Sevgilimin Evindeki Resimler

Icimde kin yok nefret yok.
Hatta ayrildiktan sonra başkasıyla da görüştüm hoşlandım.
Onun bana ihtiyacı olduğunda insan olarak yardımcı olmak istiyorum.
Ona acıdığım üzüldüğüm zamanlar oluyor.
Görüşmek doğru değil ama o kendini yalnız hissediyor
Dürüst olmak gerekirse, yalan söylediğini düşündüğümden bozuldum.
Yoksa başkasından hoşlanabilir. Ama yalana gerek yok
Insan olarak yardımcı olabilirsiniz. Başı cok sıkışsa, yardima cok ihtiyaci olsa edersiniz. Ama bu oyle bir durum degilmis.

Cok gorusesiniz varsa disarida oturur bir seyler icersiniz. Ona bile gerek yok aslinda ama ev mev girince isin icine insanin dengesi biraz sasabiliyor.

Dedigim gibi aslinda su anki durumunuzu cok iyi anliyorum. Eger gorusmeye devam ederseniz dalgali, inisli cikisli bir surec sizi bekliyor. En azindan yeni dinamiklerinizi oturtana kadar.

Eger ayni ortamlarda degilseniz, karsilasmiyorsaniz, ortak çevreniz yoksa hic girismeyin derim ben nacizane.

Sonra bu ülkede sanat neden ilerlemiyor...
Evet ya, roman yazıyorum, kırk kere soruldu. "aaaa Y karakteri sensin, aaaa Z karakteri şu kişi değil mi?" diye. Yahu, değil. Yazdığım gerçek bile değil. Kaç kere dedim, "Bu romanda kimse kimse değil."
Konu sahibesi, bence siz hala onu unutamamışsınız. Bu durumda size iş düşüyor. Karar vermeniz lazım. Ne istiyorsunuz? Ne bekliyorsunuz? Eğer kendisinden bir beklentiniz yoksa görüşmeyin.
Ayrıca dikkatli olun.

ay alemsiniz güldürdünüz beni 😄 evet vardı.kiz bana benzemiyordu hiç ve benim kadar güzel degildi😚😚
Eğer erkek arkadaşınız resim ile uğraşan bir mesleği yoksa ve çizdiği resim, el yeteneği çok iyi ancak buna rağmen bile bile kusur çizilmiş ise , yani çizilen kişide insanların kusur kabul ettiği ince dudak, yara izi, geniş alın ya da kemerli burun gibi belirleyici şeyler varsa bu resim eski erkek arkadaşınızın hoşlandığı mı bilmem ama birini düşünerek çizdiği bir çizim. Profesyonel olmayan insanlar genelde hayali portre resmi çizerken kusursuz çizmeye çalışırlar demişti resim hocam. Yani herkes el yeteneği kadar çize en güzel insan portresini çizmeye çalışırmış. Yani kafasındaki altın oranı resme dökmeye uğraşır demişti. Yani bir kişi ay dur burnuna kemer koyayım, dudağı ince olsun daha gerçekçi olsun diye uğraşmazmış. Onun o sohbeti aklıma geldi sizin konunuzu okuyunca.

Eğer erkek arkadaşınız resim ile uğraşan bir mesleği yoksa ve çizdiği resim, el yeteneği çok iyi ancak buna rağmen bile bile kusur çizilmiş ise , yani çizilen kişide insanların kusur kabul ettiği ince dudak, yara izi, geniş alın ya da kemerli burun gibi belirleyici şeyler varsa bu resim eski erkek arkadaşınızın hoşlandığı mı bilmem ama birini düşünerek çizdiği bir çizim. Profesyonel olmayan insanlar genelde hayali portre resmi çizerken kusursuz çizmeye çalışırlar demişti resim hocam. Yani herkes el yeteneği kadar çize en güzel insan portresini çizmeye çalışırmış. Yani kafasındaki altın oranı resme dökmeye uğraşır demişti. Yani bir kişi ay dur burnuna kemer koyayım, dudağı ince olsun daha gerçekçi olsun diye uğraşmazmış. Onun o sohbeti aklıma geldi sizin konunuzu okuyunca.
Mutlaka birisidir ama dediğiniz gibi hoşlandığı biri mi belli değil. Ben ne zaman bir şey çizmek istesem rastgele birini karalıyorum ve bu çoğunlukla tv izlerken tv deki kişi oluyor, ama bu kadar duygusuzsa konu sahibi trip atmaya da gerek yokmuş. Aldatılmış gibi davranmış doğrusu.

madem dostunuz gıbı goruyorsunuz bu gereksız kıskançlık neden sizene dolaptakı çizilmiş resimden, ayrılmışsınız bitmiş isterse alnına yapıştırır gezer sizde beklenti içindesiniz farkında olmadan beni nasıl unutur başkası olur diye kendi kendinize tribe girmişsiniz sizde dürüst değilsiniz o zaman :işsiz:

Icimde kin yok nefret yok.
Hatta ayrildiktan sonra başkasıyla da görüştüm hoşlandım.
Onun bana ihtiyacı olduğunda insan olarak yardımcı olmak istiyorum.
Ona acıdığım üzüldüğüm zamanlar oluyor.
Görüşmek doğru değil ama o kendini yalnız hissediyor
Dürüst olmak gerekirse, yalan söylediğini düşündüğümden bozuldum.
Yoksa başkasından hoşlanabilir. Ama yalana gerek yok
neden yalan olsun
gerçekten sende takılı kalmış olamaz mı
onun hayatında iz bırakmış olamaz mısın ?
bu kadar özgüvensizlik neden ?
en ufak bişeyde sevgisi gerçek değil triplerine girmek bana tuhaf geliyor
ayrıldıktan sonra başkalarıyla görüşmek gayet normal bişi çünkü insan hayatına bakmak istiyor
bende başkasından hoşlandım diyorsunda sonuca bakmak lazım
aklında ayrıyken görüştüğün insan olsaydı eski sevgilisinin sevgisini sorgulamazdın
öylesine çizilen bi resme takılmazdın burda konu açacak kadar
hatta görüşmezdin bile sonuçta çıkarmışsın hayatından , engel kaldırmalar ne gerek var
demek ki sende yerine kimseyi koyamadın bence kendine itiraf et

Uzun süreli bir birlikteliğimiz vardı. Fakat hayata bakış acılarımızın farklı olduğunu,onla devam etmek istemedigimi fark ettim ve ayrıldım

Uzun süre peşimi bırakmadı.
Engellemek zorunda kaldım
Sonra bir gun arkadas ortamında karşılaştık ve biraz sohbet ettik.
Beni rahatsız eden bir hareketi olmadı, engeli kaldırdım.
Benim evime yakın bir yere taşınmış, bir gun akşam çorba yaptım gel dedi.
Ben de tamam dedim
Ona karşı bir şey hissetmiyorum
Tamamen bitti.
Ama dost kalabilecegimizi dusundum
Evine gittim. Ve beni sevdigini yeniden bir araya gelmek istediğini hatalarından dolayı pişman olduğunu söyledi..
Ben daha birsey diyemeden telefonu çaldı ve konuşmak için diğer odaya geçti.

Bu esnada ben ,dolabın üzerine yapıştırılmış bir kağıt gördüm.. kağıdın üstüne bir kız resmi çizilmişti.cok gercekciydi..
O odaya gelince keşke dürüst olsan dedim
Biz ayrıldıktan sonra başka birinden haşlanmış olmani anliyorum, ama hoşlandığın kızın resmini çıkmışken burada bu resim asılıyken nasıl oluyor da beni sevdigini söyleyebiliyorsun
Dürüst değilsin ve ben dost kalmak istemiyorum dedim
O da belli biri değil bir kişi değil öylesine çizdim tanımıyorum diyor.
Biliyorum , sevmiyorsan ne önemi var diyeceksiniz.
Ama eski sevgilimdi ve aramızda onca şey geçti.
Bana dürüst olmasını bekledim
Yeniden görüşmeme karari aldım
Sizce yanlış mı yapıyorum.
Uzun ilişkiyi bitirme kararı alan sizsiniz uzun süre peşinizde koştu diye engelleyende sizsiniz bir hissiyatım yok demissiniz napacaktı adam o ara başka birini bulacaktı tabikide... Dürüst olsaydı demissiniz de neden size dürüst olmalı ? Bence siz hala beni seviyordur o kadar peşimde koştu başka birinden hoşlanmamıştır diye düşünüyordunuz o resmi görüncede bu yüzden şasırdınız.

Adama aldatmış muamelesi yapmışsıniz, sizinle ayrıyken hayatına biri girse dahi çok normal.Gereksiz atarlanmışsınız.
Bilmediğiniz şey şu ki , ilişkide zaten aldatilmistim
Bunu yazmak istemedim başta. Hem de defalarca aldatılmış çok adi bir şekilde maddi zarara da ugratildim ben bu şekilde.
Sonra ayrıldım tabi hemen
Sadece kafalqrimizin uymaması değil yani
Kurana el basarak aldatmadigini söyledi bu kişi.
Defalarca kapımda yattı.
Polis çağırdım bir kaç kez.
Hatta hasta oldu, kardesu aradı oradan biliyorum
Bana yaptıklarının bedelini ödedi yani

Sonra ben asla ve asla geri dönmedim.asla yumusamadim.ama tabi ki gerçeği öğrenmeden önce çok seviyordum.
Pişman plmasi hatasını anlaması sürünmesi hoşuma gitmişti isterseniz narsist deyin
Benim canim çok yandı çünkü
Ben kendi hayatıma baktım ve mutlu olmayi başardım
Aradan onca zaman geçip karşılaşınca kinimin geçtiğini hissettim.
Ve affetmedim, sadece insan olarak ona sevgi besliyorum ne de olsa geçmişte asiktim.o kadar kolay sırtımı dönemiyorum

O resmi görünce tekrar aldatmış gibi hissetme nedenim bu
Yani yeniden salak yerine koymaya çalışması..
Cankm bu yüzden yanıyor.
Yani beni geçmişte üzen birisine ,yeniden üzme fırsatı verdiğim icin

Evet ya, roman yazıyorum, kırk kere soruldu. "aaaa Y karakteri sensin, aaaa Z karakteri şu kişi değil mi?" diye. Yahu, değil. Yazdığım gerçek bile değil. Kaç kere dedim, "Bu romanda kimse kimse değil."
Konu sahibesi, bence siz hala onu unutamamışsınız. Bu durumda size iş düşüyor. Karar vermeniz lazım. Ne istiyorsunuz? Ne bekliyorsunuz? Eğer kendisinden bir beklentiniz yoksa görüşmeyin.
Ayrıca dikkatli olun.
Ben çok adı bir şekilde aldatıldım bu ilişkide.
Kızla birlik olup bana oyun oynadılar. Yani kız da biliyordu beni.
Hala ne kadar zamandır aldatıldığımi kaç defa aldatildigimi bilmiyorum inanın.
Aldatildigimi öğrenir öğrenmez ayrıldım ama
Sadece bunu biliyorum..
Sonra bu kişi çok pişman oldu. Kopek gibi surundu.
Hayatımda ilk defa beddua ettim
Benim gözyaşlarım bir gun bile dinmedi.
İyi ki evlenmemişim diyorum belki ahım tuttu bilmiyorum.

Asla geri dönmedim..
Hatta başkalarına karşı da kalbim attı.oyle söyleyeyim..

Ama kin tutan bir8 değilim ben.
Karşımdaki kişi pismandj.hakkimu helal ediyorum ama seni sevmiyorum umudun olmasın dedim

Şimdi o resmi görünce yine bana yalan söylendiğini anliyorum.
Yani yine kendimi salak yerine koyduğum oluyorum

Üzüldüğüm şey bu..buna ben sebebiyet verdim.
Hırsım bu yüzden..
O günden beri arıyor. Hayatındaki kişi kim diye soruyor.sana ne sen kendi hayatına bak diyorum.
Ama ona göre, ben onun duygularıyla oynamışım evine gelerek.
İyi davranarak..
Gururumun ne kadar kırıldığını anlayabildiniz mi.

Yani ben bu adamı sevemem ki.

Bilmediğiniz şey şu ki , ilişkide zaten aldatilmistim
Bunu yazmak istemedim başta. Hem de defalarca aldatılmış çok adi bir şekilde maddi zarara da ugratildim ben bu şekilde.
Sonra ayrıldım tabi hemen
Sadece kafalqrimizin uymaması değil yani
Kurana el basarak aldatmadigini söyledi bu kişi.
Defalarca kapımda yattı.
Polis çağırdım bir kaç kez.
Hatta hasta oldu, kardesu aradı oradan biliyorum
Bana yaptıklarının bedelini ödedi yani

Sonra ben asla ve asla geri dönmedim.asla yumusamadim.ama tabi ki gerçeği öğrenmeden önce çok seviyordum.
Pişman plmasi hatasını anlaması sürünmesi hoşuma gitmişti isterseniz narsist deyin
Benim canim çok yandı çünkü
Ben kendi hayatıma baktım ve mutlu olmayi başardım
Aradan onca zaman geçip karşılaşınca kinimin geçtiğini hissettim.
Ve affetmedim, sadece insan olarak ona sevgi besliyorum ne de olsa geçmişte asiktim.o kadar kolay sırtımı dönemiyorum

O resmi görünce tekrar aldatmış gibi hissetme nedenim bu
Yani yeniden salak yerine koymaya çalışması..
Cankm bu yüzden yanıyor.
Yani beni geçmişte üzen birisine ,yeniden üzme fırsatı verdiğim icin
Madem öyle tamamen iletişimi koparmisken tekrar evine gitmeniz çok mantıksız değil mi?

Uzun süreli bir birlikteliğimiz vardı. Fakat hayata bakış acılarımızın farklı olduğunu,onla devam etmek istemedigimi fark ettim ve ayrıldım

Uzun süre peşimi bırakmadı.
Engellemek zorunda kaldım
Sonra bir gun arkadas ortamında karşılaştık ve biraz sohbet ettik.
Beni rahatsız eden bir hareketi olmadı, engeli kaldırdım.
Benim evime yakın bir yere taşınmış, bir gun akşam çorba yaptım gel dedi.
Ben de tamam dedim
Ona karşı bir şey hissetmiyorum
Tamamen bitti.
Ama dost kalabilecegimizi dusundum
Evine gittim. Ve beni sevdigini yeniden bir araya gelmek istediğini hatalarından dolayı pişman olduğunu söyledi..
Ben daha birsey diyemeden telefonu çaldı ve konuşmak için diğer odaya geçti.

Bu esnada ben ,dolabın üzerine yapıştırılmış bir kağıt gördüm.. kağıdın üstüne bir kız resmi çizilmişti.cok gercekciydi..
O odaya gelince keşke dürüst olsan dedim
Biz ayrıldıktan sonra başka birinden haşlanmış olmani anliyorum, ama hoşlandığın kızın resmini çıkmışken burada bu resim asılıyken nasıl oluyor da beni sevdigini söyleyebiliyorsun
Dürüst değilsin ve ben dost kalmak istemiyorum dedim
O da belli biri değil bir kişi değil öylesine çizdim tanımıyorum diyor.
Biliyorum , sevmiyorsan ne önemi var diyeceksiniz.
Ama eski sevgilimdi ve aramızda onca şey geçti.
Bana dürüst olmasını bekledim
Yeniden görüşmeme karari aldım
Sizce yanlış mı yapıyorum.
😒😏

ay alemsiniz güldürdünüz beni 😄 evet vardı.kiz bana benzemiyordu hiç ve benim kadar güzel degildi😚😚
Konu sahibi lütfen kendinizi hırslandırmayın sizin kadar güzel değildi ama kendi resmini çizdirecek kadar etkilemiş şu an o resmi görmeyip arkadaş kalcam diye kendinizi kandırıp flört ettikçe o kızın eskisinin yara bandı olacaktınız yani şurada lütfen sizden haberi bile olmayan hemcinslerinizi gömerek rahatlama olayını acilen bırakın 🤣

Konu sahibi lütfen kendinizi hırslandırmayın sizin kadar güzel değildi ama kendi resmini çizdirecek kadar etkilemiş şu an o resmi görmeyip arkadaş kalcam diye kendinizi kandırıp flört ettikçe o kızın eskisinin yara bandı olacaktınız yani şurada lütfen sizden haberi bile olmayan hemcinslerinizi gömerek rahatlama olayını acilen bırakın 🤣
Ya o işin şakası.
Güzellik önemli değil ki..sorun bu kişinin yine bana gelmesi.. insan başkasından etkilendiyse artık eski defterleri acmamali
Ben unutmuştum , yorumlara hak veriyorum sj konuda, görüşmemek gerekli.
Gorustukce eski şeyler aklıma geliyor ve sinirleniyorum.

Insan olarak yardımcı olabilirsiniz. Başı cok sıkışsa, yardima cok ihtiyaci olsa edersiniz. Ama bu oyle bir durum degilmis.

Cok gorusesiniz varsa disarida oturur bir seyler icersiniz. Ona bile gerek yok aslinda ama ev mev girince isin icine insanin dengesi biraz sasabiliyor.

Dedigim gibi aslinda su anki durumunuzu cok iyi anliyorum. Eger gorusmeye devam ederseniz dalgali, inisli cikisli bir surec sizi bekliyor. En azindan yeni dinamiklerinizi oturtana kadar.

Eger ayni ortamlarda degilseniz, karsilasmiyorsaniz, ortak çevreniz yoksa hic girismeyin derim ben nacizane.
Beni cok iyi anladınız tesekkur ederim
Bundan sonra asla engeli kaldırmam ve görüşmem.

Beni cok iyi anladınız tesekkur ederim
Bundan sonra asla engeli kaldırmam ve görüşmem.
Benzer sureci yasadim ben de. Su an kendisine karsi cok duyarsizim, x kisi oldu benim icin ama bu noktaya gelene kadar cok sacma sapan şeyler yasadik.
Biz maalesef devamli karşılaşıyoruz.
Sizin ortak cevreniz yoksa hic bulasmayin, engelli kalsin. Inanin kafanizin en rahat edecegi durum bu.

X