Kalbim sizliyor .. yardim lutfen.

Birine takili kalmadigim zamanlar da oldu , ama ben takilip kalmak istiyorum ben de mutlu olmak istiyorum savrulmamak istiyorum .

Bi erkeğe böyle takılıp kalmak istiyorum savrulmak istemiyorum yada buna benzer dramatik şeyler söylüyorsanız ışık hızıyla soğur.
Siz kendi başınıza mutlu olmayı, kendi kendinize yetebilmeyi öğrenmelisiniz.
Eş yada sevgili sadece ilave olmalı.
Aksi takdirde her aksi birşeyde yerle bir olursunuz.

Bi erkeğe böyle takılıp kalmak istiyorum savrulmak istemiyorum yada buna benzer dramatik şeyler söylüyorsanız ışık hızıyla soğur.
Siz kendi başınıza mutlu olmayı, kendi kendinize yetebilmeyi öğrenmelisiniz.
Eş yada sevgili sadece ilave olmalı.
Aksi takdirde her aksi birşeyde yerle bir olursunuz.
Cok dogru soyluyorsunuz da uygulayamiyorum bunu ... tesekkurler . Zaten en ufak seye asiri tepki veriyorum .

Günü birlik ilişkiler yaşaması harika bir cinsel performans sergilediği anlamına gelmez.
Alakayı kuramadım yani ben.

ikincisi, ilişkilerde bu kadar dürüstlüğü çok gereksiz buluyorum. Dürüstlük de değil, patavatsızlık bana göre. Herkes abarttığınızı söylemiş, evet duygularınızı çok abartılı yaşayıp gösteriyorsunuz, o koca koca paragraflar bana göre çok yorucu ve gereksiz bu kısma katılıyorum, amaaa kırılmakta bozulmakta da haklısınız yani.
Kim bozulmaz ki "seni arzulamıyorum" gibi densizce bir lafa.

Benim için ayrılma sebebidir. Beni arzulamayan biriyle birlikte olamam.
Bu da benim çözebileceğim bir mesele değildir, kimseye kendimi zorla arzulatamam.
İnsanın içinde yoksa panterli taytlarla seksi donlarla olacak şey değil.
Yani özetle bence adamda iş yok ve ayrıca dilinin ayarı da yok.

Çok abartmışsınız, yazık adam kurbanlık koyun gibi geldi gözüme.
Bugün çok içiçe olduğunuz için az arzular, yarın biraz uzak kalırsınız çok arzular.
Evli insanların akşam olsa da sevişsek diye saate baktığını mı düşünüyorsunuz? Arzu zaman zaman azalan, zaman zaman artan birşey.
Artı kırmızı ruj sürdüğünüz için bir ağlamadığınız kalmış. Tabi ki arzusunu arttırmak için bir takım şeyler yapacaksınız, bunun neresi tuhaf?
Odaya geçip trip atacağınıza kırmızı bir iç çamaşırı alıp karşısına çıksaydınız daha mantıklı bir hareket olurdu.
Adam dürüst olmaya çalışmış, siz neler yapabiliriz diye düşünmek yerine başka kadınla yatakta basmış tepkisi vermişsiniz.
bu saatten sonra adam sizinle sevişse bı dert sevişmese başka dert.
Umarım kafasından çıkarabilir söylediklerinizi.
Bir de adama iş için benimle birliktesin deyip karaktersiz muamelesi yapmışsınız. Bari bunu yapmasaydınız.

Ben rahat mı olayım? 😂 Ben zaten rahatım da siz insanlara evlilikte sonrasına bir şey kalmamış diye kocaman laflar etmeyin bence. Sanki evliliğin monotonluğundan sıkılan hiç mi insan yok? Sevişmeyi imza sonrasına bırakınca bir şey mi değişiyor? Konu sahibinin en büyük hatası; ilişki içinde olduğu insanları kendi önüne koyması ve hayatının merkezine oturtması. Yoksa her ilişki bir süre sonra rutine biner.
Okeyyy

Çok abartmışsınız, yazık adam kurbanlık koyun gibi geldi gözüme.
Bugün çok içiçe olduğunuz için az arzular, yarın biraz uzak kalırsınız çok arzular.
Evli insanların akşam olsa da sevişsek diye saate baktığını mı düşünüyorsunuz? Arzu zaman zaman azalan, zaman zaman artan birşey.
Artı kırmızı ruj sürdüğünüz için bir ağlamadığınız kalmış. Tabi ki arzusunu arttırmak için bir takım şeyler yapacaksınız, bunun neresi tuhaf?
Odaya geçip trip atacağınıza kırmızı bir iç çamaşırı alıp karşısına çıksaydınız daha mantıklı bir hareket olurdu.
Adam dürüst olmaya çalışmış, siz neler yapabiliriz diye düşünmek yerine başka kadınla yatakta basmış tepkisi vermişsiniz.
bu saatten sonra adam sizinle sevişse bı dert sevişmese başka dert.
Umarım kafasından çıkarabilir söylediklerinizi.
Bir de adama iş için benimle birliktesin deyip karaktersiz muamelesi yapmışsınız. Bari bunu yapmasaydınız.
Cunku kirmizi don giymeden de arzulanmali bir insan (bana gore)
Kirmizi ruju onun icin surdugumu dusundum cunku istemsiz beni istesin diye .
Evli insan olabildigince sevismeli bence cinsellik kismini okuyunca ne kdr uzuldugum kisiler var balayinda arkasini donup yatan .
Ben niye biseyler yapmak zorundayim arzulanmak icin bu kismi anlayamadim ? Yada boyle mi olmali bilmedigimden soruyorum .

Günü birlik ilişkiler yaşaması harika bir cinsel performans sergilediği anlamına gelmez.
Alakayı kuramadım yani ben.

ikincisi, ilişkilerde bu kadar dürüstlüğü çok gereksiz buluyorum. Dürüstlük de değil, patavatsızlık bana göre. Herkes abarttığınızı söylemiş, evet duygularınızı çok abartılı yaşayıp gösteriyorsunuz, o koca koca paragraflar bana göre çok yorucu ve gereksiz bu kısma katılıyorum, amaaa kırılmakta bozulmakta da haklısınız yani.
Kim bozulmaz ki "seni arzulamıyorum" gibi densizce bir lafa.

Benim için ayrılma sebebidir. Beni arzulamayan biriyle birlikte olamam.
Bu da benim çözebileceğim bir mesele değildir, kimseye kendimi zorla arzulatamam.
İnsanın içinde yoksa panterli taytlarla seksi donlarla olacak şey değil.
Yani özetle bence adamda iş yok ve ayrıca dilinin ayarı da yok.
Kendim hakkindaki kisma katiliyorum , ama direk cizip attiniz ya ..donla fln olacagina da inanmiyorum asagida bi arkadas biseyler onermis arzulanmak icin .

Cunku kirmizi don giymeden de arzulanmali bir insan (bana gore)
Kirmizi ruju onun icin surdugumu dusundum cunku istemsiz beni istesin diye .
Evli insan olabildigince sevismeli bence cinsellik kismini okuyunca ne kdr uzuldugum kisiler var balayinda arkasini donup yatan .
Ben niye biseyler yapmak zorundayim arzulanmak icin bu kismi anlayamadim ? Yada boyle mi olmali bilmedigimden soruyorum .
Birşeyler yapmalısınız çünkü ilişkiniz monotonlaşmış. Evlilikte de ilişkiler monotonlaşır. Zaman zaman renklendirmek gerekir. Hangi kadının rengarenk iç çamaşırı yoktur ki?

Siz bir erkek her zaman arzulamalı kafasındasınız, olayı direk üstünüze alınmanız bu yüzden ama onlar da insan, robot değiller.
Pamuklu donla da arzulandığınız zamanlar olacaktır elbette ama baktınız istediğiniz gibi gitmiyor bı renk katmalısınız tabi ki.
Ben mesela eşim mavi gömlek giydiginde bayılırım ona ya da sevdiğim deodorantı sıktığında ne bileyim traş olduğunda.

Beyaz atletle otururken onu arzulamak zorunda mıyım 😃
11 yıldır aynı adamla birlikteyim, o da aynı kadınla birlikte. Bı zahmet birşeyler yapalım yani.
Artı sekse çok düşkün erkekler vardır, daha usturuplu yaklaşan erkekler vardır.
Kriteriniz ne kadar sık seviştiği olmamalı yani.

Hiç unutmam, çocukluk travmamdır. Ablamın kaynı iş yerinden izin alıp karısıyla birlikte olup dönermiş, akşam yine istermiş. Bu adam karısına köpek muamelesi yapan bir adamdı. Döverdi, söverdi. Kadın neler cekti. Burada arzulanan kadın değil aslında, adam sekse düşkün. Bilmem anlatabildim mi.
Sevgilinizi başka erkeklerle kiyaslamayın. Belki adamın eti butu bu kadardır. Ha bu size yetmiyorsa renklendirmek için elbette elinizi taşın altına koyacaksınız.

evlenmeden ilişki yaşamaya herzaman karşıyım, siz birde bu kişiyle evlenmeyi düşünüyorsunuz şimdi böyle olan evlendikten sonra farklı mı olacağını düşünüyorsunuz, herşeyi yaşamışsınız evlendikten sonraya bişey kalmamışki bence ayrı kalın evliliği düşünüyorsanız
Valla ben de ilişki yaşamadan evlenmeye her zaman karşıyım. Adamla ömür geçireceğiz. Tombaladan ne çıkarsa mantığıyla evlenmek nasıl büyük bir risktir. Ben hayatımda bu kadar büyük bir risk alamam açıkçası.

Birşeyler yapmalısınız çünkü ilişkiniz monotonlaşmış. Evlilikte de ilişkiler monotonlaşır. Zaman zaman renklendirmek gerekir. Hangi kadının rengarenk iç çamaşırı yoktur ki?

Siz bir erkek her zaman arzulamalı kafasındasınız, olayı direk üstünüze alınmanız bu yüzden ama onlar da insan, robot değiller.
Pamuklu donla da arzulandığınız zamanlar olacaktır elbette ama baktınız istediğiniz gibi gitmiyor bı renk katmalısınız tabi ki.
Ben mesela eşim mavi gömlek giydiginde bayılırım ona ya da sevdiğim deodorantı sıktığında ne bileyim traş olduğunda.

Beyaz atletle otururken onu arzulamak zorunda mıyım 😃
11 yıldır aynı adamla birlikteyim, o da aynı kadınla birlikte. Bı zahmet birşeyler yapalım yani.
Artı sekse çok düşkün erkekler vardır, daha usturuplu yaklaşan erkekler vardır.
Kriteriniz ne kadar sık seviştiği olmamalı yani.

Hiç unutmam, çocukluk travmamdır. Ablamın kaynı iş yerinden izin alıp karısıyla birlikte olup dönermiş, akşam yine istermiş. Bu adam karısına köpek muamelesi yapan bir adamdı. Döverdi, söverdi. Kadın neler cekti. Burada arzulanan kadın değil aslında, adam sekse düşkün. Bilmem anlatabildim mi.
Sevgilinizi başka erkeklerle kiyaslamayın. Belki adamın eti butu bu kadardır. Ha bu size yetmiyorsa renklendirmek için elbette elinizi taşın altına koyacaksınız.
Ya degerli zamanin ve emegin icin cok tesekkur ederim , cok guzel aciklamissin , evet anlayabiliyorum . Ben hep seks yapmiyorsa sevmiyordur diye olustu aklimda burda da bu konuyla ilgili okuduklarim tum dertlerden cu sonucu cikarirdim , biraz daha degisken birseymis anlayabiliyorum .
Monotonlastik sanirim abarttigimi dusunuyorum suan . O da kadinlik gururundan .

evlenmeden ilişki yaşamaya herzaman karşıyım, siz birde bu kişiyle evlenmeyi düşünüyorsunuz şimdi böyle olan evlendikten sonra farklı mı olacağını düşünüyorsunuz, herşeyi yaşamışsınız evlendikten sonraya bişey kalmamışki bence ayrı kalın evliliği düşünüyorsanız
SANANEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE sana karşı olup olmadığını soran olmamış SAANNAANEEEEE

Bacım bu ulkede damacanaya halleniyorlar yok seni arzulamiyorum falan laf kendi kusuru var Adriana Lima'yı da versen degismez bir sey
Evdeki damacanyi gorunce aklima senin yorum geldi. Acaba bize gelen damacanayla da yapmis olabilirler mi? Tiksinti geldi, belki de iyi yikamadilar ayyyy

Böyle yorumlar gördüğüm zaman papatya çayı bile dizginleyemez beni :KK53: sanki hanımefendiye neye karşı olup olmadığını sormuşuz te allahım ya...
Haklisin da ciddi ciddi yorum okurken birden senin yorumunu gorunce cok guldum yazis sekline 😅 papatya cayi ic yine de hahaja

Bende de durum tam tersi. 40 yıl benden istemese inan aklima gelmeyecek... hatta bazen cok isim oluyor. O istiyor ben camasirlari asmadim diyorum, bulasiklarim var utu duruyor diyorum. Cok kotu biri oldum ciktim anlamiyorum :işsiz:
Erkek olsaydim da boyle olurdum ya meditasyon gibi zen gibi birsey insanin nasi aklina gelmez anlamiyorum . Hormonal bisi bence

X