Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

eee sizin oğlunuz görümceciğimmm işştteeeeekaydirigubbakcemile3 çok teşekkür ediyorum bitanemmm:1hug:

ben anlatıyım şimdiiii
sabah erkenden kalktım hazrlandm..
nerde buluşuyoruz aşkım dedim.cevahire gel orda buluşalım dedi.gttm.hediye paketlerini flan taşıyamıycam diye nazlanmaya başladm tabi ben :roflol:
kutuyu yan tutarsa kurabiyelerim mahvolcaktı çnkü...
nese ben söylene durdum.sinemaya gircektik,sonra yemek vs diye gtcekti planımz...
ama ben dışardayken hediye açmayı flan hç sevmiyorum,etraftakiler hep bakıyo rahtsz oluyorum.sevgilim bldgi için aşkım hadi gel bize gidelim dedi.hava zaten berbattı,sıcacık ev fikri kafama yattı ve evin yolunu tuttuk.....
eve yemek siparişi verdk,
güzel bi film alıp izledik,
kurabiyelerimizi,çikolatalarımızı yedik...

bana taytla giyilebilcek elbiselerden(en çok bunu begndm :lepi:)
üzerime kapşonlu,
bi mektup(kısa bi yazı yazmş aşkım :asigim: )
resimlerimzn slaytı vee bi uzun ceket tarzı oluyo ya ne deniyo bilmiyorum.mont gibi bişe almış aşkımmmm :asigim: :asigim: :asigim:

sonra çıktık evden bi yerde kahve içtik,
erkenden eve geldm zaten.güzeldi günüm kısaca........
hihoyyyt

ben anlatıyım şimdiiii
sabah erkenden kalktım hazrlandm..
nerde buluşuyoruz aşkım dedim.cevahire gel orda buluşalım dedi.gttm.hediye paketlerini flan taşıyamıycam diye nazlanmaya başladm tabi ben :roflol:
kutuyu yan tutarsa kurabiyelerim mahvolcaktı çnkü...
nese ben söylene durdum.sinemaya gircektik,sonra yemek vs diye gtcekti planımz...
ama ben dışardayken hediye açmayı flan hç sevmiyorum,etraftakiler hep bakıyo rahtsz oluyorum.sevgilim bldgi için aşkım hadi gel bize gidelim dedi.hava zaten berbattı,sıcacık ev fikri kafama yattı ve evin yolunu tuttuk.....
eve yemek siparişi verdk,
güzel bi film alıp izledik,
kurabiyelerimizi,çikolatalarımızı yedik...

bana taytla giyilebilcek elbiselerden(en çok bunu begndm :lepi:)
üzerime kapşonlu,
bi mektup(kısa bi yazı yazmş aşkım :asigim: )
resimlerimzn slaytı vee bi uzun ceket tarzı oluyo ya ne deniyo bilmiyorum.mont gibi bişe almış aşkımmmm :asigim: :asigim: :asigim:

sonra çıktık evden bi yerde kahve içtik,
erkenden eve geldm zaten.güzeldi günüm kısaca........
hihoyyyt

VOOOUVVVVV ENİŞTEEEE HELALL OLSUNNNNNNNN SÜPERRR LOKUMUMMM GÜLE GÜLE GİY CİCİLERİNİİİİİİhihoyyyt

VOOOUVVVVV ENİŞTEEEE HELALL OLSUNNNNNNNN SÜPERRR LOKUMUMMM GÜLE GÜLE GİY CİCİLERİNİİİİİİhihoyyyt

sadece senin ömrün mü duygusal olcak :dilcikar:
saol tatlım benm cicilerimi çok bgndm gerçektn.ihtiyacım olan şeyleri alır her seferin de benm aşkım :asigim:
ama senn evlenme teklifi olayına bittim resmen canm yaa.....
acaba bana nasl teklif gelcek........
bu arada iyi hç şüphelenmedn belinayım bi plan mı flan diye dayısı ile ilgili şakayı.ben hemen çakardm yani vee tabi sürprizi bozmuş olurdum :roflol: :roflol:

daha kimseler yok gibi.sevgilinzden ayrılamadnz mı pişşttt kızlarrr.....
paylaşımlar çogalsn meraktayız bizzzzzz :))))

sadece senin ömrün mü duygusal olcak :dilcikar:
saol tatlım benm cicilerimi çok bgndm gerçektn.ihtiyacım olan şeyleri alır her seferin de benm aşkım :asigim:
ama senn evlenme teklifi olayına bittim resmen canm yaa.....
acaba bana nasl teklif gelcek........
bu arada iyi hç şüphelenmedn belinayım bi plan mı flan diye dayısı ile ilgili şakayı.ben hemen çakardm yani vee tabi sürprizi bozmuş olurdum :roflol: :roflol:

YAVRUM DAYISI ZATEN HATSA VE BİRKERE HASTANEYE KALDIRILMIŞŞTII.. YANİ GERÇEK SADIM HAYATIMMM ÇAKAMADIM BİRDE OKADAR NET VE İNANDIRICI KONUŞTUKİİ:jeyyar:
BU ARADA İNŞALLAH SENİN TEKLİFİNNN YAŞİCAĞIN O MUHTŞEM O ÖZEL ANINN MÜKEMEML ÖTESİ OLURRRR ÇÜNKÜ SEN HAKEDİYORUSUNNa.s.

YAVRUM DAYISI ZATEN HATSA VE BİRKERE HASTANEYE KALDIRILMIŞŞTII.. YANİ GERÇEK SADIM HAYATIMMM ÇAKAMADIM BİRDE OKADAR NET VE İNANDIRICI KONUŞTUKİİ:jeyyar:
BU ARADA İNŞALLAH SENİN TEKLİFİNNN YAŞİCAĞIN O MUHTŞEM O ÖZEL ANINN MÜKEMEML ÖTESİ OLURRRR ÇÜNKÜ SEN HAKEDİYORUSUNNa.s.

ayy canm benm yaaa
gelll öpcemm valla Şeniz Şeniz
inş canm inş.önce bi seni yuvadan uçuralım dimi ama...
ben sıramı aldım bekliyorum

Belinay canim cok güzel olmus ya :1hug:
Sizin icin o kadar sviniyorum ki hihoyyyt
Darisi benim gibi sevgilisi olmayanlarin basina :Saruboceq:

geçmş olsun bu arada canm....
umdugumz bi sevgililer günü geçirdk....
darısı seneye inş

Belinay canim cok güzel olmus ya :1hug:
Sizin icin o kadar sviniyorum ki hihoyyyt
Darisi benim gibi sevgilisi olmayanlarin basina :Saruboceq:

mavişim kurban olurum sana bennnnn çok teşekkür ediyorum bitanemm dua et bana olurmuu lütfenn.. inşallah sen dahada güzellerin yaşrsınnn bitane:Saruboceq:mm

gittim aldım.kalplii kalıpp bulurum sandımm ama aradım bulamadımm ıslandım yağmurdaa azcuk.sonra pastayıı aldıgım yerdeee kalpiii kurabiyee gördümmm çok mutluu oldum onları görüncee hemen onlarıı aldım bendee:)iştee son günee braktım kalıp bulurum sanmıştım.nysee kurabiyeler tuzlu ama tadıııı süperrr.şimdiiii bişe yokmuşş giib ders çalışorumm.beimkii yazıkk ölmüş yorgunluktan uyuyoo hala.sonraaa uyanıncaa onu bankamatikten para çekmesi için yollucamm.kendim süslencem ve pastayıı hazırlayıp beklicemmmm

merakliiimmm canm nirelerdesin.4 gözle bekliyorum nasl geçti sevgililer günün.........
hala devam mı ediyo yoksa :teytey:

ayy canm benm yaaa
gelll öpcemm valla Şeniz Şeniz
inş canm inş.önce bi seni yuvadan uçuralım dimi ama...
ben sıramı aldım bekliyorum

hayatımmmmmm yuvadan uçurun beniii evett :jeyyar: sana msn'dede dediğim gibi 1 martta belli olcak herşey bitanemmm dua et ne olur:Saruboceq:

hayatımmmmmm yuvadan uçurun beniii evett :jeyyar: sana msn'dede dediğim gibi 1 martta belli olcak herşey bitanemmm dua et ne olur:Saruboceq:

etmez olurmuyum canm bnm.merak etme sakın sen....
15 gün snra hallolcak iş :lepi:
sıkma o güzel canını....

ben aşkımla bna bir örnk ayakkabı almıştım..iki tanede pembe ve sarı sweet aldım..çok istiyodu bebeğim onları.ve birde pasta yaptım bu sabah evde üzerinede bitaneme diye yazdum..akşam buluştuk biz aşkım çalıştığı için pastayı da açmadık eve götürdü..kaynanacığım çok beğenmiş hep beraber yemişlerr =).aşkımda bana çok istediğim kocaman ayıcık vardı onu almış pembiş çok büyük bişi..ve avondan kolye ve küpe almış çok harikydı onlrda..ve birde çiçekk..benim en çok hoşuma giden de gün boyu bana çok güsel msjlar yolladı bebeğim benim yaaa çok seviyorum sevgiliimi benn..sabah olsunda bütün günümü aşkımla geçiriyim bendee =)

aşkımının attığı mesjların bitanesi...
en güçlü fırtınalar bile bir çınarı deviremiyorsa bu çınarın güçlü olmasından değil toprağa olan sevdasındandır.tıpkı bizim sevdammız gibi...seni seviyorumm meleğimmm

Ben geldimmmm kızlarrr.. okadarrrr şaşkın okadar mutlu okadar acaibimkiii ben ben ben yaa deli benim bu sevgilim yaaaa ben çok mutluyum bugün kızlar yaaa...
Hemen başlim anlatmaya kızlarr.. sabah 10 gibi uyandım kahvaltımı yaptım başladım süslenmeye saçlarım makyajım kıyafetim ve son rütuşlarımla hazırdım.. anneme nasılım anne dedim maşallahh benim kızıma dediğine göree sanırım güzel olmuştuum :) neyse sonracığıma aşkım mesaj attı hayatım ben geldim inebilirsin aşağıya dedi,annemi öptüm ve poşetlerimi alıp aşağıya indim.. aşkımı bi gördüm aman allahım okadar yakışıklı olmuştukiiii çokkk tatlıydıııı neysee , sonracığımaa aşkımla ilk önce bakırköye gittik ablam dershanede çalıştığı için ziyarete gittik 10 15 dk oturup kalktık bişiler içtik daha sonra sinemaya girdik ve çıktıktan sonra yemek yemek için resturanta yöneldik çok güzel bir sohbet eşliğinde yemeğimizi yedikk gayet güzeldiii her şey, takii telefon gelene kadar.. Ömrümün teli çaldı, ömrüm acaip bi ses tonu ve yüz ifadesiyle telle konuşmaya başladı _ nasıl yani? _şimdi nasıl? _siz nerdesiniz? teli kapattıktan sonra bana yöneldi ve aşkım kalkmamız gerekecek çünkü benim gitmem gerekecek dedi hayırdır ne oluyo aşkım dedim? Hayatım dayımı hastaneye kaldırmışlar oraya gitmem lazım dedi, tamam bende geliyorum dedi.. yo yo sen gelme ben seni ablanın yanına bırakim yada taksiye atim eve git dedi.. bende kırıldım ben giderim tamam sen git canım dedim ve kalktık o beni öptü ve yola koyuldu arkasından seslendim döndü ve hediyesini verdim tamam aşkım ararım ben seni dedi ve öptü gitti ben kaldım öylece tamam diyebildim sadece neyse 5 dakika sonra telim çaldı ben minübüs duraklarına doğru yürüyordum, arayan ablamdı belinay naber napıyorsunuz dedi iyiyim ablacım çok iyiyim eve gidiyorum şuan dedim ne oldu ufuk nerde dedi? Dayısı hastaneye kaldırılmış gitmesi gerekiyordu dedim neyse hayırdır bişimi oldu abla dedim? Evet ya güzelim benim evin anahtarı yanındamı dedi? Evet çantamda getirimi dedim? Yok güzelim eve geçermisin akşama misafirim gelicekmiş ev berbat durumda bi el atarmısın dedi bende tamam merak etme geçiyorum şimdi dedim .. sağol canım benim seni çok seviyorum ararım yine dedi tamam dedim kapattık ( bu arada kızlar ablam yeni evli dershanede öğretmenlik yapıyor ve evlerinin anahtarının yedeği bende, misafiri geleceği zaman ben gidip erkenden yardım ediyorum ablama)

Minübüse bindim ve ablamların evine doğru yöneldim apartmandan içeri girdim ve evinin kapısını açtım içeri girmemle şok olmam bir oldu.. işte burada başlıyor herşeyyyy

eve girdiğimde koridordaki lambaya
oyuncak bir ayı iple bağlıydı. kucağındada kocaman kalp şekline kart vardı. “Küsmedin bana dimii ama bak buradayım işte” aşkım şimdi portmantoya montunu çıkarıp asarmısın? Pormantoya yöneldim ve aynada bir kart buldum. Kartta aşkım montunu çıkarda yanıma gel seni çok özledim ama önce bana su getirirmisin mutfaktan? yazıyordu.. sürahinin ordada bir kart vardı” aşkım hadi gel artık salona seni bekliyorum .. salona yöneldiğimde koridorda yanan mumlar vardı .. bir anda müzik açıldı bizim şarkımız çalıyordu elinde bir buket çiçekle beni bekliyordu benim yakışıklı aşkım.. kocaman sarıldım ona ve birden ağlamaya başladım ama inanın bu müthiş bir duyguydu okadar kaptırmışımki kendimi onun gittiğine senağlama ve biranda biz aşkımla öylece sarılarak müzik bitene kadar kaldık.. neyse sonra müzik bitti aşkıma baktım taaa gözlerinin içine baktımmm birden başladım gülmeye kaydirigubbakcemile3 delimiyim ne bi ağlayıp bi gülüyorum kaydirigubbakcemile3 sonra evin teli çaldı ben açtım arayan ablamdı kavuştunmu aşkına dediii sen delisin abla kavuştummmmm dedim neyse kapattık teli ve ardından eniştem aradı açtım teli naber baldız damat beyde yanında dimii beğendinmi sana sürprizimizi dedi evet dedim anahtarıın teki sende teki ufukta biz kapıda kaldıkk inşallah akşam alırsınız eve dedi alırız enişteciğim ama erken gelmeyin dedim ortada bardak falan kalmasın biz çalışan inslarız dedi çağrı attığımdada çay koyarsınız ocağa dedi tamam eniştem dedim ve aşkımla baş başa kaldık.. hayatım film aldım gel izleyelim dedi..tamam aşkım dedim ve dvd’ye cd’yi taktık.. aman allahım ne görimmm benim günlerdir yaptığımı aşkımda yapmışş ve karşımda romantik bir müzik eşliğinde beraber çektirdiğimiz
resimlerin slaytı, ben başladım gülmeye kaydirigubbakcemile3 neyse sonra aşkım slaytın yarısında mutfağa yöneldi kola ve cips getirim aşkım dedi sen otur izle dedi. Ben resimlerimizi izlerken bir anda görüntü gitti sandım ve tam aşkım diye seslenicekken canlı canlı aşkımı karşımda ekranda gördüm Canım aşkım benimle konuşuyordu ekrandan ve bana olan aşkını bugüne kadarki yaşadıklarımızı ve az önceki dayı şakasını anlattı bugün bana yardımda bulunan sponsorumuz olan ablana ve eniştene teşekkür ediyorum onların katkısı büyük aşkım.. seni bakırköyde öylece bıraktığım için özür dilerim ama bişey belli etmemem ve gerçekçi olması gerekiyorduu aşkım.. şimdi beni iyi dinle dedi ve bazı şeylerden bahsetti gelecekten ve yaşadıklarımızdan bahseti ,ve şunu dedi “”sana evlenme teklifi ettiğimde sinemada film izliyorduk sen filme kendini kaptırmıştın bende sana dalmıştım biranda kafanı çevirdin neden izlemiyorsun aşkım dedin bende izliyorum aşkım çok güzel dedim ve bana döndün ne anladın peki aşkım dedin bende sensiz olamicağımı % 90’nımı kapladığını anladım dedim ve benimle evlenirmisin dedim gözlerinin içine bakarak sende öylece kalakaldın evet demeyi unuttun şaşkınlıktan ve birdaki ay seni istemeye gelicez ama sen hala evet demedin, tamam gelicez ama evet dede öyle gelim BENİMLE EVLENİRMİSİN AŞKIM CEVABIN EVETSE MUTFAĞA YANIMA GELİP BENİ ÖPEBİLİRSİN BEN ANLARIM ” HEMEN KOŞARAK MUTFAĞA GİTTİM VE MUTFAKTA KALP ŞEKLİNDE KIRMIZI BİR PASTA VARDI ÜSTÜNDEDE BİLYORDUM YAZIYORDU :asigim: AYYY BEN YİNE KRİZE GİRDİM BAŞLADIM GÜLMEYE BEN GÜLÜYORUM AŞKIM GÜLÜYOOO ÖPÜCÜK YOKMU DEDİ VE SIMSIKI SARILARAK ÖPTÜÜÜMMMMMMMM AŞKIMIII ÖMRÜMÜÜÜ…
sonra pastamızı kestik salona geçip oturduk aşkımla baş başaydıkk .. 2 saat sonra eniştemden çağrı geldi ve ocağa çay koydum, ablamlar geldi tabi ablam beni sevinçten dört köşe görünce geldi öptü beni ve örümü canım onlar benim yaa, bende gidip eniştemi ve ablamı öptümmm yerim ben onları Şenizsonra pastamızdan ikram ettim onlara ve teşekkür ettim tekrar sponsorumuz oldukları evlerinin kapılarını bize açtıkları için (aşkım ablam ve eniştemle kanka gibidir birbirlerini çok severler ve damat olarak çoktaaan benimsediler ömrümü).. yaklaşık 1 2 saat daha oturduk ve kalktık ömrümle.. ömrüm beni evime bıraktı ve oda evine döndü işte sanrım bu ayrılık kısmı kötüydü ::a015:
Kızlar aşkım eve girmiş kutuları açmış hediyelerimi görmüş hemen beni aradı aşkıııııııım nerden buldun bu albümü yaaaaaaa bu futbolcuların resmini yaşlarını kilolarını her şeyini bulmuşsun bu marşları nasıl buldun dedi nasıl çığlık atıyoo biyandanda izliyoo sesler geliyorduuu offff budamı varrrr offffff diye bağırıyordu gülüp duruyordu kaydirigubbakcemile3 diğer cd’yi açtı slaytımız olann ve başladı gülmeye sendemi dedi kaydirigubbakcemile3 evet ama benim müziklerim değişik dedim :dance: sonrada o hazırladığım müzik cd’sini dinledi bu gece onu dinleeyerek uyicak ve 8 sayfalık mektubumu okicak birazdan şekerleri görüncede çıldırmış yarısı bitti bile diyoo kaydirigubbakcemile3 ilaç kutusu içinde diyorki benim ilacım sensinki bu kesmez beni diyoo :asigim: kurabiyelerden kayınvalideciğimede ikram etmiş çok beğenmiş marifetli gelinim demiş :eek: resim albümü yapmıştım kartondan onuda çok beğenmiş aşkım çok güzel olmuş bunlar dedi benim için uğraşman bile çok anlamlı dedi.. bende öyle yetenek yok bak hazıra konuyorum hazır pasta hazır kola hazır oyuncak hazır mum dedi kaydirigubbakcemile3 aşkım ama bunları ayarlaman bile süperdi dedim … sonra verdiğim oyuncaklarıda saklicağını söyledi dolabıma koyimki yeğenler görüp almasın dedi …seviyorum ben bu adamı yaaaaaaa Kızlarrr işteee ben bugün bunları yaşadımmmm… ben bugün çok mutluyummmmm …

ABLAMA ENİŞTME VE ÖMRÜME ÇOOOK TEŞEKKKÜR EDİYORUMMMMMM… Bugün hem ağladım hem güldüm bugün bi başkaydııı bambaşkaydı yaaa gözlerimi kapatınca hala sanki o anı yaşıyorummmmmm….

NOT: HENÜZ HİÇ KİMSENİN YAZISINI OKUMADIM GELİR GELMEZ YAZMAYA BAŞLADIMM ŞİMDİ SİZİNKİLERİ OKİCAMMM İNŞALLAH HERKESİN DİLEDİĞİ GİBİ GÜZEL GEÇMİŞTİRRR SİZİ SEVİYORUMMMM ÇOK SEVİYORUMMM
:asigim:

süperr ötesiii tatlımmm.bizim enişteyeede eferimmm gözümüzeee girdiiii pekk bi romantikmiş.bizz nasıl alcazzz evlenme teklifi acabaaa.benimki pekk romantik değildirrr ama her daimmm güldürür saolsunn.dün bileee gülmekten hediyeyi veremedimmm bütünnn planımı bozduu eşşeğimmm:eek:

merakliiimmm canm nirelerdesin.4 gözle bekliyorum nasl geçti sevgililer günün.........
hala devam mı ediyo yoksa :teytey:

[B]geldimmm geldimm.demiştim ben sizee kuzum giremem cumartesi akşamı die.çünküü yanımda olunca buraya giripte yazamıorum napıyorum internette die gelip bakıoo.msndee kuzenimlee konuşurken bile rahat vermioo elimii kolumu tutuooo bi sürü dalga geçcek şey yazıo kızaa yazık.(gerçi araları ii sevdiği için takılıo).nysee ana konuyaa döniyim saptırdım:mymeka:şimdii ben pastayı fln aldım gldimm.ıslanmıştım hatta kurudumm.bizimkii hala uyuyoo saat 4 olduu yokk kalkmazz.ama yazık kıyamadım uyandırmayaa sabah çok kötüydüü bütün gece uyumadan saatlik kan şekerinee bkmak zorunda kalmşş:1no2:nyseee sonraa sıkıldım ben içerdee gittimm yanınaa yattımmm sarıldımm ,öptmm derkenn gözlerinii zar zor açabildii.Şeniz:asigim:tabiii bu arada saat 5 buçuk olmuştuu.kalktıkk.ben onu bankamatiğee yollamadan birden kendii dedii.ben bi para çekmeye gidip gelcem diee.8yalanlarımızında aynı oldugunuu anladım böylece)kaydirigubbakcemile3ii dedim. ben zaten dünden razı çıksın evdende pastayıı hazırlıyım die bakıorum.amaa bi karın ağrısı var belliii etrafımdaa dolanıp duruoo.yaa canımm şimdii biliosun nöbetten geldimm kaç gündürr sadecee ev ve hastane arasında mekik dokuorum dedi.eee dedim.anlamamış gibi.biliodumm kuzumun dışarı çıkıpp hediye alcak vakti olmadıgını aslında.bankamatiktee yalandıı çıkıp hediye alcaktııkaydirigubbakcemile3yaa aklımdaa aslındaa ama hediyee alamadıım iştee şimdii çıkıp alcaktımm gelene kadar çok vakit geçcekk hadi gel beraber gidelim ne istiosan al dedi.benimm bi peluşş inek ve eşşeğii çok sevdiğimi bilio hadii gel onları alalım ya da ne istiosan dedii.olurrrr dedimm.döndüüü bi andaaa hanii benim hediyemi ver çabuk nerde hediyemmm nereye sakladınnn ee yok mu almadın mı die motor gibi konuşmaya başlayıncaa(iştee düşünün artıkk böle bişeyii es geçmiyceiğimi çok ii bilio)gülmekten bişee yapamadım.mecbur pastayııı kurabiyeyi fln çıkarttım.kızamıorumda onaa kurabiyyi açcak ne bu iskender mi dedi.açtıı kurabiye. pastayı açtııı eee hediyee pastanın içinden mi çıkcak yoksa dioo.nysee getirdimm verdimm saatinii.sonra dışarı çıktık.ama oyuncakçı kapanmıştıısenağlamabaşkaaa yerleree bakalımm dedi.gezdikk ama bulamadık.sonraaa tutturduu petshoptan bişe alıyım sana canlı beraber bakalım die.ne alcazki dedim.köpekk almayaa kalktııı.pahalıı köpek yavrularrı diorum bakalım bi dio.tabii sonraa fiyatıı duyuncaa vazgeçtii.bu seferdee hamster a taktıı.istemem faree huylanırımm kaçarsaa bulamayızz evde diorum.istemem dedikçe alalım ama dioo.nysee sonundaa dokunamıycağımaa ikna ettim de çıktıkk.yoksaaa az daha bi papağan ya da hamsterlaa eve geri döncektikk.kaydirigubbakcemile.bugün gidip alcam ineğimii.:eek:yanii kızlarr bu yazdıklarımdan da anlayacağınız gibiii öleee belinayım gibi romantikk bişe değildi bizimkii.ama olsunn evde,yolda,petshopta baya bi eğlendim.bizim sevgililer günümüz sitcom tadında gçtii.nyse önemli oln yanında gülüp mutlu olabilmemdii.evee gelince de tekrar tv izlerken ona sarılıp uyuyaakalmışım.işte en güzell kısmıda oyduu.sımsıkı sarılıp uyumak kucağındaa:eek:onun sıcaklığınıı hissedebilmek herşeye bedel doğrusuuu:asigim: [/B]

merakliiiiii,belinay,patient,muratoslemmmm... ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
ne güzel bi gün geçirmişsiniz yaa sizin adınıza ben mutlu oldumm valaaa delikafadulden
hep mutlu olun kızlarr yaa :mymeka: kaydirigubbakcemile2
insanın sevdiginin yanında olması onla mutlu olmasından daha güzel bişey var mıı :içelim:
Alllah mutlulugunuzu daim etsinn
:Saruboceq:

slm kızlar ben geç geldim dün internet yoktu:KK43:
hemen anlatayım kaçayım çünkü tokata gidiyorum otobüse yetişmem gerek...
dün ondan önce evimize gittim masa hazırladım mumlar falan şıkır şıkır giyindim kokular süründüm
sonra bu geldi ellerinde çiçekler paketler falan:eek:
kapıyı açınca şok oldu bana bi bakış baktıki içim eridi çok hoşuna gitti aşkım neler yaptın sen böle dedi ve bi yanaktan öpüş:eek:
sonra masanın yanına gittik sürekli çok hoşuna gittiğini söyledi durdu çok sevdiğini söyledi...
ilk önce hedileri verdik her notu okumasında sarıldı öptü ayyy çok güzeldi yaaa aldığım cicilerde pek yakıştı ona yerim allah onu ben :asigim:
oda bana tek taş almış bide chima dan çok cici bi kazak almış çok beğendim bendesonra dans ettik pastamızı yedik zaman çok çabuk geçti anlamadım fotoğrafta çekinmiştik ama ben yanlışlıkla hapsini sildim :1no2:

kızlar sisinkileri tokata gidince okucam çok seviyorum hepinizi k.i.b byyyyyyyyy:1hug:

X