İlk sevgililer günü

morciceklidal

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
275
227
Selam 2 aylık bir ilişkimiz var duygularımız epey yoğun ve ikimiz de sık sık sanki çok uzun zamandır birlikteymişiz gibi hissettiğimizi söyleriz. Bu sevgililer günü için 15 gün kadar önce “o gün küsüp sonra barışalım hahaha” tarzında şakalar yapmıştı ben de kızmıştım ve hayatımda ilk defa bir 14 şubatta sevgilim var kutlamak istiyorum diyerek tepki vermiştim o da tabi ki öyle şaka yapıyorum mutlaka birlikte geçiririz o günü falan demişti sadece hediye olarak sakın pahalı bir şeyler alma kabul etmem demişti yani öncesinde bunları konuştuğumuz için ben güzel bir plan yapacağını düşündüm ve buna dayanarak hem hediyemi aldım hem de akşama ücretsiz bir konser bileti rastladım ikimize yer ayırttım. Ama ilk onun ne yapacağını görmek istediğim için bunlardan bahsetmedim fakat kendisi bu saat oldu hala mesajla bile kutlamadı, buluşma teklif etmedi. Açıkçası çok bozuldum oysa ki ilişkimiz gayet güzel gidiyordu, sorunumuz yoktu. Şimdi ben mi yazıp kutlasam ya da buluşacak mıyız diye sorsam yoksa beklesem mi bilmiyorum bu saatten sonra buluşalım mı yazsa bile hevesim kaçtı artık ne düşünmeliyim ve ne yapmalıyım kızlar sizce? Normalde 14 şubata çok önem vermem ama bu ilk birlikte geçireceğimiz sevgililer günü olduğu için gerçekten önemsemiştim ondan da bunu beklerdim yoksa zaten onun için de sevgililer günü çok önemli değil biliyorum normalde beni el üstünde tutan biri bunu bir günle kısıtlamayı doğru bulmuyor ama ilk sefer tabi ki birlilte kutlarız tarzında konuşmuştu

Edit ; Aradın kutladım güldü benim de senim sevgililer günün kutlu olsun demem gerekiyor galiba dedi ben de yani içinden ne geliyorsa dedim kutladı ve dedi ki içinden geldiği için mi yoksa hatırlatma mı yaptın dedi içimden geldi ilk sevgililier günümüz kutlamadan olsun istemedim dedim. Tamam dedi benim kutlamama nedenin böyle dayatma olan şeyleri sevmiyorum birileri bana bıgün sevgililer günü kutlayın demiş gibi olunca sevmiyorum yoksa sabahtan kutlardım dedi

Edit 2: ben başka arkadaşım konsere çağırdı dediğimde akşam görüşmek için biraz ısrar etti kzıdığımı anladı böyle olmaz yüz yüze konuşalım dedi ben de zaten önemsemiyordun ne acelesi var yarın konuşuruz dedim tamam dedi

Edit 3 ; annesiyle mesajlarını attı gül al demiş o da alcam sürpriz falan demiş yani kutlamayıp normal bi buluşma gibi çağırıp çiçekle karşılmakmış hedefi sonra ben kutlayınca süpririz kaçıcak diye gülmüş birazdan buluşucaz bi bakıyım gerçekten düşünülmüş mü yoksa ben kıyameti kopardım diye çiçekçiden çiçek alıp mı gelcek😂

Son düzenleme:
sabah gunaydın falan konuşmadınız mı? Hani ona göre plan yapalım falan sohbet geçmedi mi aranızda ?
Dünde buluştuk ama bugün için bi şey konuşmadık normalde hep o derdi görüşelim yarın şuraya gidelim ya da işten sonra buluşalım falan diye ama şimdi o da demeyince şaşırdım benden bekliyor olabilir mi? Ben de bu ihtimali anlayamıyorum erkek olarak bugün onun plan yapması gerekmez mi?

İlk erkek kutlayacak diye bir şart yok ki. Sizin için önemli bir günse arayın kutlayın. Sonra da akşam için bir planımız var mı diye sorun.
Evet öyle bir şart yok ama ben son dönemlerde oldukça fazla onun yanında oldum ve sürprizler yaptım o yüzdem ondan beklemiştiö hem de bu ilk sevgililer günümüz olduğu için bence erkek kutlamalı önce diye düşünüyorum ama şöyle yapıcam arayıp kutlıcam sonra planımız yoksa bir arkadaşım beni konsere davet ediyor demeyi düşünüyorum trip atmadan gayey normal şekilde

Evet öyle bir şart yok ama ben son dönemlerde oldukça fazla onun yanında oldum ve sürprizler yaptım o yüzdem ondan beklemiştiö hem de bu ilk sevgililer günümüz olduğu için bence erkek kutlamalı önce diye düşünüyorum ama şöyle yapıcam arayıp kutlıcam sonra planımız yoksa bir arkadaşım beni konsere davet ediyor demeyi düşünüyorum trip atmadan gayey normal şekilde

Aynı fikirde değilim ama sizi anlıyorum.

Ama ikinci kısım hiç iyi bir fikir değil. Hatta neredeyse pasif agresif. İstemiyorsanız biletten bahsetmeyin onun planlarını öğrenene kadar. Ama siz trip atmadığınızı düşünseniz bile yaptığınız şey tamamen trip atmak.

X