Letrol kullananlar bakabilir mi ?

brcn95

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
637
470
28
Mrb arkadaslar doktorum yumurtaliklar için letrol verdi dün basladim sadece 5 kere iç günde bir defa dedi haftaya Perşembe de kontrole çağırdı adetimin 5.gunu ama hala geliyor anlamadım gitti acaba ilactan dolayi mi bide letrol kullanıp daha sonra hamile kalan oldumu aranızda acaba ? ben ilk defa kullanıyorum bide doktor ilişki olmasın dedi ama bana biraz saçma geldi neden ilişki yasak ? İlişkiye girmeli miyim yoksa girmemeliyim ? Ya yumurtlama olursa kacirirsam diye korkuyorum pko olduğu için ne zaman yumurtlama olacağı belli değilmiş yardimci olur musunuz

Canim bende letuya basladim ilk defa kullanıyorum bugun 5. Gun kontrole persbe çağırdı gidicem bakicam bakalim olmusmu yumirtam a hiç agri sancı bise yapmadi bende klomen kullanırken aşırı qgrim oluyordu acaba oluşmadığı yumirtam

Canim bende letuya basladim ilk defa kullanıyorum bugun 5. Gun kontrole persbe çağırdı gidicem bakicam bakalim olmusmu yumirtam a hiç agri sancı bise yapmadi bende klomen kullanırken aşırı qgrim oluyordu acaba oluşmadığı yumirtam
Ne zaman basladiniz kullanmaya ben çarşamba günü başladım pazar günü son yani 5 gün yapıyor bende Perşembe günü gidicem kontrole ilk defa kullanıyorum ben yeni basladim tedaviye adet sancısı çektim ya ben adetlerim düzensiz olduğu için adet söktürücü ile adet görüyorum ben ondan çok ağrım oluyor bugün 6.gun ama hala kanamam var. ?

He yok canim ben adetim bitti 5.gun basladim yani pazartesi basladim bugun son dozu qldim gunde iki kullandim persembe gidicem kontrole gelişmeleri yazarim benimde duzensiz hatta rezerve az ve fsh yuksek benimde o yuzden tedavi goruyorum

He yok canim ben adetim bitti 5.gun basladim yani pazartesi basladim bugun son dozu qldim gunde iki kullandim persembe gidicem kontrole gelişmeleri yazarim benimde duzensiz hatta rezerve az ve fsh yuksek benimde o yuzden tedavi goruyorum
Benim tahlillerin hepsi temiz çıktı sadece hsg cekindim sol tüpüm kapalı yumurtanın büyüdüğünü nasıl anlarım acaba

Yumurta takibi için ilacin bittikden 2 gün sonra kontrole git ultrasonda bakiyo doktor

Benimde sol tüpüm kapalı ve sadece sağ tüplerim çalışıyormuş size hiç bilgi verildi mi

Bende nisanin 14, ünde yaptirmistim sadece kapalı olduğunu söylediler sol tüpümun başka bilgi vermediler
Sol tüpüm hiç acilip açılmadığını söylemediler mi benim açılmayacak mis mesela tek tüple duruyorum ben mesela hamile kalma ihtimalim sadece yüzde 50

Sol tüpüm hiç acilip açılmadığını söylemediler mi benim açılmayacak mis mesela tek tüple duruyorum ben mesela hamile kalma ihtimalim sadece yüzde 50
Benimde öyle sanırım ancak ameliyat ile açılır diye biliyorum yada tekrardab hsg cekinirsem belki

Tekrar çekinme ile de açılmıyor yumurtalıkların i almak istediklerinde kesinlikle izin verme bana söylendi cunku
Yokya zaten kimse öyle bir şey demedi belki gerek kalmaz hamile kalırım ilaçlarla catlatma iğnesiyle inşallah bakalım ya

X