seven kadın mı daha mutlu yoksa; sevilen kadın mı?

severken karşılığında da sevilen kadın.size göre ikisi de değil.çünkü tek taraflı mutluluk olur seven ya da sevilen dersem.bence severken sevilen kadın.

bence seven kadın;
sevilen kadın sevmiyorsa karşıdaki 40 taklada atsa mutlu olamaz
ama seviyorsa gözü bişey görmezki ondan mutlusu yoktur:asigim:

öncelikle sevilen kadın
ama kimse sevmediği birisiyle ne kadar sevilse de mutlu olamaz tabiki
karşılıklı olursa ne mutlu

sewilen bencee cnkü erkek sewiosa bi kadını ona kendini sewdrmek için her gayreti gösterir

seven biri olarak sevilen diyorum ama sevildiğimdede hep sevmek istemiştim,sonra sevmekten baya çektim, bazen acaba sevilen olarakmı kalsaydım diyorum,,bence insan kendisine acı çektirmekten hoşlanıyor,sevilen olsanız adam sizi üzsede ki çok zor ,dokunmaz ama sevdiğiniz sizi üzdüğünde kahroluosunuz:mymeka:

her ikiside yaa bunu ayırmazsınki sevmezsen sadece o sevse gene mutlu olamazsın yani karşılıksız sevgi alışverisi olmaz karşılıklı olursaa mutlu olursun ama sevilirsende belki sevebilirsin oda ayrı bi konu

buna benzer bi konu daha vardı..aynı cevabı veriyorum yine.karşılıksız sevgide mutluluk olduğu kadr acıda vardır

bir kadın/erkek;
sevipte sevilmiyorsa mutlu değildir
sevilipte sevmiyorsa mutlu değildir
sevip seviliyorsa ondan mutlusu yoktur..

buna benzer bi konu daha vardı..aynı cevabı veriyorum yine.karşılıksız sevgide mutluluk olduğu kadr acıda vardır

bir kadın/erkek;
sevipte sevilmiyorsa mutlu değildir
sevilipte sevmiyorsa mutlu değildir
sevip seviliyorsa ondan mutlusu yoktur..

%100 Katılıyorum tek sevilmekte sevmekte mutlu olmaya yaramıyor

ikiside eksik olursa mutlu olamam..

sevgi karşılıklı güzeldir..
karşılıksız sevgi acı verir . . . her iki tarafada...

aslında başarılabilse; çiftlerin birbirlerini karşılık beklemeden sevmesi kadar güzel bişiy olamaz...en safı sevginin en yalın hali diye düşünüyorum..

annem evlenmeden bana hep seni seven le evleniceksin senin sevdiğinle değil derdi :)

seven kadında önemlidir hayyatta
ama
sevilen kadın daha bir el üsünde tutlunur
kırmakdan koklar kaybederizde gider diye
bir zamanlar böyledim ben:gitme::gitme::gitme:

sevilmek diyorum her zaman.
sevmek hele ki karşılıksız sevmek çok zor.
en iyisi dolu dolu sevilip hayatın tadını çıkarmak!:lepi:

ıki tarafında birbirini sevmesi gerek bence. Aksi takdirde iki taraftan biri hep eksik ve mutsuz olacaktır.

Beni sevmek mutlu eder.. çünkü o duygu bana aittir, o aşk Beni besler, Bana anlam katar.. Sevilmek.. tek Başına hiç Bir zaman yetmedi Bana..

önce sevmem lazım mutlu olmam ıcın karsılıgını alınca zaten kat kat mutlu oluyorum :) hıc bı zaman tek basına yeterlı gelmez bana bırınden bırı ıkısı aynı anda ancak mutlu eder . otekı turlu son hep acı olur

X