Sevgilim bugün buluşalım dedi saat söyledi 2 de buluşucaktık fakat hala ortada yok ne yapmalıyım?

papatyalicicek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2022
92
28
Saat 2 de buluşalım dedik sonra saat 12 de ona hazırlanmaya başlıyorum dedim oda, bekle canım yazdı noldu dedim cevap vermedi tam 6 kere aradım interneti de açık bu arada aramalarıma da bakmadı sizce napmalıyım tekrar ariyim mi? Hala aramadı ve yazmadı

Saat 2 de buluşalım dedik sonra saat 12 de ona hazırlanmaya başlıyorum dedim oda, bekle canım yazdı noldu dedim cevap vermedi tam 6 kere aradım interneti de açık bu arada aramalarıma da bakmadı sizce napmalıyım tekrar ariyim mi? Hala aramadı ve yazmadı
Bi 16 kere daha arayin isterseniz

Bu size mesaj atıp atıp engelleyen evli olduğundan şüphelendiğiniz kişiyle aynı kişi mi? Eğer oysa belki karısı izin vermemiştir 🤫:deli:

Demek ki dönemeyecek veya açamayacak durumda. Döndüğünde konuşursunuz, şimdi bunaltmayın. Birşey mi oldu diye endişeli değil de açmadı diye kızmış gibisiniz.
Ya genelde bişey olduğunda hemen açar söylerdi veya o an yazardı şu yüzden açamadım hemen dönücem diye ama şimdi öyle yapmadı öğlen 12 den veri onu bekledim

Sana ne kaç günde kimle ne zaman tanıştıysam?
Niye kızıyorsunuz isterseniz ertesi gün sevgili bulun yargılamak için söylemiyorum. Sadece hayatın olağan akışına aykırı. Hani bu hareket de tam o adamın yapacağı türden bir şey. sağlam pabuç olmadığı da belli. Siz kendiniz de şüphelerinizi yazmıştınız zaten

Bekle diyorsa nedenini de yazmalı. İnsan doğal olarak merak eder başına bişey mi geldi. İnşallah geçerli bi bahanesi vardır

X