Serophene kullananlar...

benımde yumurtalar aynı sekılde buyumuomus tembellık var dedı bıras arastırdım tembellık polıkıstık over anlamına gelıomus bende sasırdım cnk bende polıkıstık overın hıc bı belırtısı yokkı zayıfım adetlerım hep cok duzenlıydı 27 28 gunde bır sadece son ay 31 gun surdu bıde ole tuylenme falanda yok belırtıler olmadan ınsan pco olabbılıomu kı acaba kafam karıstı ama onemlı olan tedavıye ınanmak galba:)hadı hayırlısı bakalm::KK5:

benim bildiğim pco kist demek yumurta tembelliği farklı

arkadaşlar siteye yeni üue oldum bende adetim 4gün gecikti ilşkiden hemen sonra oldum gittim banada bu ilacı beşgün kullan tekrar gel dedei sorun yokmuş sadece yumurtalarda çok azbitembellik başlamış dedi bu ilaçtan sonrada iğnemi vurulucam bilgisi olan varsa lütfen yazsın bende 1 senelik evliyim çok istiyorum hepimizin en kısa zamanda olur inş.

ben sitenin yeni elemani herkese slm.....
geçen ay ilk defa yumurta büyütme ilacı ve ardında iğneyi yaptırdım..sonuç negatif.... bu ay kontrole gttiğimde kist oluşunu var dedi doktor ilaca başlamadı yeniden...sizce bu ay kistle hamile kalma şansım var mı...

öncenlikle herşey gönlünce olsun. bende bu ilacı kullanıyorum bu üçüncü ayım sonucu bekliyorum.benim daha öncesinde kist sorunum vardı. malesef kist bebek oluşumunu engelliyor.ben 2 sene ugrastım kist için sonunda temizlendi.kist için sana bi tedavi uygulaması gerekiyor. inşallah en kısa zamanda bebişe kavusuruz :)

bende bu gün başladım seropheneye bakalım hayırlısı inşallah hamile kalırım

selam kizlar

seraphone bu ay kullandim 14 aydir evliyim bakalim ne olacak....

serephone kullandım 7 gün önce de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.. 5,6 ve 7. günler sabredemeyip test yaptım pozitifti 3 ü de.. garip bir duygu gerçek sonuç olmadığını bile bile ümitlenmek delirmiş olmalıyım :)

serephone kullandım 7 gün önce de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum.. 5,6 ve 7. günler sabredemeyip test yaptım pozitifti 3 ü de.. garip bir duygu gerçek sonuç olmadığını bile bile ümitlenmek delirmiş olmalıyım :)

seni cok iyi anliyorum insallah hamislik testlerinde pozitif cikar....

bu arada ben sistit oldum yinee antibiyotik kullanmadim ama bugun dorduncu gun berbat haldeyim doktora gidicem serafon kullanmaninda icine ettim yani hayirlisi artik... keske hamile olsamdaaa butun acilari cekmeye raziym!!!!

kizlar serafonla hamile kalan kimse yok mu?

1 yıldır korunmuyorum kızlar.Herşey yolunda gözüküyor.yapılan usglerde falan yumurta gelişimi falan herşey normal.Bekle sabret dediler.Eşimdede bi problem yok.Bir tek adetin 21.günü progesteron değerim biraz düşük.6,48.Yalnız bir defa kimyasak gebelikle tattım anneliği:KK43:(Ondan sonra elde avuçta bşy yok.Bugün doktora gittim 1 yıl dolunca tedaviye başlayalım demişti.bugün gittim doktora ve bana adetin 5.günü başlamak üzere SEROPHENE isimli bir ilaç verdi...Kızlar içinizde SEROPHENE kullanıpta hamile kalan varsa lütfen bana cevap versin....Kaçıncı ayda hamile kaldınız sorun neydi doktorunuz verdi bu ilacı...
merhaba kızlar ben 15 aylık evliyim ve bende polikistik over sendromu var evlenmeden önde kistlerin büyümemesi ve adaet düzenlemek için doğum kontrol hapı kullandım şimdi bebek istiyoruz eşimin tahlillerinde bi problem yok doktor benim yumurtalıklarımın çoğalması için serophene verdi ve kontorole gittiğimde 21 ve 18 boyutuna ulaştığını söyledi şimdide crınone diye bi jel kullanıyorum ve bir hafta sonra hamile olup olmadığım anlaşıalacak kasıklarımda aşırı ağrı var bilgisi olanlar cevap yazabilirmi
çok istiyorum inş. rabbim hayırlısıyla nasip eder hepimizede....

Meraba arkadaslar bendede yumurta kalitesizligi var bunu yasayan varmi ne yapmam gerekiyor yardimci olurmusunuz

Merhaba arkadaşlar bende bu ay srephone klomenin bi diger markasi kullandım en son gittiğimde yumurtam 16 olmuştu doktor bugünden itibaren gun aşırı ilişkiye girin dedi çünkü daha önceki ay da klomen kullanmistim kendiliginden çatlamış ti bu arada ben pko luyum folik asit glukofen ve duphaston kullanıyorum adetim 3 gün gecti evde idrar testi yaptım cikmadi doktor bugün için kan testi ver dedi ama ben ümitsizim o yüzden gitmedim klomen adet gecikmesiyaparmi

merhabalar,,,
bende 8 aylık ewlıyım polıkıstık over cıktı tahlıllerımın hepsı normal ama yumurtlamayı saglayan hormoncuklarımın degerlerı dusuk cıktı doktor banada serophoneyı yazdı 5 gun kullan 4 gun ara wer ve bu ayın 30 muaneye gel ıstedıgım byukluge ulasınca catlatma ıgnesı yapıcam dedı umarım hayırlısı olur baska bı sorun olmadıgını soyledı umarım hepımızın sansı acık olur
Merhaba,
Seropheneyi adet birimin de mi kullanmamız gerekiyor?

X