İlk sevgililer günü

Hayır ben söyle düşünmüştüm zaten o gün beraber oluruz ben de o gün derim akşama bilet aldım diye direkt geçeriz diye düşünmüştüm ama o hiç bir plan yapmayınca ben de biletten bahsetmedim
Ay kimin konserine aldınız acabaaa, ben de aldım o biletlerden de denk geliyormuşuz :))
Bence bir mesaj atın, bir planın var mı? Görüşüyor muyuz? Ona göre hareket edeyim tarzında.

Ben 3 gün önceden eşime hediyen kargoda geliyooo demeye başladım o hediyesini önceden vermişti ama böyle durumlarda erkeğe çıtlatmak gerekiyor yoksa aksiyon alan tipler azdır

Hadi kutla sevgililer günümüz kutlu olsun falan diye bakalım ne diyecek
Aradın kutladım güldü benim de senim sevgililer günün kutlu olsun demem gerekiyor galiba dedi ben de yani içinden ne geliyorsa dedim kutladı ve dedi ki içinden geldiği için mi yoksa hatırlatma mı yaptın dedi içimden geldi ilk sevgililier günümüz kutlamadan olsun istemedim dedim. Tamam dedi benim kutlamama nedenin böyle dayatma olan şeyleri sevmiyorum birileri bana bıgün sevgililer günü kutlayın demiş gibi olunca sevmiyorum yoksa sabahtan kutlardım dedi

Selam 2 aylık bir ilişkimiz var duygularımız epey yoğun ve ikimiz de sık sık sanki çok uzun zamandır birlikteymişiz gibi hissettiğimizi söyleriz. Bu sevgililer günü için 15 gün kadar önce “o gün küsüp sonra barışalım hahaha” tarzında şakalar yapmıştı ben de kızmıştım ve hayatımda ilk defa bir 14 şubatta sevgilim var kutlamak istiyorum diyerek tepki vermiştim o da tabi ki öyle şaka yapıyorum mutlaka birlikte geçiririz o günü falan demişti sadece hediye olarak sakın pahalı bir şeyler alma kabul etmem demişti yani öncesinde bunları konuştuğumuz için ben güzel bir plan yapacağını düşündüm ve buna dayanarak hem hediyemi aldım hem de akşama ücretsiz bir konser bileti rastladım ikimize yer ayırttım. Ama ilk onun ne yapacağını görmek istediğim için bunlardan bahsetmedim fakat kendisi bu saat oldu hala mesajla bile kutlamadı, buluşma teklif etmedi. Açıkçası çok bozuldum oysa ki ilişkimiz gayet güzel gidiyordu, sorunumuz yoktu. Şimdi ben mi yazıp kutlasam ya da buluşacak mıyız diye sorsam yoksa beklesem mi bilmiyorum bu saatten sonra buluşalım mı yazsa bile hevesim kaçtı artık ne düşünmeliyim ve ne yapmalıyım kızlar sizce? Normalde 14 şubata çok önem vermem ama bu ilk birlikte geçireceğimiz sevgililer günü olduğu için gerçekten önemsemiştim ondan da bunu beklerdim yoksa zaten onun için de sevgililer günü çok önemli değil biliyorum normalde beni el üstünde tutan biri bunu bir günle kısıtlamayı doğru bulmuyor ama ilk sefer tabi ki birlilte kutlarız tarzında konuşmuştu
14 şubat sadece erkeklerin kutlaması gereken bir gün mü ? Sen de onun sevgilisisin o da senden bekliyorsa ne olacak ? Kocama sadece mesajla güzel bir şey yazdım akşama da güzel bir sofra yeter. Onu da iyice tembihledim sakın bir şey yapma diye !

Aradın kutladım güldü benim de senim sevgililer günün kutlu olsun demem gerekiyor galiba dedi ben de yani içinden ne geliyorsa dedim kutladı ve dedi ki içinden geldiği için mi yoksa hatırlatma mı yaptın dedi içimden geldi ilk sevgililier günümüz kutlamadan olsun istemedim dedim. Tamam dedi benim kutlamama nedenin böyle dayatma olan şeyleri sevmiyorum birileri bana bıgün sevgililer günü kutlayın demiş gibi olunca sevmiyorum yoksa sabahtan kutlardım dedi

Bunu konunun altına da yazın bence. Yoksa 10 kere tekrar yazmanız gerekir.

Şimdi bence biraz tuhaf olmuş. Çünkü siz önceden söylemişsiniz kutlamak istediğinizi. O da size tabii ki o günü birlikte geçiririz demiş. E o öyle söyleyince sizde de beklenti oldu tabii. Keşke bu konudaki fikrini ilk konuştuğunuzda söyleseymiş.

Kızlar bilmiyorum çok üzüldüm ya yani normalde her gün buluşalım diyem adamın bugün dememesi ve bunu dayatmaları sevmiyprım diye açıklaması kalbimi çok kırdı ben de dayanamadım arkadaşım komsere davet ediyor planımız yoksa onunla çıkıcam dedim

Ne alaka dayatma ya… Senin doğum gününde de dayatma mı diyecek? Amaç pahalı hediyeler, sabaha kadar partileyelim,kutlayalım değil ki… Yerinde olsam hediyesini vermezdim.

Bunu konunun altına da yazın bence. Yoksa 10 kere tekrar yazmanız gerekir.

Şimdi bence biraz tuhaf olmuş. Çünkü siz önceden söylemişsiniz kutlamak istediğinizi. O da size tabii ki o günü birlikte geçiririz demiş. E o öyle söyleyince sizde de beklenti oldu tabii. Keşke bu konudaki fikrini ilk konuştuğunuzda söyleseymiş.
Evet ilk konuştuğumuzda söyleseydi ben de hediye almazdım plan yapmazdım normal gün gibi düşünürsüm veya benim için önemli en azından ilk seferi kutlamak istiyorum derdim böyle olunca çok ekilmiş hissettim ve bilmiyorum eskisi gibi olabilir miyim

Ne alaka dayatma ya… Senin doğum gününde de dayatma mı diyecek? Amaç pahalı hediyeler, sabaha kadar partileyelim,kutlayalım değil ki… Yerinde olsam hediyesini vermezdim.
Yok zaten konser biletinden de bahsemticem hediyesini de vermicem doğum günü için böyle düşünmüyor ya da ay dönümü için çünkü onu bile mesajla kutlamıştı (aydönümüni)

Kızlar bilmiyorum çok üzüldüm ya yani normalde her gün buluşalım diyem adamın bugün dememesi ve bunu dayatmaları sevmiyprım diye açıklaması kalbimi çok kırdı ben de dayanamadım arkadaşım komsere davet ediyor planımız yoksa onunla çıkıcam dedim

Ya aslında bugün dışarıda buluşmak gerçekten eziyet. Hem kalabalık, hem bir yandan romantik ambiyans dayatması. Ama birinizin evinde kendi aranızda küçük bir şey yapılabilir. Neden kalbinizin kırıldığını anlıyorum.

Ya böyle şeylere önem vermeyebilir tamam ama sevgiliniz bana itici geldi baya

Siktirsin gitsin ya ne dayatılıyormuş? Her gün buluşalım diyen biri bugünde buluşalım diyebilirdi! Özel günlere anlam yüklemiyor olabilir ama konuşma biçimi hoş değil. Salak mıdır nedir. Konuşurken sordun mu neredeymiş şu anda mesela?

Ne cevap verdi???

Siktirsin gitsin ya ne dayatılıyormuş? Her gün buluşalım diyen biri bugünde buluşalım diyebilirdi! Özel günlere anlam yüklemiyor olabilir ama konuşma biçimi hoş değil. Salak mıdır nedir. Konuşurken sordun mu neredeymiş şu anda mesela?
Evde şu an eminim telefonda da konuştuj foto da attı anlık

X