Saç Kesim Şekilleri Şekilsiz dalgalı saçlar için öneri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saçımı yıkadıktan sora güzelce tarayıp elimle dalgalarımı sıkıştırırım biraz kurutup köpük sürerim sora kendi halinde kurur öyle durur

ben ne yaparsam yapayım hiç bi kere şekil aldıramadım saçlarıma,
en son çareyi barun marka saç düzleştiricisi aldım, zannetim ki bir anda mucize oldu saçlarım düzleşti çünkü,
ama genede düzleştirme işlemini yaptıktan sonrada saçlarım kabarıyo,
biryantin sürsemde çabuk yağlanıyo iğrenç duruyoo,
Allahını seven bi yardım etsin bi fikir söylesin,

Saçımda fön duruyo, saçlarımın uçları kabarıyo, şöyşe bi güzel bukleli durmuyo

en son çareyi barun marka saç düzleştiricisi aldım, zannetim ki bir anda mucize oldu saçlarım düzleşti çünkü,

benim de çok elektriklenir,düzleştirici aldım aynen benim de kabarıyor.düzleştirdikten sonra bir de 1 gece geçsin üzerinden de yatışsın diye bekliyorum bazen akşamdan düzleştiriyorum dayanmıyo da fazla.

dalgalarıma şekil verince de 1 günlük oluyor o saçlarla yatıp sabah kalkınca dalga falan kalmıyo ortada valla şu saçlarım ya dümdüz olsaydı yada kıvırcıkkk çok isterdimmmm

saç şekillendiriciler saçını mahfediyo cnm.yukarıya yazmıştım bikaç öneri..oku beşki sana faydası olur ne dersinCADIARZU

aaah pardon buraya yazmamışım..yazayım

ben saçlarımı artık yıkayıp kuruladıktan sonra biraz nemli bırakıyorum kalın bi lastikle topluyorum saçlarımı ama düz toplama değil..topuz gibi yaparsın ya gelişi güzel öyle bağlıyorum 2-3 saat öyle duruyo çok hoş bi şekil almış oluyo böylece

Hiç anlamıyorum, yaa ben çok beceriksizim veya gerçekten benim saçlardan bi b.k olmaz,
Bi de senin ki gibi deniyim toplayım bakalım

bende öyle sık sık taramam sacımı tiftik gibi oluyo çünkü..
bitek duş sonrası aklinialirimsmile bayanssulusmile

evet benimde saçım dalgali ve bende bitek duş sonrası tarıyorum dışaıya çıktığım zamn sadece elimle dağıtıyorum ve ben saçımın dalgali olmasından çok memnunum çok doğal duruyor çunki :dance:

Kizlar bende banyo ettikten sonra islakkene briyantin suruyorum cok az ellerimle sekil vermeye calisiyorum kesinlikle taramiyorum.. biraz kuruduktan sonra bagliyorum japonlar gibi :p
sabah kalkinca super duruyor tavsiye ederim...

Aynen canım bende aynı şekilde ne yaparsam yapayım bu saçlardan bir halt olmuoyor yıkıyorum nemlendişriciler jöleler köpükler vs. ama kuruyunca yine tiftik keçisi gibi oluyorum. Düzleştirsemde en fazla 1 saat sonra kabarıveriyor. bende arıyorum çaresini ama yok ne yazıkki..
Her umudum boşa çıktı şimdiye kadar...

kızlar benim saçlarım da dalgalı ama çok memnunum gören maşa mı yaprın der
yıkadıktan sonra çok güzel oluyor
ama size şunu önereyim saçlarınızı gün içinde değil yatmadan önce yatın hafif nemli saçınızın üstüne yatarsanız sabah kalktığınızda çok güzel dalgalara sahip saçlarınız olacaktır
saçlarınızı olabildiğince kendisi kurumaya bırakın saç kurutma makinesiyle kurutmayın
yıkadıktan sonra taramanız yeterli tekrar kuruyken kesinlikle taramayın
saçlarınızı yıkayıp taradıktan sonra jöle sürermiş gibi hafif hafif ellerinizle sıkın uçlardan diplere dalgalı şekil vermeye çalışın
ve doğru şampuan kullanın
benden bu kdar bende çok işe yarıyor umarımm sizde de işe yarar :dance: :lepi:

canım uzun zaman önce yazmışsın ama fark edermisin bilmiyorum cevap yazarsan sevinirim. benim saçlarımda gür ve dalgalı hep toplamak zorunda alıyorum bunun için açık kullananlara imreniyorum. doğru şampuan demişsin ama ne kullandığını yazmamışsın onuda yazarmısın kullandığın saç kremini falan. ben hepsini denedim bi de doğru kesim kuaföre gidiyorum derdimi anlatıyorum ama istediğim gibi bi kesim olmuyorr saçlarım çok güzel ama ben kullanmasını bilmiyorum çocukta olunca eskisi gibi bakamıyorumda yıkayıp şekil verip çıkmak istiyorum ama olmuyor aynın karşında çok zaman harcıyorumm ..

canım uzun zaman önce yazmışsın ama fark edermisin bilmiyorum cevap yazarsan sevinirim. benim saçlarımda gür ve dalgalı hep toplamak zorunda alıyorum bunun için açık kullananlara imreniyorum. doğru şampuan demişsin ama ne kullandığını yazmamışsın onuda yazarmısın kullandığın saç kremini falan. ben hepsini denedim bi de doğru kesim kuaföre gidiyorum derdimi anlatıyorum ama istediğim gibi bi kesim olmuyorr saçlarım çok güzel ama ben kullanmasını bilmiyorum çocukta olunca eskisi gibi bakamıyorumda yıkayıp şekil verip çıkmak istiyorum ama olmuyor aynın karşında çok zaman harcıyorumm ..

aynen saçlarımın kalitesi çok güzel,
ama ben de kullanmasını bilemiyorum veya benim saçlarım gerçekten inatçı

ben şampuanıma çam terebentin yağı ve menekşe yağı ekledim 20şer damla kadar.onun sayesinde kabarması azaltı.bir de benim saçım da yarısı düz yarısı dalgalı şekilsiz bişeydir.önceden saç düzleştirici kullanıyordum ama bu aralar maşayı keşfettim.düzleştiriciyle saçları düzleştirmek hem uzun sürüyor hem de 2 saatte bozuluyor.maşa ise dalgalı saçta sabahtan akşama kadar bozulmadan kalabiliyor,maşalı olarak kaldığı için de kabarmıyor.20 dakika yetiyor maşayla bütün saçımı yapmam.

Aaaaahhh ahhh... Benim saçlarım da ne yaparsan yap şekle girmeyen cinsten. Sadece fön şekle sokuyo saçımı. Zaten en son röfleden dolayı yandı keçi tüyü gibi bişey oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Şekilsiz şemalsiz dolaşmaktan sıkıldım yaaa :'(

Benim de saçlarım dalgalı ve katlı. Kaları biraz kısa galiba, yıkayıp kurulayınca neredeyse tepeme çıkıyorlar. Artık katlı kestirmeyeceğim, hatta bir süre kestirmeyeceğim. Bakım yapıp uzatmaya çalışıyorum, uzatıp aşağıdaki şekilde kestireceğim önlerden, çok beğendim bunuEki Görüntüle 121269
olursa tabi...:44:

tatlım bnm şampuanım elidor pembe ne bir yardımcı ürün kullanıyorum ne de saç kremi.... bnm saçlarım diplere kadar dalgalı kıvırcığa yakın ama çok harika doğal dalgalar oluyor zamanında ben de kullanamazdım ve hep toplardım biraz uğraş saçlarınla inan kendi yöntenmini kendin bulacaksın... ayrıca kızlar saçlarınızı katlı kestirmeyin ben oval kestiriyorum arkadan çok hafif kat ver diyorum ve hep aynı kuaförüme gidiyorum kesim çok önmli öyle kestirince diplere kadar kıvırcık oluyor ondan önce katlı kestirmiştim saçlarım hiç şekil almazdı kabarırdı ve daha düzdü oval kestirdiğimin ertesi günü bir kalktım saçalrım kıvır kıvırdı ondan snra kesimimi hiç değiştirmedim... dalgalı saçlara sahipseniz oval saç kesimi en uygunu diyebilirim bir de yukarıda belirttiklerimi de yaparsan saçlarınla hiçbir sorunun kalmaz

ben de duştan çıktıktan sonra mümkün olduğu kadar nemli bi şekilde new wave'in köpüğünü yediriyorum saçıma hatta saçımı öne atıp o şekilde köpükleyince daha iyi oluyor sonra da kurutma makinesinin perma başlığı ile biraz kurutuyorum biraz da kendi haline bırakıyorum
saçı ne kadar mıncıklayıp oynarsam o kadar bozuluyor o yüzden pek ellemiyorum
yalnız benim saçımın da kötü özelliği hava koşullarından çok etkileniyor sanki ne biliyim hava puslu bulutluysa daha zor şekle giriyor güneşliyse beni hiç üzmüyor :)
çok karakterlidir kendisi başlı başına bi kişilik :KK37::KK1:

ben de duştan çıktıktan sonra mümkün olduğu kadar nemli bi şekilde new wave'in köpüğünü yediriyorum saçıma hatta saçımı öne atıp o şekilde köpükleyince daha iyi oluyor sonra da kurutma makinesinin perma başlığı ile biraz kurutuyorum biraz da kendi haline bırakıyorum
saçı ne kadar mıncıklayıp oynarsam o kadar bozuluyor o yüzden pek ellemiyorum
yalnız benim saçımın da kötü özelliği hava koşullarından çok etkileniyor sanki ne biliyim hava puslu bulutluysa daha zor şekle giriyor güneşliyse beni hiç üzmüyor :)
çok karakterlidir kendisi başlı başına bi kişilik :KK37::KK1:

Perma başlığı resimdeki siyah aparat mı?bende de var da , hiç kullanmadım, nasıl kulllanılıyor? Tarif edebilir misiniz?

$Arzum-Professional-XL-Sac-Kurutma-Makinesi__33601798_0.jpg

canım bende burda okumuştum denedim ve harika sonuç aldım. bebeyağı gerçekten mucizevi bi etki yaratıyo. hem yumuşacık oluyo hem mis gibi kokuyo hemde çok kolay şekil alıyo. :KK76: tek yapman gereken bebeyağını banyodan sonra ıslak saça çooooooookk az olmak şartıyla jole sürer gibi sürmek. daha sonra durulamana da gerek yok kendi haline bırak kurusun. görüceksin harika olucaklar. düz saçı bile dalgalandırdığını gördüm. senin saçın mükemmel olur eminim. :21:

X