Sevgili

Peki aşırı sinirden küfretme isteğini nasıl engelleyeyim

Ya ne küfretceksin ki bu kadar da abartı yani. Yaptırımlar yeterli protesto etmek mesela surat asmam bile yeter insana 😀 haklıyken haksız olma, birde rahat ol iyi o zaman benimde arkilerim öyle olsun dersin.

Ya ne küfretceksin ki bu kadar da abartı yani. Yaptırımlar yeterli protesto etmek mesela surat asmam bile yeter insana 😀 haklıyken haksız olma, birde rahat ol iyi o zaman benimde arkilerim öyle olsun dersin.
100 kere uyarı yaptığım için lafımın sözümün değeri yok aslında onu görüyorum

Ayşegülcüm senin bu temaslarla ilgili olan problemin ne? Sana dokulmasıyla cinsel yolla bulaşan hastalık kapmaktan korkuyordun şimdi de sevgiline olan temaslara takılmışsın

O sırada dün sevgilisini uzun süredir görmediği yakın bir erkek arkadaşıyla tanistirirken sarilmakla kalmayıp çocuğun yanağını da sıkan ben 😂😂
E kadın onu tanıyor ona sarılacak. Sizi de öpecek hali yok ya. Bence bir şey yok bunda.

PS: şimdi düşünüyorum, ilk karşılaşmada arkadaşım beni öptü, sevgilimin elini sıktı - çünkü daha tanımıyordu- Gecenin sonunda ikimize de sarıldı:)
bence takılma..niyeti kötü bile olsa yanında gördü işte seni

Sevgilinizle dışarıdasınız ve sevgilinizin
( eşiniz de olur) kadın arkadaşını görüyorsunuz daha sonrasında bu kadın arkadaş sizin partnerinizi merhaba diyip öpüyor sizinle el tokalaşıp yüzünüze azıcık bakarak üstünkörü merhaba dese napardınız
Aradaki samimiyete bakar sonra da eş ya da sevgiliye bu durumdsn hoşlanmadığını ve özen gostermesi gerektigini kibarca snlatirim

çok büyük bir mesele değil esasında ama burada önemli olan karşıdaki kadının sana olan merhaba demesindeki tavır. beni görmezden gelir gibi yapıp sevgilime gülücük saçarsa evet orada dur derim. bence sevgiline bu durumdan hoşlanmadığını mesafeli olması gerektiğini söyle ve seni rahatsız eden bir konuyu ciddiye almaması halinde kendisini komple ciddiye almayacağını anlat. baktın inatlaşıyor koy mesafeni 1 öpücük için sevdiği insanın rahatsızlığı umrunda değilse de dehle o adamı..
konu çünkü selamlaşmaktan çıkıp partnerine verilen önem değere biniyor.

X