Kalbim sizliyor .. yardim lutfen.

Aslında adam da güzrlce konusup anlatmıs kendini. Ama hep yanyana olmak 7/24 iyi kötü her halini görmek arzulanmamaya sebep olmus olabilir, bende 7/24 iste,evde,disarida ayni kisiyi görsem arzu etmez sıkılırdım. Ama sizde bence bu caresiz kücük kız modundan çıkın. Size sefkatle yaklasmasina izin vermeyin. Erkekler güçlü kadınları arzular onun sevgisine muhtaç kücük kızları değil.

Ee insanlar evlenmesinler o zaman bu mantikla?

Ben dediginizi yanlis mi anlıyorum acaba?

En basinda bazen cok arzulu bazen sanki 40 yil sevisiyor gibi . Pozisyon fln belli basli , acik konusmak istemiyorum ama uste fln cikinca sonuyor fln , acaba problem onda mi . Gunluk iliskiler yasiyor diye cok yuksek oldugunu dusunmeme ve sadece bana boyleymis gibi dusunmeme sebep oluyor . Ben biraz abartmayi seviyorum sanirim .
eee tabi olumsuz bir şey duyunca kafada türlü türlü kötü senaryolar yazılır. günlük ilişkiler yaşaması her zaman yüksek libidolu olduğunu göstermez ki. bence kendiyle ilgili de sorunu var zaten o yüzden de sekse mesafesi olmuş olabilir.

33 yasindayim iliskilerimde yuzum hic gulmedi bi noktadan sonra ben de evli mutlu cocuklu olmak istiyorum ve zaman daraliyor gibi hissediyorum :KK43:
Geç değil ki,yaşıtım olup haftaya evlenen iki arkadaşım var,ikisinin de ilk evliliği 39 yaşındalar. Artık devir erken evlilik devri değil zaten. İnsanlar okuyabildiği kadar okuyor,yüksek lisansı doktorası ,para kazanması,hayatını yaşaması derken yaş oluyor 40. Anca evlenmeye vakit bulunuyor.

Ayrıca evlenince mutlu ve çocuklu olunacağının bir garantisi de yok. Önce bekarken mutlu olun da,evliliğe nasıl olsa sıra gelir.

Adam günlük ilişkiler yaşayan biriymiş ve birden bire böyle bir ilişkide bulmuş kendini.Biraz ağır ve fazla gelmiş sanırım bu ilişki ona, ara verin, kendinizi özletin falan. Bakalım bu monotonluk değişecek mi.Değişmezse de yol verin gitsin.

Mesela fotosunu cekmek isterim kendini begenmez , ben ovgu icin soylemeyeyim biseyi aklima koyarsam teknik yazilim yapay zeka olsun yaparim multiyim . Ama duygusal anlamda tam bi aptalim . İnsanlar degisik bir auram oldugumu soyler icimden bi ses bunu kaldiramiyor da diyor . Ama dedigim gibi bu konu disinda biseyini gormedim . Bu yuzden ozguvenim dustu, kendimi begenmiodum daha cok begenmiyorum artik
Yakinda senin enerjini daha da asagi cekecek seyler soyler bu eksikligi kapatmak icin

eee tabi olumsuz bir şey duyunca kafada türlü türlü kötü senaryolar yazılır. günlük ilişkiler yaşaması her zaman yüksek libidolu olduğunu göstermez ki. bence kendiyle ilgili de sorunu var zaten o yüzden de sekse mesafesi olmuş olabilir.
İste dusunce olarak acaba bana mi boyle diye takinti olusturdu bende . Acaba baskasi olsa daha mi cok sever arzular diye dusununce bile canim yaniyor

33 yasindayim iliskilerimde yuzum hic gulmedi bi noktadan sonra ben de evli mutlu cocuklu olmak istiyorum ve zaman daraliyor gibi hissediyorum :KK43:
Neden evlilik mevzusunu takıyorsunuz ki. Daha yaşınız genç 40 dan sonra evlenenler de var ömür boyu bekar mutlu yaşayanlarda. Ayrıca siz evli çocuklu herkesin mutlu olduğunu zannetmeyin. Terapi alın kendinizin gençliğinizin değerini bilin .

7/24 beraber derken gercekten 7/24 beraber aynı iş ortamı,ayni ev,dısarıda hep aynı. Evlide olsalar benxe ciftlerin birbirinde. Ayrı ve bağımsız zamanları olmalı

Ilk mesaji tam okumadım cok uzundu, ondan yanlis anladim demek ki.

Esimle pandemide 15 ay kadar dip dibe durduk, biz hic sıkılmadık birbirimizden, hamilelik kontrolleri disinda evden cikmadik, cikamadik hatta. Gerci biz ev kuşu tipleriz ondan olabilir.

Adam günlük ilişkiler yaşayan biriymiş ve birden bire böyle bir ilişkide bulmuş kendini.Biraz ağır ve fazla gelmiş sanırım bu ilişki ona, ara verin, kendinizi özletin falan. Bakalım bu monotonluk değişecek mi.Değişmezse de yol verin gitsin.
Evet kesinlikle , ben alisinim uzun iliskilere de o direk boyle bir seyin icinde buldu kendini .ara verince gitmesinden cok korkuyorum cok sevmistim cunku onu . Ben onu gozumde ayri yere koydum sanirim . Mesela onceden alisverise cikardim bikac gun aclik denemelerim olurdu ofoloji icin , simdi online alisveris bile yapamiyorum . Etkinlikler ayarliyor eve geliyoruz yemek yapiyoruz geziyoruz ojemi silecek vakit bile bulamiyorum bazen gec geldigimizden . Aslinda cok iyi arkadas gibiyiz ama .. iste yatak meselesi .

Ilk mesaji tam okumadım cok uzundu, ondan yanlis anladim demek ki.

Esimle pandemide 15 ay kadar dip dibe durduk, biz hic sıkılmadık birbirimizden, hamilelik kontrolleri disinda evden cikmadik, cikamadik hatta. Gerci biz ev kuşu tipleriz ondan olabilir.
Ya değisir tabi. Ama ben biraz heyecan isterim birbirimizin gelis saatlerini kovalamak falan

Seni asla kırmak istemem ama yazıyı okuyunca bile daral geldi yazma şeklindeki abartıdan.
Yani milyarlarca insan var.
Birine takılıp kalmak kendine haksızlık.
Huzursuz ediyorsa kes iletişimi, başka aşklara yelken aç.
Keşfedecek okadar şey varken bi erkek için böyle kendini paralamak saçmalık bence

ben öyle bişey zannetmiyorum sadece olaya yazılanlar açısında baktım....... siz rahat olunnnnn
Ben rahat mı olayım? 😂 Ben zaten rahatım da siz insanlara evlilikte sonrasına bir şey kalmamış diye kocaman laflar etmeyin bence. Sanki evliliğin monotonluğundan sıkılan hiç mi insan yok? Sevişmeyi imza sonrasına bırakınca bir şey mi değişiyor? Konu sahibinin en büyük hatası; ilişki içinde olduğu insanları kendi önüne koyması ve hayatının merkezine oturtması. Yoksa her ilişki bir süre sonra rutine biner.

Seni asla kırmak istemem ama yazıyı okuyunca bile daral geldi yazma şeklindeki abartıdan.
Yani milyarlarca insan var.
Birine takılıp kalmak kendine haksızlık.
Huzursuz ediyorsa kes iletişimi, başka aşklara yelken aç.
Keşfedecek okadar şey varken bi erkek için böyle kendini paralamak saçmalık bence
Birine takili kalmadigim zamanlar da oldu , ama ben takilip kalmak istiyorum ben de mutlu olmak istiyorum savrulmamak istiyorum .

X