sevgilim neden böyle?

Alma,neden aliyorsun..
Bilmiyorsa kiymet,verme sende kiymet..
Sen:
"Onun konusunu acamam,bunu sormaktan cekinirim,her seyi karsimdakinin fark etmesini beklerim" dersen..
Basin cok agrir bence.
Sağlıklı bir ailede büyümedim.annem babam hep kavgalıydı ve para konusundan sürekli kavga çıkardı aralarında. Babam cimriydi annemin en ufak istegine bagırıp çağırmadan para vermezdi. Bunlar bende çok büyük travma oldu. Kimseden bişey isteyemez oldum ki beni sevmezler diye.

Herkese teşekkür ederim. Aradım. Ayrılmak istediğimi söyledim uzak mesafe ilişkisi yürütemiyorum dedim. Tamam dedi. Uzatmadı.
Kendimi kandırmama gerek yok. Sevilmedim bu ilişkide.
Hoşçakalın
Daha önce ayrılık mevzusu geçiyor muydu? Direkt tamam demesi ilginç geldi.. Hakkınızda hayırlısı olsun. Buradan konunuzu okuyunca aklı başında, ne istediğini gayet iyi bilen bir kadın izlenimi aldım sizden. Sevdiğiniz ve sevildiğinizi hissettiğiniz bir ilişki yaşarsınız umarım bundan sonrasında.

Daha önce ayrılık mevzusu geçiyor muydu? Direkt tamam demesi ilginç geldi.. Hakkınızda hayırlısı olsun. Buradan konunuzu okuyunca aklı başında, ne istediğini gayet iyi bilen bir kadın izlenimi aldım sizden. Sevdiğiniz ve sevildiğinizi hissettiğiniz bir ilişki yaşarsınız umarım bundan sonrasında.
Teşekkür ederim. Daha önceleri uzak mesafenin ne kadar zor oldugunu, sevgimizle buna katlandıgımızı dile getirmiştik. Son günlerde de ben bu hediye olayını kafama taktıgımdan biraz soguktum. O da öyle.
Bir süre kendimi iyileştirmeye çalışacagım. Bu kafayla hangi ilişki içine girsem aynı son beni bulur... tesekkür ederim ilginize.

Sevmiyor net sizin çabanızla yürüyen bir ilişki bu kadar para hesabı yapan biri sizi görmeye geliyor mu peki? Gelmiyorsa o da fena yani..uzak ilişki falan bahane illa yollamak için bir yol bulunur hele ki siz yollamışken..ben eşimle farklı şehirlerden çıktım her ay bi haftasonu gelirdi yılbaşı doğumgünü hatta bayram benimle geçirirdi.hediye alırdı cep telefonu kontörüme kadar yollardı illa bir düşünce olur seven insanda bence bu ilişkiyi bi gözden geçirin

Herkese teşekkür ederim. Aradım. Ayrılmak istediğimi söyledim uzak mesafe ilişkisi yürütemiyorum dedim. Tamam dedi. Uzatmadı.
Hoşçakalın
sevmediğini yazacaktım . sevmediği çok belli sizizn ayrılmanızı beklemiş. ondan harcama yapmamaış . seven buluşmak ister

Hoşçakalın
Hayırlısı olsun hakkinizda. En azindan kendi degerinizi kendiniz biliyorsunuz bazi seylerin farkindasiniz. Farkinda olmayip surekli kendinizden odun vermeye devam etmediniz en azindan. Yani onun da hemen tamam demesi çok tuhaf. Bu kadar düz olan insanlarin boyle ince düşünceli insanlari uzmesine üzülüyorum ama bazen yasanmasi lazim demek ki öyle düşünün.

Birkaç ay önce benim de hayatımda sizin sevgilinize benzer biri vardı. Bizimki baya uzun bir ilişkiydi, o kadar yıl bana sadece bir saat almıştı ama onu da ayrıldığımız zaman çöpe atmıştım. Barıştık, babalar gününde t-shirt aldım. Doğum gününde herkes hediye alır ama ben babalar gününde aldım o kadar değer veriyordum. Kendisi benim doğum günümü hatırlamadı bile. Bir kuru mesaj bile atmadı, hediye de almadı. Biraz zaman geçince bir tane gül almıştı o kadar. Oysaki ben arkadaşımın sevgilisinden doğum gunundeyken kendisine "Sen de bana böyle bir sürpriz yapar mıydın?" demiştim. Kendi ağzımla söylemiştim. Küçük bir pasta alsa bile yeterdi ama benim kendisine değer verdiğim kadar bana değer vermiyordu. Bana değer verecek biriyle olmak istiyorum. Sen de lütfen kendine değer verecek birini hayatına al, asla boşa vakit kaybetme. Geçen zaman bir daha gelmiyor.

Teşekkür ederim. Daha önceleri uzak mesafenin ne kadar zor oldugunu, sevgimizle buna katlandıgımızı dile getirmiştik. Son günlerde de ben bu hediye olayını kafama taktıgımdan biraz soguktum. O da öyle.
Bir süre kendimi iyileştirmeye çalışacagım. Bu kafayla hangi ilişki içine girsem aynı son beni bulur... tesekkür ederim ilginize.

Valla üzülmeyin şimdiki erkekler böyle :KK51:Cimri, ilgisiz, sorumluluktan kaçan, saçma sapan tipler silsilesi... benim de başıma geldi valla adam 2 haftada evlilik teklif etti sonra ben sana yetemem dedi kaçtı arazi:KK51:
Başka bir tanıdık da valla manken gibi kız üstelik doktor, adam ayağına çağırmış İstanbulun karşı tarafına saatlerce yol çekti gitti hoşlanıyorum diye. Biz gitme dedik ya ortada buluşun ya adam kalksın gelsin dedik ama sonra o da kızın yüzüne sen benim peşimden koşacaksın sürüneceksin demiş bizim kız da ehh be yeter diyip sittir git demiş :olamaz: Kıçını atıp hiçbir çaba koymak istemeyen erkek türleri de çoğaldı sanırsın şehzade. Bu toplum erkeklerine ne oldu anlayamıyorum işleri güşleri ya maddiyat ya başka türlü saçmalıklar :olamaz:

Valla sizde de bende de bir acaiplik yok, insan gibi davranınca şımarıp tepene çıkıyorlar. Siz de görmüş oldunuz artık, ben kimseyi tepeme çıkartmıyorum artık siz de çıkartmayın bundan sonra.

Böyle birinin neyini seviyosunuz? O sizi besbelli sevmiyor.

Yanyanayken geçen güzel anlar hatrına sineye çektim. İlk öpüştüğüm ilk kez bişeyler yaşadıgım erkek olunca kaderim o sandım. Başlarda böyle biri oldugunu bilemezdim. Uyurken seyreden biriydi. Peşinden koşmam illgisii çekti bir yere kadar demek ki. Bitti gitti artık. Umarım toparlarım.

Valla sizde de bende de bir acaiplik yok, insan gibi davranınca şımarıp tepene çıkıyorlar. Siz de görmüş oldunuz artık, ben kimseyi tepeme çıkartmıyorum artık siz de çıkartmayın bundan sonra.
Herkes böyle galiba. Yalnızlıgı tercih ederim açıkçası böylesi bir beraberliğe. Hayırlısı artık hepimiz için. Umarım yaşattıgını yaşar herkes

Bir erkek eğer bir kadını mutlu etmek için para harcamaktan çekiniyorsa o kadına gerçek anlamda değer vermiyordur. Adam cimri bile değil, cimri olsa herkese karşı öyle olur, ama o sadece size para harcamaktan çekiniyormuş. İnsan sevdiği kadınla görüşmeye gelirken bir dal gül bile almaz mı ya; üstelik kırk yılda bir görüşüyormuşsunuz. Bana kalırsa sizin ilişkiniz bile yokmuş, sadece akşamları telefonla konuşulan bir birliktelik gerçek bir ilişki değildir. Ben erkek arkadaşınızın çevresinin sizden haberi olduğunu bile sanmıyorum. Bakın size bir tavsiye erkeklerin söylemlerine değil eylemlerine bakın , öyle tatlı sözle, şarkı şiirle olmaz o işler, bir erkeğin sizi sevdiğini eylemleri ile sizin için yaptığı fedakarlığa bakarak anlarsınuz, adam sizin için hiçbir şey yapmamış ki. Bence erkek arkadaşınız sizi atanıp garanti işiniz olana kadar ciddiye almıyormuş bana kalırsa. Şuana kadar sadece sizin özveriniz ayakta tutmuş beraberliğinizi.Zira cidden seven erkek sevdiği kadın soğuk bile davransa ayrılığı bu kadar kolay kabullenmez.

Okuduklarim bana nedense sizi yedekte tuttugunu hissettirdi. Esas sevgilisi yaninda da siz zaman gecirmelik o yuzden boyle davraniyo hissiyati aldim uzgunum

Valla üzülmeyin şimdiki erkekler böyle :KK51:Cimri, ilgisiz, sorumluluktan kaçan, saçma sapan tipler silsilesi... benim de başıma geldi valla adam 2 haftada evlilik teklif etti sonra ben sana yetemem dedi kaçtı arazi:KK51:
Başka bir tanıdık da valla manken gibi kız üstelik doktor, adam ayağına çağırmış İstanbulun karşı tarafına saatlerce yol çekti gitti hoşlanıyorum diye. Biz gitme dedik ya ortada buluşun ya adam kalksın gelsin dedik ama sonra o da kızın yüzüne sen benim peşimden koşacaksın sürüneceksin demiş bizim kız da ehh be yeter diyip sittir git demiş :olamaz: Kıçını atıp hiçbir çaba koymak istemeyen erkek türleri de çoğaldı sanırsın şehzade. Bu toplum erkeklerine ne oldu anlayamıyorum işleri güşleri ya maddiyat ya başka türlü saçmalıklar :olamaz:
Dönemi özetleyen daha iyi yorum olamazdı 😂

kendime bir elbise alacaktım. o sırada onunla konusuyordum. çok begendim ama param yetmediği için almadım. onun maaşı 10 bin civarında. iyi yani durumu. elbisenin fiyatını sordu 300 liraymış alamam dedim. inan ben olsam alırdım o elbiseyi sevgilime. demedi bile ben gönderirim hediyem olsun falan. sevmiyor sanırım içinden gelmiyor heralde
Daha 1 yıllık sevgililik için fazla beklentidesiniz galiba belki de adam bunu hissetti. Bu his de sizi itici yapar.

merhaba. 1 yıldır sevgilim var. aynı şehirde arkdastık sonra ben kpss çalışmak için memleketime geldim. ve sevgili olduk. şimdi ayrı şehirlerdeyiz. benimle evlenmek istiyor. sevdiğini düşündüğünü sanıyorum. ama özel günlere hiç önem vermiyor. ben çalışmadıgım halde ona defalarca hediye aldım gönderdim. inanın ne dogum günü ne başka bir gün hediyesini görmedim. sevgililer gününü kutlamadı bile. ben hediye gönderince ne zahmet ettin diyor. parasal bir sıkıntısı yok durumu çok iyi. ben öyle sap gibi kaldım hediyesiz şekilde. buluşmaları da hep benim ayarlamamı bekliyo. ama görseniz laflar falan sonsuz aşkıyım sanırsınız. yani başkalarına karsı çok düşünceli. neden bana hiç hediye almadı çıldırıyorum.
ayrılsak bir çöpü bile yok bende. sanki ben onu kaybetmemek için sürekli verici olmusum gibi.
bir erkek neden hediye almaz? aile evindeyim ondan göndermiyor diyorum ama hiç lafını bile yapmıyor. millet neler alıyor sevgilisine çok değil bi çiçek alsa mutlu olucam ondan hiçbişey yokbende. şimdiden teşekkürler.
Hiç ugraşmaya değmez omür boyu etrafindaki kocaların aldiklarini izler ve üzülürsun zamaninda birine çok dedik dinlemedi evlendi mutlumu asla değil ama adamda malzeme bu 🤷🏼‍♀️ sevgililikte yapmayan evlenince yapar mı sandın

X