Sedef hastalığı olup çare bulan var mı?

bu arada bazı arkadaşlar ilacı bulamadıklarını söylemişler, ben de çorludayım burda bulabilir miyim bilmiyorum eğer bulamazsam paslaşalım bulan diğer arkadaşlara da göndersin kızlar olur mu? eğer ben de burda bulursam bulamayanlara gönderebilirim.

buğün sabahtan bu yana eczane eczane dolaşıp ilacı aradım ama maalesef bulamadım :KK43:((( ilacı herkez ilk defa duyduğunu söylüyor...lütfen yardım edin bulan arkadaşlar bizi yönlerdirsin,,sedefim o kadar çoğaldıki artık kendimi saklamaktan yoruldum :KK43:( eşimden bile :KK43: birileri öncülük yapsın neoluuuur!!!!!!!!

arkadaşlar bir internet sitesinden buldum şimdi sabahtan beri boşuna dolaşmışım...isteyen olursa özelden sitenin adını yazarım:)benim yarın elimde olacak ürün35 veye 40tl'imiş fiyatı kapıda ödeme yapıcam...

kullanan arkadaşlar memnun kalıp kalmadıklarını da daha sonra yazarlarsa iyi olur.Ben de bi arkadaşıma önericem iyiyse.O da bluecap'lere bi ton para döktüğünden yakınıyodu çünkü.

arkadaşlar bir internet sitesinden buldum şimdi sabahtan beri boşuna dolaşmışım...isteyen olursa özelden sitenin adını yazarım:)benim yarın elimde olacak ürün35 veye 40tl'imiş fiyatı kapıda ödeme yapıcam...

Ben Ankara'dan buldum ama ilaç şirketini aradım pazartesiden itibaren her yerde olacağını söylediler.

Ben Ankara'dan buldum ama ilaç şirketini aradım pazartesiden itibaren her yerde olacağını söylediler.

heryer derken sadece Ankara da heryerdemi yoksa tüm Türkiye de mi? Bugün eczanın biri bana şey dedi.İlaç mümessilleri gelip ilacı tanıtıyorlamış..Ondan sonra eczanelerinde barındırıyorlarmış..Ne kadar doğru bilememdim :KK43:

Arkadaşlar coresatin adlı kremin bir çok çeşidi var.Bizim için etkili olanı mavi ambalajlı olanı.Yanlış olanı almayın.

Kızla bu coresatinin sonuçları inanılmazzz!!! O kadar şükrediyorum ve bu kremi çıkaranlara dua ediyorum ki anlatamamm... Eski pürüzsüz cildime tekrar kavuşuyorum bu sefer oluyo galiba:) batma yanma kaşınma hissi artık hiç yok! Firmanın ismi yazıyor kutunun üstünde arayıp teşekkür edeceğim özellikle:) 1 hafta bile olmadan bu kadar hızlı sonuç vermesi sevinçlere boğuyor beni:) Bu illeti çeken herkes kullansın şifa bulsun herkes iyi olsunnnn:))) Bulamayan arkadaşlar için söylüyorum Kayseride bir arkadaşım var sedef hastası ona da söyledim kullansın diye ama bulamamış eczacısı sipariş vermiş calıştığı ecza deposuna. Yeni ürün olduğu için problem yaşanıyor sanırım ama eczaneler sipariş verince getirtiyorlar bende öyle istemiştim:) veya internetten ulaşması da ekstra bir avantaj tabi... Herkes şifa bulsun yaaaaaa:)

Arkadaşlar krem eline geçti an itibariyle prospektüsünü yaziyorum.Kullanmaya başliyorum bugün kızlar inşallahh düzelir.Güzel şeyler yazmak istiyorum buraya.

Ediksiyonları : Coresatin ciltte döküntü,tahriş, eritem, kaşıntı ile seyreden psoriyazis ve licken planus gibi rahatsızlıkların belirtilerini kontrol altına alir.
Coresatin'nin kortizon içermeyen formülü günlük kullanım için uygundur ve sedef hastalığı gibi enfamatuar cilt rahatsızlıklarında bakteriyel ve fungal enfeksiyonlara karşı korucu olarak da önerilmektedir.

kontrendikasyonları: Coresatin içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılıgı oldugu bilinen hastalar için kontrendikedir.

Uyarı/önlem: Haricenkullanılır.gözle temastan saklayınız.beklemeyen etkide doktora başvurun.Coresatin güneşin zararli etkilerine karşı bir koruma sağlamaz.Bu ürünün kullanımı sırasında , korucuyu faktörü yüksek bir kremin kullanılması önerilir.

Kullanım şekli ve dozu: Ciltteki lezyonların üzerine lezyonun durumuna bağlı olarak günde 3-6 kez ince bir tabaka halinde uygulanır.Coresatinin kortizon içermeyen formülü günlük kullanım için uygundur.

çok şükür krem buğün elime ulaştı :) kullanmaya başladım,hayırlısı umarım banada faydalı olur....

arkadaşlar coresatin hangi ilaç şirketinin nerden istediniz rica etsem benide bilgilendirirmisiniz ? guttat sedef hastalığına yakalandım 2 aydır 3-5 yıl önce yine çıkmıştı geçmişti bu senede boğaz enfeksiyonu sonrası yine yeniledi

arkadaşlar coresatin hangi ilaç şirketinin nerden istediniz rica etsem benide bilgilendirirmisiniz ? guttat sedef hastalığına yakalandım 2 aydır 3-5 yıl önce yine çıkmıştı geçmişti bu senede boğaz enfeksiyonu sonrası yine yeniledi
Bende bugün başladım kullanmaya.. Linki özelinize kopyaladım. O adresten ulaşabilirsiniz kreme.. Geçmiş olsun...

buğün sabahtan bu yana eczane eczane dolaşıp ilacı aradım ama maalesef bulamadım :KK43:((( ilacı herkez ilk defa duyduğunu söylüyor...lütfen yardım edin bulan arkadaşlar bizi yönlerdirsin,,sedefim o kadar çoğaldıki artık kendimi saklamaktan yoruldum :KK43:( eşimden bile :KK43: birileri öncülük yapsın neoluuuur!!!!!!!!

canım benm bütün arkadasları merakla takip ediyorum..ama özellikle seni..yukarıdaki durumun beni gercekten cok etkiledi..ben de seninle aynı durumdayım..eşimin yanında rahat edemiyorum..görecek diye korkuyorum..bunu bile bile evlendi benimle ama yaşamayan bilemez.inşallah bu ilaç derdimize kesin devadır.. bu yüzden sıksık rapor verirsen çok sevinirim :)

arkadaşlar bir internet sitesinden buldum şimdi sabahtan beri boşuna dolaşmışım...isteyen olursa özelden sitenin adını yazarım:)benim yarın elimde olacak ürün35 veye 40tl'imiş fiyatı kapıda ödeme yapıcam...[/QUOTE

selam nurcannur, sitenin adresini bana da yazabilir misin özelden? ben bugün doktora gittim, ilacın ismini daha önce hiç duymamış doğal olarak yazdıramadım internetten baktı ama bulamadı eczaneye gittim belki onlar biliyodur diye ama onlarda duymamışlar bugün hayal kırıklığı ile geri döndüm :KK43:(((

canımm sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok sağol link için :)
özelden yazamadım çünkü 100 mesaj yazmam gerekiyomuş

siteye baktım şimdi çok çeşidi var biz mavi olanı alıyoruz değil mi?

canımm sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok sağol link için :)
özelden yazamadım çünkü 100 mesaj yazmam gerekiyomuş

siteye baktım şimdi çok çeşidi var biz mavi olanı alıyoruz değil mi?

benimde özelden mesaj atmam mümkün değilmiş denedim ama olmadı ama sen öğrenmişsin siteyi :) ama mavi renkli olanı alacaksın sedefliler için olan mavi renkli krem :)

X