi hiç yardım eden olursa sevinirim

sebemad'in yüz için olan 50 faktörlük kremi iğrenç bişi.hem yağlı parlıyorsunuz hemde korumuyor.geçen gün sürdüğüm halde eve geldiğimde yanağında 2 tane güneş lekesi vardı.

Son düzenleme:
merhaba,
SEBAMED MULTI PROTECT GÜNEŞ LOSYONU SPF 30 losyonu yüzüme kullanabilirmiyim sürekli. çok önemli benim için bilgisi olan varmı?

dün aldım 50 faktörünü.. deneyeceğim en kısa zamanda.. yüze uygulanabiliyormuş yorumlardan anladığım kadarıyla .. kızlar makyaj öncesi sürsem üzerine pudra geçsem bi zararı olmaz dimi

merhaba,
SEBAMED MULTI PROTECT GÜNEŞ LOSYONU SPF 30 losyonu yüzüme kullanabilirmiyim sürekli. çok önemli benim için bilgisi olan varmı?

Cilt için 50 faktör alsan daha iyi olurmuş aslında.Ben yaz boyu kullandım biraz yağlı bir yapısı var ama içerik olarak iyi bir ürün zararlı maddeler bulunmuyor.Makyaj vs yapmadan önce ve evden çıkmadan bir 15 20 dk önce sürersen iyi olur.Hassas ve sivilcelenmeye müsait bir cildin varsa dokunabilir.Gece yatmadan önce cildini temizlemeyi de unutma :)

kızlar ben buğday tenliyim ve güneşte hemen yanıyorum sabamed 50+ losyon korur mu? yani yanmak istemiyorum

önceki kullandığım güneş koruyucular daha da esmerleştirmişti bu da öyle olurmu ki

yağlı karma akneye yatkın cildi olanlar uzak dursun bundan 1 kere kullanmama rağmen sırtımda en az 10 tane sivilce yaptı :KK43:

X