Severek ayrıldık

Arkadaşlar merhaba bundan tam 1 ay önce öneriyle bir adamla tanistim .Öncelikle şunu belirteyim daha önce bir evlilik yaptım ve boşandım 30 yaşında bir bayanım yaklaşık 4 senedir ayrıldım.ve bu 4 senelik süreçte ailemden isteyenler oldu veya bı ortamda beyenenler ve randımanlı bı tanışmam görüşmem nasip olmadı .Taaki 1 ay öncesine kadar.Yine bir gün evde oturuyorum akrabam geldi dediki seni birisiyle tanistiracagiz adam hiç evlenmemiş evlenmek istiyor kabul edersen tanışın anlasirsaniz evlenirsiniz dedi bende kabul ettim o gün hazırlandım gittik görüştük ve ben gördüğüm an sevdim aşık oldum ve bu adam şehir dışında yasiyor hemde uzaktan akrabamiz tanıştığım kişi yani gitmesine son iki gün kala iki gün boyunca görüştük .Ve birbirimize o iki günde kısa bı zamanda toplasan 6 saat gorudtuk iki günde canlı olarak ve aşık olduk.Ve o artık gitti telefonda görüntülü görüşmeye başladık .Ve görüşmelerimizde güzel geciyordu sadece son iki haftada bir konuda benden sikayetciydi sürekli sen lafıma atliyosun konuşmamı boluyosun diyordu kiziyordu.Ben hayatımda ilkdefa boyle bı söz duydum .Ya arkadaşlar bişe anlatıyor yarım saate yakın ve illaki yorum yapmak istiyorum konuşmak yok agzimi açtığım anda lafıma atliyosun diyo vs.bu son iki haftada bu yüzden sık sık tartıştık .Ve sasirdigim nokta tartışırken bile yapım gerefi ben ağır argo konuşabilen bir bayan değilim .Haliyle bı tık sesim yukseliyo tabi onun sesinin yanında benim ki bişe değil .e ses yükselince bu sefer dediği senin sesin yukseliyo sen nasıl konuşuyorsun vs.
Ya sohbetinde bı usulü vardır karşılıklı olur benim bildiğim yaniliyomuyum.Hani işin garip tarafı kendisiyle alakalı bişe anlatınca zaten bolmuyorum dinliyorum .Aksine ben bişe anlatınca kendisi hemen bölüyor atlıyor lafıma ama bu yüzden hiç bişe demedim ona asil sen atliyorsun gibisinden.Ben burda herşeyi şeffaf anlatıyorum ki size hani bana yardımcı olun diye . psikolojim alt üst oldu resmen oturdum dusundum onun sözünü mu boluyorum diye düşündüm çevremde bı kaç kişiye sordum arkadaşlara .Hani sizle sohbet ediyoeum hiç lafınizi boluyomuyum gibisinden o kadar taktım yani e verdikleri cevab yok ne alaka kızım dediler böyle soruyosun gibisinden cevablar aldım .ve bir hafta önce görüştüğüm adam benden ayrıldı sırf bu yüzden .Ama bu bir ayrılma sebebi olabilirmi anlamıyorum çok saçma ?Ve şunu da belirteyim iki gün önce beni aradı bana dediki eski eşini öğrendim dedi sen evliyken sana neler yaşatmış eskiden dedi ve arkadaşlar bu detayları bizim akrabalardan öğrendi onlar biliyodu .Bende evet de dedim neden araştırdin biz bir haftadır ayrildik daha neyi merak ettin ki dedim bana inanmadın mi dedim ilk tanistigimizda neden bosandigimi sormustun bende sana biraz anlatmıştım hatta sana mahkeme çıktımı da göstermeyi teklif etmiştim yok demiştin ben geçmişe bakmıyorum önümüze bakalım demiştin .şimdi neden böyle bişe yaptın ki dedim .Ve arkadaşlar bana kalsa bu yüzden ayrılmış olabilir .şimdi diyeceksiniz ki neden bu yüzden ayrılmıştır ?Tahminim şu ben bayağı sıkıntılar yaşadım eski eşimle anlasamiyordum sikintili bir kişiliği vardi. Belki eski eşin sıkıntılı tartışmacı bir insan olmasinimi taktı kafasına evlensek bizi rahatsız edermi diye düşündü acaba ne bileyim ama ne alaka 4 senedir bosanmisim .Ama suda aklıma geliyo bana lafıma atliyosun muhabbetini iki haftadır yapıyordu kızıyordu .Ama boşanma sebebimi öğrenmesi iki üç gün öncesine ait .Ya bişe anlatiyo yarım saat dinle bazen yirmi dakika felan asla ağzini acamiyosun bı yorum etmek istiyorum da haliyle buna kziiyordu .ben bitireyim sen öyle konuş diyordu e bu seferde anlattığı sey bayağı uzun olduğu için diyeceklerimide unutuyordum .Dün son kez aradı beni görüntülü çünkü ona rica ettim son kez konuşalım diye bayağı bı kötüydü ne bileyim 6 dakika anca görüntülü güya konuştuk veya konuşamadık gözleri doldu onunda kötü bı haldeydi .Ben zaten çok kötü oldum bir hafta üstüne onu gördüm .Hayatımda ben böyle kısa zamanda bir insana aşık olmamistim .Tam bana uygundu namaz kiliyodu ezbere yasin biliyordu senede bı kez mescidi aksaya gidiyordu yani inancli bı insandı çünkü benim tanışma şartım namaz kılan bey olmasıydı Allah korkusu olsun istiyordum bende kildigim için birde kalbimde isinmisti böyle bı adamla tanışınca haliyle sevmiştim beyenmistim onu .Ne olur bana bişe deyin aslında hiç ortada bı sebeb yok lafıma atliyosun geçerli bı sebebmi ya veya kendisi sürekli lafımı boluyordu farkindami değildi anlamadım .Beni karambole bıraktı soru işaretleriyle.Bana ne olur bişe deyin ne yapayım ben . Donermi sizce bana ne tavsiyeniz olur ben daha aramam yazmam asla ona biraz uzun yazdım kusura bakmayin
adamında niye bekar kaldığı anlaşıldı çok konuşuyor :KK70:

Severek ayrılma olayına ben inanmıyorum pek ya. Taraflardan biri seviyordur en fazla 2 tarafta seviyorsa bitmez. Evlenip boşanmış hanımların ekstra ötesi ekstra dikkatli olmaları gerek. Malesef size talip olan kişi kırmızı bayraklarla dolu tuhaf birisi.

ay kurtulmuşsun, bırak sevgiyi, severek ayrılmayı falan, içim bunaldı ya, lafımı kesme nedir, öğretmen gibi kendi dakikalarca kendini övmüş sanki bi insan ne anlatır öyle.

ay kurtulmuşsun, bırak sevgiyi, severek ayrılmayı falan, içim bunaldı ya, lafımı kesme nedir, öğretmen gibi kendi dakikalarca kendini övmüş sanki bi insan ne anlatır öyle.
Her konuda konusuyordu açıkçası daha çok aile ilişkilerinden ve iş hayatından .Uzaktan akrabamiz oluyo diğer akrabalar hakkında düşüncelerini olumsuz yonlerini sürekli anlatıyordu ve asla ağzımı acmiyordum çünkü bazen konuya dahil olmak istediğimde lafıma atliyosun ben bitireyim öyle konuş diyodu e insanız sonuçta sohbet karşılıklı olur yok amaa ben hiç konuşamam o bitirecek öyle konuşacakmisim .e durum böyle olunca ne konuşacagimi unutuyordum ayrıca biseyi anlstmasi 20 dk dan aşağı hiç olmadi .

Her konuda konusuyordu açıkçası daha çok aile ilişkilerinden ve iş hayatından .Uzaktan akrabamiz oluyo diğer akrabalar hakkında düşüncelerini olumsuz yonlerini sürekli anlatıyordu ve asla ağzımı acmiyordum çünkü bazen konuya dahil olmak istediğimde lafıma atliyosun ben bitireyim öyle konuş diyodu e insanız sonuçta sohbet karşılıklı olur yok amaa ben hiç konuşamam o bitirecek öyle konuşacakmisim .e durum böyle olunca ne konuşacagimi unutuyordum ayrıca biseyi anlstmasi 20 dk dan aşağı hiç olmadi .
böyle adamla ömür mü geçer, yaş farkınız da var, hem bence o yaşlarda hiç evlenmemiş adamlara daha korkarak yaklaşmak lazım.

Bence sizin için hayırlı bişi olmuş, hala daha geçmişinizi araştırıyor, o aracıya artık araştırıp durmasın, istemiyoruz, kızımı da üzmesin desin anneniz.

böyle adamla ömür mü geçer, yaş farkınız da var, hem bence o yaşlarda hiç evlenmemiş adamlara daha korkarak yaklaşmak lazım.

Bence sizin için hayırlı bişi olmuş, hala daha geçmişinizi araştırıyor, o aracıya artık araştırıp durmasın, istemiyoruz, kızımı da üzmesin desin anneniz.
Yok sadece işte ayrildikran iki gün sonra telefonda söyledi.Sen dedi eski eşinden neler çekmişsin ne sorunlar yaşamissin dedi .evet dedim de neden neyi merak ediyosun ki sonuçta ayrıldın benden
Bana dediği cümle su oldu evet ayrıldık ama işte bakayım bana anlattigin gibimiydi dedi şaka gibi adam ya .Ustelik arkadaşlar ben kendisine biraz anlatmak istedim beni susturmustu ben geçmişi merak etmiyorum önümüze bakalım vs.demisti .ne bileyim değişik bı insan .Benim talihsizlik yaşamami ayrilmami sindiremiyor o zaman neden evlenip ayrılmamış bir bayanla tanışır evlenmek ister ki .neyse ya

offf cok feci. Seni mi bekliycez oğlum diyebilirdim kendimi tutamayıp :rolleyes: zaten sabrım -1000 derece olmuş. kendisini dinleyecek içini boşaltacak birini arıyormuş sanki. Sizden yeterli ego pompasını almış . Hiç bundan sonra prim vermeyin salak herife.
Ya birde artık lütfen yok namaz yok ezbere yasin bunlara değil yaşantısına ve yaklaşımına bakın. Şuanki ülke durumundan da görüyoruz ki ağızda dolanan dinin kimseye hayrı yok. Kanmayın bunlara ya.

Son düzenleme:
offf cok feci. Seni mi bekliycez oğlum diyebilirdim kendii tutamayıp :rolleyes: zaten sabrım -1000 derece olmuş. kendisini dinleyecek içini boşaltacak birini arıyormuş sanki. Sizden yeterli ego pompasını almış . Hiç bundan sonra prim vermeyin salak herife.
Ya birde artık lütfen yok namaz yok ezbere yasin bunlara değil yaşantısına ve yaklaşımına bakın. Şuanki ülke durumundan da görüyoruz ki ağızda dolanan dinin kimseye hayrı yok. Kanmayın bunlara ya.
🤗🤗😅

X