Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

2mizde evde olucaz o gün hafta sonuna denk geldiği için
ben eve kalp şeklinde pizza siparişi vericem :asigim:

bence bi pizza canavarı için hediyeden çok daha değerli:nazar:
gecesi için o ne yapar bilemiyorum ama bişeyler planlıyo kesin :jeyyar:sırnaşık şey

Ben evde kös kös oturmayı planlıyorum

Çünkü benimki çalışıyor :mymeka:

Haa bakarsınız nışan tarihi belli olur o gün nışan yapabilirim... :icecream:

şu anda hiç bi fikrim yok ama eşimden beklicem ben .......
tabi hediyesini alacam....
kol düğmesi almayı düşünüyorum....
:nazar:

bende 14 şubatta kalp şeklinde bir pasta yapıcam
e bide hedayee alırım
evde oluruz
başbaşa :jeyyar:

CADIARZU Bende değişik alışılmışın dışında bişeyler yapmak istiyorum ve halaa düşünüyorum

sevgililer gününde nikah yapıyooruzzz....:)hihoyyythihoyyythihoyyyt

ama hediye sitelerinde bir resim çerçevesi beğendim yanına yazı yazılıyor öyle birşey alıcam.. ve bir ömür her nefesi bir yastıkta:lepi: beraber yazdırıcam:)

kol dügmelerini kaybetmiş kol dügmesi alıcam eşime
cok klasik ama ne yapım yani :nazar:

ben 2 yıl önce tuttuğu takımın terliklerini almıştım hoşuna gitmişti.bi fikir olur sizede kızlar.
erkekler ancak böle şeylerden anlıyo :roflol:

walla ben kol düğmeli gömlek alacaktım sabah kawga ettik ayrıldık ii mi:KK43:kaç saat oldu aramadı da:KK43:neyse belki işe yarar ben söliim dedim

vallahi kızlar ben ne yapacam kara kara düşünüyorum eşim önemli günlere çok önem verir benimde çok hoşuma gider şimdi 12 şubat nişan yıldönümüz 14 şubat sevgililer günü 21 şubat eşimin doğum günü sizce ben ne yapayım bu seferde size danışayım fıkırlerinizi bekliyorum...

ben saat yaptırmıştım içinde ikimizin resmi olan sonra bşka bi özel günde kol düğmesi almıştım bi kolu bnm baş harfim dieri onun baş harfi olan.öpücük dolu newresim takımı almıştım fln..böle şeyler..ama bu sene ne alcğm konusnda hiç bi fikrim yok bnmde

kızlar bende düşünüyorum ne alsam diye ben kombinasyon yapıcam böle 3 5 hediye büyüklü küçüklü aklımda olan şeyler var
mesela tişört ama özel baskılı
yelkenli
gömlek
oyuncak araba
sevdiği grubun albümü
kemer-cüzdan takımı
ve bide yukardaki 2 arkadaşın önerisini ekledim öpücüklü nevresim ve fbli terlik bi karar vermem lazım

ya kızlar böle öğle saatlerinde dans edebileceğimiz bi yerler varmı sevgllr günü için???

kızlar bende düşünüyorum ne alsam diye ben kombinasyon yapıcam böle 3 5 hediye büyüklü küçüklü aklımda olan şeyler var
mesela tişört ama özel baskılı
yelkenli
gömlek
oyuncak araba
sevdiği grubun albümü
kemer-cüzdan takımı
ve bide yukardaki 2 arkadaşın önerisini ekledim öpücüklü nevresim ve fbli terlik bi karar vermem lazım

vallahi çok güzel şeyler düşünmüssün senden kopya cekecem galiba:dance::dance::dance:

erkekler genelde zippo çakmaklarıda sewiolar.bide yine resmimizden bi puzzle yaptırıp parçlarını gül yapraklarıyla dolu bi kutuya koymak nasıl bi fikir olur acaba ???? deişik bişiler bulmk istiorm ama aklıma gelmiokiiiii....

kızlar ben gittgidiyor sitesinden üzerinde fotoğrafımızın baskısı olacak şekilde üretilmiş zippo çakmaklardan sipariş ettim. sitede güzel gözüküyordugamyoncuiremsu

umarım gözüktüğü gibi güzel ve zamanında elime ulaşırkaydirigubbakcemile5

ben böyle bir hediyenin özel olacağını düşündüm ya siz?:eek:

valla 4 yıl bitti özel günlede bütün ihtiyacı olan şeyleri aldım şimdi bende bilmiyorum ne alcagımı:S
çifte bişeyler mi alsam acaba 9 şubat yaşgünü, 14 şubat sevgililer günü...düşünceler içerisindeyim:)

ben hem doğum günü hemde sevgililer günü hediyesi alıcam
ve
doğum gününe gömlek ve kol düğmesi çünkü hep gömlek giyer çkda yakışır :asigim:
sevgililer gnünü içnde tabaka ve çakmak alıcam kızlar

gülgüzeli bnce çk güzl düşünmüşsün zippo çakmak resimli bnde bi bakayım şimdi tabakayı aldımda çakmak kaldı resimli yaptırmıycamda ben normal alıcam

X