Sevgililer gününde bile yalnız hissetmek evliyken 🙄

Hediyeniz için teşekkürler mi? Aa bu adam sizin eşiniz değil mi ya ne bu resmiyet.
Daha yaşınızda ufakmis okurken 40 45 var heralde demiştim. Sizin şuan bıcır bıcır olmanız lazım. Severek mi evlendiniz?

Bugün sevgililer günü ama eşim gelmedi bile toplantidaymis... Hep aynı şeyler. Ben hediyesinide gönderdim iş yerine. Instagram dan paylaşmış hediyeniz için teşekkürler yazmış delircem.. sanki eşine değil yabancı birine yazılmış gibi bu cümleler. Hergun yalnız hissetmek evli olup bu durumları yaşayan var mı ? Kendim geziyorum sürekli karışmıyor ama beni bulaştırma modunda sürekli .
Adam evlilikteki ilişkisini maslahat guzar seviyesine çekmiş, oldu olacak resmi gazetede yayimlasaymıș.

Önceki konunuza bakınca, evliliğinizin sevgililer günü kutlayacak bir dinamiği kalmamış gibi;
zaten ayrilmayi düşündüğünüzu ve kendinizi buna hazirlayacaginizi yazmışsiniz. Adamın tavrina cok ta şaşırmaniz lazım.

Hediye göndermekti amacınız evliliğinizi toparlamak mıydı anlayamadım?

Diğer konunuza göre, ortada evlilik olmadığı gibi ilişkinizin arkadaşlıktan ibaret olduğunu ve boşanmayı düşündüğünüzü yazmışsınız.

Size teşekkür şekli de hayatında olan diğer kişiye bir mesaj aslında. Bak karımla mesafeliyim, ona hiç yüz vermiyorum. Yani buradan görünen o. Biraz kurcalasanız her şey dökülür zaten.

Bugün sevgililer günü ama eşim gelmedi bile toplantidaymis... Hep aynı şeyler. Ben hediyesinide gönderdim iş yerine. Instagram dan paylaşmış hediyeniz için teşekkürler yazmış delircem.. sanki eşine değil yabancı birine yazılmış gibi bu cümleler. Hergun yalnız hissetmek evli olup bu durumları yaşayan var mı ? Kendim geziyorum sürekli karışmıyor ama beni bulaştırma modunda sürekli .
sevgililer gününde toplantı.. bence aldatılıyorsunuz

Günlere anlam yüklenip, beklentiye girip sonra üzülünmesine karşıyım.
Bundan bağımsız olarak bir jest yapmışsınız, hediyeniz için teşekkür kısmı takıldı aklıma. Evlilikle ilgili büyük sorunlar var gibi ya da iyi ihtimal olarak düşünüyorum, sizin gönderdiğinizi anlamadı- not filan yoktu üzerinde belki de...
14 şubattan ziyade evliliğiniz, ilişkiniz üzerine bir düşünüp yol almanız daha sağlıklı olacaktır.

Hediyeniz güzelmiş dediğine göre birinden çekiniyor olsa gerek. Sanki siz hiç olmamışsınız gıbı darnaıyor gözden çıkarmış pislik.

Siz herşeyi yazdinizmi ?Bu kadarmi tek sorun.Hediyeniz için teşekkürler.Baska şeyler de vardır sizde bir süredir.Farkinda olduğunuz.Bence niye öyle yazdığıni bile sormadiysaniz.Sizinde bir tahmininiz vardır.

Kutlamıyorsa kutlamayın. Erkeklerin çoğu süzme hödük. Hatta kendi dogumgününüzde ve onun dogumgununde kendi basınıza tatile vs cıkın. sap gibi kalsın

Bizde sevgililer gününü kutlamiyoruz bizim için hergun özel mantigindayiz ama eşim böyle bir cümle kursa çok bozulurdum gerçekten paralardim hediyeye de kendini de herhalde 😅

X