Sekste degisik fanteziler?

yaprak010

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2023
73
15
28
Merhaba. Sanal ortamda Yeni biriyle tanistik. Kendisi avukat ve farkli bir sehirde. Henuz gorusmedik. Haftanin 1 gunu bulundugum sehre surekli geldigini soyledi. Benim de kafama yatti ve sohbete basladik. Olay benim sordugum bir sorudan onun yorum yapmasiyla gelisti. Her neyse. Konu ask iliskileri ve cinsellik uzerine. Nasil oldugunu anlamadigim bir sekilde etkilendigimi farkettim. Ve bir baska kisiyi olayi konusurken olay ikimize döndü. Acikcasi benim de hosuma gitti. Oldukca samimi ilerliyoruz. Yani ozel sirlarimizi paylastik birbirimizle. Sanal oldugu icin hala tereddutteyim fakat tam olarak bekledigim ve olmasi gereken cevaplari veriyor bana. Buraya kadar sorun yok. Ancak, cinsel konular konusurken fantezi konusunda kafamda sorguladigim noktalar var. Kendisi sevisirken ikimizin de baskalarini hayal edebilecegimizi, onemli olanin zihninin icindekinin ne oldugunu, ve baskalarini tahrik edip nispet yaparcasina sadece benim diyerek mutlu olacagimizi vs soyledi. Basta karsi ciktim amacin ne paylasmak mi istiyosun beni vs diye kizdim. Sonra anlatmak istedigini anlamaya calistim. Ancak hala cekincelerim var. Sizce acik sekilde herseyini anlatmasi guzel mi? (Boyle dusunuyorum ben) yoksa sapkinlik mi bunlar?

Merhaba. Sanal ortamda Yeni biriyle tanistik. Kendisi avukat ve farkli bir sehirde. Henuz gorusmedik. Haftanin 1 gunu bulundugum sehre surekli geldigini soyledi. Benim de kafama yatti ve sohbete basladik. Olay benim sordugum bir sorudan onun yorum yapmasiyla gelisti. Her neyse. Konu ask iliskileri ve cinsellik uzerine. Nasil oldugunu anlamadigim bir sekilde etkilendigimi farkettim. Ve bir baska kisiyi olayi konusurken olay ikimize döndü. Acikcasi benim de hosuma gitti. Oldukca samimi ilerliyoruz. Yani ozel sirlarimizi paylastik birbirimizle. Sanal oldugu icin hala tereddutteyim fakat tam olarak bekledigim ve olmasi gereken cevaplari veriyor bana. Buraya kadar sorun yok. Ancak, cinsel konular konusurken fantezi konusunda kafamda sorguladigim noktalar var. Kendisi sevisirken ikimizin de baskalarini hayal edebilecegimizi, onemli olanin zihninin icindekinin ne oldugunu, ve baskalarini tahrik edip nispet yaparcasina sadece benim diyerek mutlu olacagimizi vs soyledi. Basta karsi ciktim amacin ne paylasmak mi istiyosun beni vs diye kizdim. Sonra anlatmak istedigini anlamaya calistim. Ancak hala cekincelerim var. Sizce acik sekilde herseyini anlatmasi guzel mi? (Boyle dusunuyorum ben) yoksa sapkinlik mi bunlar?
Sapıklık evet.Ne diye başkalarını hayal edesinki?ne kadar saçma.🙄

Son düzenleme:
Daha öncede bir konuda sapık avukat vardı bilmem hatırlarmısınız ama resim falan atıyordu galiba kadına tam tamına hatirlamiyorum ama böyle birşey vardı konularda okumuştum.
Genelde insanlarla içli dışlılarya o yüzden kime nasıl yaklaşacağını biliyorlardır diye yazmıştım o konuyu bilmiyordum hemen bakayım 😦.

Genelde insanlarla içli dışlılarya o yüzden kime nasıl yaklaşacağını biliyorlardır diye yazmıştım o konuyu bilmiyordum hemen bakayım 😦.
Bende konunun ismini bilmiyorum aklımda kalmamış ama baya oldu zaman geçeli anlık hatırladım hatırlanmayacak gibi değildi çunki bazı avukatlarında sapığı varmış.🫤
Boşanma konusuydu direk başlıkta yazmamıştı galiba.🤔

Ancak, cinsel konular konusurken fantezi konusunda kafamda sorguladigim noktalar var. Kendisi sevisirken ikimizin de baskalarini hayal edebilecegimizi, onemli olanin zihninin icindekinin ne oldugunu, ve baskalarini tahrik edip nispet yaparcasina sadece benim diyerek mutlu0 olacagimizi vs soyledi. Basta karsi ciktim amacin ne paylasmak mi istiyosun beni vs diye kizdim. Sonra anlatmak istedigini anlamaya calistim. Ancak hala cekincelerim var. Sizce acik sekilde herseyini anlatmasi guzel mi? (Boyle dusunuyorum ben) yoksa sapkinlik mi bunlar?
sanaldan herşeyi mübah gören tiplerden birde avukat kendine sunu sor bu sanalda beni paylasiyor gercekte yarin 3 lü yapalim dedginde benim sinirim ne olucak.

olaki istedi olaki yapalim diye diretti ben neye izin verebilirim benimde içimdeki fantazinin nereye kadar siniri bunlari muhakeme et sonra avukat avukat dur bakalımi nerde diyebilirsin .

sen icindeki siniri belirle önce insani,ahlaki,dini.her yönden nereye kadar sinirin belli

X