Sevgilimin küçümseme sorunu :(

Pinti adam hiç çekilmez.

Senin maddi durumunun elbet farkındadır bu oğlan. Onun da durumu senden iyise sana bende para yok kızım öyle beklentilere girme hesap bile ödemem görüyosun imajı veriyor şu an sadece. Ne biliyim sen çalışıyomuşsun arada çıkarıp bu hesabı ben ödeyeyim çalışıyosun yoruluyosun paranı buralara harcama demiyor mu?

Sanırım biraz daha açık konuşmanın vakti gelmiş. 5 adımlık evde oturduğunu gururla söyleyebilirsin. Baban işçi üniversitede okuyorsun ve çalışıyorsun eminim ailen için gurur kaynağısındır. Bir erkeğin önünde boynunu bükmene gerek yok. Ben o evlerde oturuyorum babamın 5 kuruş parası yok haftasonları çalışarak okumaya mezun olunca da iyi bir iş sahibi olmaya çalışıyorum kimsenin parasında gözüm yok kendim için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Ama benim hayatım seninki kadar iyi değil. ağzından çıkan laflar beni çok kırıyor. Ben bunları duyup üzülmek zorunda değilim de.

Kötü niyet yoksa zaten susar oturur bundan sonra.

Kızlar geçen actıgım konuda maddi durumumuzun kötü olduğunu anlatmıstım.. Bir bucuk ay önce biriyle cıkmaya basladım ve içime gercekten sinerek basladım kimseyle olamıyordum 3 yıldır üniversitedeyim özet gecmek gerekirse. Neyse kendisi zengin değilim der durur öğrenci olduğumuz için hesapları da beraber ödüyoruz filan babası anladığıma göre pinti biri bu da bana yedirmek kafasında değil ki bende istemem zaten calısıyorum haftasonları harclıgımı cıkarıyorum. Neyse beni seviyor cok ilgiilidir yanyanayken filan bende seviyorum birçok konuda uyusuyoruz. Ama az önce konusurken 5 adımlık evlerle ve gecekondu insanlarıyla dalga gecer sekil konustu oys bilmiyor ki bende 5 adımlık bir evde yasıyorum cok bozuldum kızdım insanları küçüksüyorsun diye o da yanlıs anladığımı filan soyledi. Kendisi de sitede oturuyor babası emekli ve öğretmen hala ama zengin değiliz der durur sanki varyemez tiplermiş gibime geliyor tamda çözemiyorum :KK43: sırf bu sorunlarla hemen olumsuz düşünmek istemiyorum suan kızdığım için sustuk ikimizde mesaj atmıyoruz.. nasıl yaklasmalıyım sizce ?? herseyimi anlatmak da istemiyorum zaten biliyor babamın işçi oldugunu benim calıstıgımı filan ama bilmiyorum ilerde ailemi de küçümser mi diye düşünmeden edemedim :KK43:(( çok mutsuz ve düşünceliyim suan.. oysa uyusuyoruz kestirip atmak da istemiyorum nolur bi akıl verin bana..

belki kendi kompleksini bastırmak için o cümleyi kurmuştur. zamana bırak biraz daha yakından tanımaya çalış.ve ona karşı açık ol. durumunu saklama. bir tepki verecekse şimdiden varsin ki sonra daha çok üzülürsün. ve ailenle yüzyüze getirme iyice emin olmadan.

Kendisi madem zengin değiliz diyip duruyormuş peki neden 5 adımlık evdeki insanları küçümsüyormuş? Böyle insanlara ıyk oluyorum ya :KK19:
Bence en başından söyle, geçenlerde böyle böyle bir konuşma yapmıştın benim aklıma takıldı bende o tarz bi evde yaşıyorum vs vs söyle bence.

Davul bile dengi dengine sözü boşuna çıkmamış tecrübeyle sabittir kendi denginle evlen derim.İlerde çok pişman olursun.

sevgilin belli ki öyle insanları küçük gören bi tip
surat asarak ya da kızarak insanların kafasındakileri değiştiremezsin
yarın bigün iş ciddiye bindiğinde sana da bunları yapacak biriyle yol yakınken dön derim

X