sevgilim neden böyle?

Geçen gelecekti uçakla. Normalde arkadaşları için düğünde tam altın takan adam uçak biletlerini görünce oha dedi. Almadı erteledi
Bu kaba yontulmamış odun mu sizin sevgiliniz? Adam gibi adam oha demez, hep bu kız geliyor yanıma buluşmaları ayarlıyor, uçak parası neyse ne gidip bir sürpriz yapayım der. Size düğün videoları yollayan evlenelim seviyorum diyen adam bir anda irtibatı keser haberiniz olsun. Yol verin bu kaypak herife. Durumu iyi olmayan insan bile rahatsız olur çekinir hep karşı tarafın harcamasına gelip gitmesine. Sizinkinin hem durumu iyi hem isteyince heryere gidip herkese hediyesini takdim ediyor. Arkadaşa düğününde tam altın takınca havası oluyor, herkes vay be deyince kasılıyor tabi barzo. Tipik dışarıya bol bol harcayan ama eşinden çocuğundan kısan esirgeyen bir tip bu haberiniz olsun.

Aile evinde olmanızın uzakta olmanızın etkisi olabilir ama yine de maddi durumuna göre ufak bir hediye göndermesi hoş olurdu. Bu konuyu açıkça konuşursanız benden maddi beklentisi var şeklinde bir hisse kapılabilir. İma ederek ben hatıralara çok değer veririm bu hırkayı bana xxx arkadaşım doğum günümde almıştı biraz eskidi ama kıyamıyorum ki atmaya diyerek belirtseniz anlar mı acaba?
Bence anlamaz 😁 arkadaşın işine gelmiyor ve bence sevmiyor çünkü uzakta siizi oyalıyor da olabilir çok verici olmayın aşk Bir tahtaravallidir sen hep verirsen o kalkar sen dipte olursun

Biliyor musunuz ilk zamanlar hediyelerimi koklar onlarla uyurdu son zamanlarda dikkat bile etmemiş olduğunu farkettim. İyi ki buraya yazmışım ben de kendimi suçlıyorum hediye önemli değil seni seviyor diyorum hala. Uzak diye göndermiyor diyorum ama aydınlandım resmen
Bırak altını pahalı hediyeyi falan, komik sevimli bir kartpostal alıp arkasına bir şeyler karalayıp gönderse bile değerli hediye olur. Düşündüğünü vakit ayırdığını gösterir. Gerçek sevgiyi ifade etmenin elli tane yolu var. Sizinki göstermeyi değil gösterişi seviyor. Üzülmeyin dışarıda seven ilgilenen mutlu hissettiren erkekler hala var. Değerli zamanlarınızı bu kişi için ziyan etmeyin basın tekmeyi.

Daha yolun başındasınız, hepimizin ilk aşkı sevgilisi oldu. Böyle böyle erkekleri ve davranışlarını tanıyıp öğreniyoruz. Tecrübe sayın bu kaba öküzü.

Alışkanlık olarak konuşuyor olabilir. Ben ortada bir ilişki, sevgi göremedim. İnsanın sevgisi içinden getirtiyor ona bir şey alma isteğini. Erkekler yapmaz diye bir durum yok erkekleri değiştiren sevgi/sevgisizliktir bu konularda.

Ortada ilişki görmüyorum karşı taraf boşlukta zaman öldürüyor gibime geldi. Gece yatmadan önce bitti ilişkimiz uyurdum. Ok derse zaten demekki sevmemiştir.

X