Severek Ayrılmak...

Ben onun ilk aşkıyım, ilk sevgilisiyim, benden önce konuştuğu kız bile olmamış
Bundan doğal ne var ki. Adamın daha yaşı küçücük. Öyle özel birşey değil yani ilk sevgilisi olması. Hadi yaşı 28-30'dur,ilk sevgilinin bir kiymeti vardır da adam daha lise talebesi
Benden vazgeçecek olsa aldattığımda geçerdi ya da konserden sonra vazgeçerdi
Adamın ağzına s..çmissin. hepsi birikmiş birikmiş en son olayda da taşmış. Adamın seni aldatmaya rağmen terketmemesi sana belki 'cok aşık,ondan' gibi geliyor ama o yollardan geçmis biri gözüyle bakarsak tamamen toylugundan, ergenliginden.
Zaten aklı başında biri olsa bu muameleyi kendine yakistiramazdi. Senin gibi o da daha olgunlaşmamış,benim buradan anladığım.
Ayrica annesi de demiş ipek düzelse gelse çok güzel olurdu demiş.
Allahaskina, yaşın daha 18. Annesi seni sevse ne olur, sevmese ne olur. Bunların hepsi hayat deneyimsizliği işte. İsterse ağzının içine düşsün, seni hediyelerle şımartsin vs. Bunların hepsi senin onun oğlunu ağlattığını görene kadar. sonrasında hakkında söyleyeceklerini duysan dudağın uçuklar.
İnsan hayatında bir sürü kişiyi sevebilir ama bir kere aşık olur ve ben x e aşık oldum . Umarım değiştiğimi görür ve tekrar beraber oluruz onu çok özledim . Her gün rüyalarıma giriyor
Yaaa Allah'ım ne kadar boyundan büyük, saçma ve arabesk laflar
Gerçekten biraz daha hayat deneyimi kazanınca su lafların ucuz filmlerde pompalanan çirkin bir romantizm olduğunu sen de anlayacaksın.
İnsan hayatı boyunca bir sürü kişiye aşık olabilir, hepsinde de bambaşka duygular hissedebilir. İnan ki kimsenin ennnn buyuk aşkı, ruh eşi, öteki yarısi ergenliginde bulup tam bir ergen ilişkisi yaşadığı laylaylom aşkı değildir. İleride gerçek ilişkiler yaşadığın zaman sevgiligin bu olmadığını anlayacaksın.

Adamın sana bir sene sonra görüşme sözü vermesi de bana şeyi hatırlattı.
20 yaşlarındayken yaz tatilinin basjnda ayrildigim sevgilim de 'sen düşün taşın, Eylül'de bir kere goruselim' falan demişti. O kadar sümük gibi yapıştı ki, tamam dedim (hayat tecrübesizliğinden. Siz asla demeyin) . Adam da sizin gibi bunu 'seni beklerim,ilişkimizi gözden geciririm' anlamış. Ben Eylül'de yeni ve belki de en mükemmel iliskiye başladığımda aldatılma triplerine girip beni tehdit etmişti aklı sıra, bokçuvali :mad:
Siz sakin öyle olmayın.
O geçen 1 senede adamın boş kalacağını da boşuna ümit etmeyin .
Hatta kötü bir haber: ilk sevgilisi böyle sadakatsiz, böyle geçimsiz, böyle kıskanç olduğu için daha normal bir kiz bulduğunda kız buna asilzade,prenses gibi gelecek.
Üzgunum

X