seven kadın mı daha mutlu yoksa; sevilen kadın mı?

seven vede sevilen kadın mutlu olur bence sevmeyip yanlızca sevilmekle
mutlu olunmaz:1closedeyes:

senin sevmedigin ama seni seven bir adam seni nasil mutlu edebilir anca sende yoksa parasiyla oda bi yere kadar

Seven ve sevilen olmadıktan sonra hiç bi kadın o ilişkide mutlu olamaz diyorum...
Karşılıklı olması lazım ...
Karşılığı yoksa taraflardan birinde gerçekten mutluyum diyemem ben...

Sadece sevilen kadin mutlu olabilir ama zamanla bikar..
Sadece seven kadinin kaderi zaten yanlizliktir..seven ve sevilen degilsem ben yokum!!!

Seven kadın, sevgiyi karşılıksız yaşadığı için mutsuzdur,
sevilen kadın ise, sevildiği için mutlu olsa bile sevmediği için mutsuzluk yaşar,
hemen hemen her ikisi de aynı gibi bir şey.Sevdiğinde de,sevildiğinde de mutsuzdur bence...
:çok üzgünüm:

Seven kadın, sevgiyi karşılıksız yaşadığı için mutsuzdur,
sevilen kadın ise, sevildiği için mutlu olsa bile sevmediği için mutsuzluk yaşar,
hemen hemen her ikisi de aynı gibi bir şey.Sevdiğinde de,sevildiğinde de mutsuzdur bence...
:çok üzgünüm:

Bence en dogrusu karsilikli olarak sevmek ve sevilmek ..gerisi bos..ama "mutlu kadin" olabilmek icin hep bir ask pesinde mi kosmamiz gerekiyor???-tatlicadiarzu-

size bir hikaye anlatayım ;
bir kız arkadaşım vardı ,zamanında uzun süren ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediği bir erkek arkadaşı vardı ,uzun yıllardan sonra çocuk bir bahane buldu ayrıldılar ,ayrılığın acısıyla kız arkadaşım benim sevdiğim değil de beni sevenle birlikte olacağım bundan sonra dedi ,o sıralarda etrafında dört dönen biri vardı ,her gün çiçeklerle gelmeler v.s. her genç kızın istediği gibi bir erkekti karşısındaki ,onu da çok seviyordu ve kız kendisini seven o çocukla evlendi bi anda oldu herşey neyse evlendiler ve evlendikten sonra her gün dayak yemeye başladı ,o çiçeklerle besetelerle sözlerle gelen adam her gün karısını dövüyordu ve arkadaşım dayanamadı ve ayrıldılar bu olayı yaşayan şahısların ikisi de türkiyenin en iyi üniversitesini bitirmiş şu an çok ii konumlarda olan insanlar
diyeceğim odur ki ;
1-kesinlikle karşılıksız sevgi yaşamayın ,ne siz ne karşınızdaki ...yoksa kız arkadaşım gibi kendinizi seveni de tercih etseniz mutlu olamazsınız..
2- insanların dış görünüşüne asla alddanmayın ,size her gün çiçeklerle gelene değil de sizi gerçekten sevene inanın tabi siz de seviyorsanız
hayatta hiç bir şey tek taraflı yürümez

size bir hikaye anlatayım ;
bir kız arkadaşım vardı ,zamanında uzun süren ve birbirlerini çok sevdiklerini söylediği bir erkek arkadaşı vardı ..........................................................................................................................1-kesinlikle karşılıksız sevgi yaşamayın ,ne siz ne karşınızdaki ...yoksa kız arkadaşım gibi kendinizi seveni de tercih etseniz mutlu olamazsınız..
2- insanların dış görünüşüne asla alddanmayın ,size her gün çiçeklerle gelene değil de sizi gerçekten sevene inanın tabi siz de seviyorsanız
hayatta hiç bir şey tek taraflı yürümez

opuyorumnanaktanalkisalkisalkisvereliniortak

Bence en dogrusu karsilikli olarak sevmek ve sevilmek ..gerisi bos..ama "mutlu kadin" olabilmek icin hep bir ask pesinde mi kosmamiz gerekiyor???-tatlicadiarzu-
Tabiki hayır ...
Burda ilişkilerdeki mutluluktan bahsediliyor...
sadece aşk mutlu etmez insanı...

bence hem seveceksin hem sevileceksin çünki sen seviyorsun karşındakine çok iyi davransanda o seni sevmediği için nekadar neyapsan boş
hem sev hem sevil bence tek taraflı zor

Tabi ki kadında sevecek erkekte, karşılıklı olmadan çok zor gider.. zamanla insan yaşadıklarıyla neye inancağını şaşırıyor maalesef erkeklerin dengesizliği kadınların dengesini altüst ediyor ve kadın öncelikle onun sevgisini görmeyi bekliyor..

bncede sevilen kadin el ustunde tutulur biz sevioruyda ne oluooo el ustunde tutunca ne oluo annnede annne annnede annee

Bugun anladim ..seven kadin olmak cok yipratici ve uzucu olabiliyormus,artik sadece sevilen kadin olarak hayata devam...

walla hem sevip, hem sevilse çifte kavrulmuş olur daha güzel hihoyyyt
ama seven mi sevilen mi dersek; bencede sevilen kadın daha mutludur
:1hug:

benim halamın bi sözü vardı ben evşenemden önce bana çok sölerdi
kısım bırak sen sevme çok,sevil derdi...sen çok sevil sevmesen bile onun sevgisi senin onu sevmeni sağlar anlamadan derdi.......
ama şimdi sorarsanız tabiki karşılıklı sevmek gibisi yok:)))))

X