sevgilimin telefonunda gördüklerim

Malena31

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2017
266
13
Herkese merhabalar,
Direkt konuya geçmek istiyorum. Günlerdir içim içimi yiyor. nişanşımın telefonunda gördüklerime şok geçirdim. Kendisi uyurken telefonunu karıştırasım geldi. Whatsappına bakıyordum arama yerine eski kız arkadaşının ismini yazdım. Birkaç ay önce gecenin bir yarısı en yakın arkadaşına bu kızı çok özlediğini yazmış. Anılara tutunuyorum, çok özlüyorum onu çok üzdüm vs gibi şeyler yazmış. Onun peşinden koştuğu ilk zamanlardan, onun şehrine gitmesinden, hissettiklerinden her şeyden bahsetmiş. Çok kez ayrılık yaşadım bu başka aklıma geldikçe burnum sızlıyor, o olsaydı hayatım daha iyi olurdu diyor. Bu konuştuğu arkadaşı da nişan arifesinde bu arkadaşına tavsiyelerde bulunuyor. Müstakbel nişanlını üzme sonra çok pişman olursun gibi. Ben görür görmez beynimden vurulmuşa döndüm. Kısa bir zaman için gelmiştim duyar duymaz hemen geri döndüm. Bu peşimden geldİ asla çıkmadım, her şeyin sarhoşlukla oldugunu söylüyor, o konuştuğu arkadaşı beni aradı; aklı asla eski sevgilisinde değil o sarhoş be konuştuğunu bilmiyor onlar biteli 4 yıl olacak kızı bir kere bile ağzına almadı bir sarhoşlukla söylenmiş sözler ciddiye alma, ben onun aklı o kızda olsa sana söylerim vebaline girmem diyor ama ne yapacağım bilmiyorum çok üzgünüm..

Herkese merhabalar,
Direkt konuya geçmek istiyorum. Günlerdir içim içimi yiyor. nişanşımın telefonunda gördüklerime şok geçirdim. Kendisi uyurken telefonunu karıştırasım geldi. Whatsappına bakıyordum arama yerine eski kız arkadaşının ismini yazdım. Birkaç ay önce gecenin bir yarısı en yakın arkadaşına bu kızı çok özlediğini yazmış. Anılara tutunuyorum, çok özlüyorum onu çok üzdüm vs gibi şeyler yazmış. Onun peşinden koştuğu ilk zamanlardan, onun şehrine gitmesinden, hissettiklerinden her şeyden bahsetmiş. Çok kez ayrılık yaşadım bu başka aklıma geldikçe burnum sızlıyor, o olsaydı hayatım daha iyi olurdu diyor. Bu konuştuğu arkadaşı da nişan arifesinde bu arkadaşına tavsiyelerde bulunuyor. Müstakbel nişanlını üzme sonra çok pişman olursun gibi. Ben görür görmez beynimden vurulmuşa döndüm. Kısa bir zaman için gelmiştim duyar duymaz hemen geri döndüm. Bu peşimden geldİ asla çıkmadım, her şeyin sarhoşlukla oldugunu söylüyor, o konuştuğu arkadaşı beni aradı; aklı asla eski sevgilisinde değil o sarhoş be konuştuğunu bilmiyor onlar biteli 4 yıl olacak kızı bir kere bile ağzına almadı bir sarhoşlukla söylenmiş sözler ciddiye alma, ben onun aklı o kızda olsa sana söylerim vebaline girmem diyor ama ne yapacağım bilmiyorum çok üzgünüm..
Sarhoşluk işte yüzündeki maskeyi indirmiş sarhoşken neden sizi anlatmıyor nasıl mutlu olduğunuzu sizi nasıl sevdiğini falan ? Yemeyin yol yakınken dönün

Herkese merhabalar,
Sıkıntılı bir durum.

Ben sarhoşluk adı altında yapılan şeylere inanmam. Sarhoşluk bahsettikleri gibi aklı başından götürmez sadece yapmak isteyip de kendine engel olduklarını yapabilecek cesaret ve umursamazlık verir. Onlar kendilerini kandirsinlar. Sizin için çok kırıcı olmuş üzgünüm 😔

Ben sarhoşluk adı altında yapılan şeylere inanmam. Sarhoşluk bahsettikleri gibi aklı başından götürmez sadece yapmak isteyip de kendine engel olduklarını yapabilecek cesaret ve umursamazlık verir. Onlar kendilerini kandirsinlar. Sizin için çok kırıcı olmuş üzgünüm 😔
Evet kaç gündür yataktan kalkamıyorum o kadar üzgünüm
Arkadası bir de mesajda demiş ki benim için hamile olsa o 9 ayda 2 kere aklına gelir. Ne kadar iğrenç bir söylem. Olmayan hamileliği de kızı unutmak için kullanacak

Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün diye ağır bir söz var ne yazık ki. Bu olayı ben yaşasam öğrendiğim gibi bitiririm. Evleneceğim aynı yastığa baş koyduğum adamın aklında eski sevgilisi olcak bunu düşünmek delirtirdi. Korkunç gerçekten, çok üzücü.

Valla defalarca zil zurna sarhoş oldum.Ne aklım gitti ne cesaret verdi.Sarhoslugun altına sığınıp daha yürekli davranmisimdir bellki🙄🙃

Sacmalamıslar
Gayette senı yara bandı nıyetıne gormus
Üzgünüm ama Onu bile olamamıssın demekkı
Hala onu okadar anlatmıs..
Pısmanlık duydugunu vs anlatabılırdı ama bukadar syrıntı cok ..
Sımdı yıne terkedılmıs olmamak ..
Yenıden bırıyle bırseylere baslayıp o yolu tekrar uzatmamak ıcın senınle bırlıkte kalmıs
Kesınlıkle arkana bıle bakma
Nıce bırbırıne asıklar evlenınce ne hallere dusuyorda
Umrunda olmayan adam evlenınce senı hıc gormez
Ve ılk kavgada bılıyordun .. gormustun .. olmuyor
Zorladım kendımı sevemedım fılan nağmelerine girer
Sakın cok üzülürsün

Herkese merhabalar,

Akli o kizda ve vebaline giriyor.

sarhoşlukla söylenmiş sözler ciddiye alma, ben onun aklı o kızda olsa sana söylerim vebaline girmem diyor

Şu erkeklerin yakin arkadaslarini asla dinlemeyin hayatta birbirlerini satmazlar vebal filan boş ağızlar.
Sarhoşken konustuysa bile sarhoş olunca aklindan gecmeyen, daha once dusunulmemiş seyler konuşulmaz hem.

Ben kalbinin derinlerinde başkasina pişmanlik duyduguunu bildigim biriyle hayat arkadasligina adim atamazdim. Neyi kaldirabildiginize göre hareket edin.

Sonra gece vakitleri youtube yorumlara yazar
Yanindakiyle yaşlanir, aklindakiyle ölürsün diye
😄

Sacmalamıslar
Gayette senı yara bandı nıyetıne gormus
Üzgünüm ama Onu bile olamamıssın demekkı
Hala onu okadar anlatmıs..
Pısmanlık duydugunu vs anlatabılırdı ama bukadar syrıntı cok ..
Sımdı yıne terkedılmıs olmamak ..
Yenıden bırıyle bırseylere baslayıp o yolu tekrar uzatmamak ıcın senınle bırlıkte kalmıs
Kesınlıkle arkana bıle bakma
Nıce bırbırıne asıklar evlenınce ne hallere dusuyorda
Umrunda olmayan adam evlenınce senı hıc gormez
Ve ılk kavgada bılıyordun .. gormustun .. olmuyor
Zorladım kendımı sevemedım fılan nağmelerine girer
Sakın cok üzülürsün
Etmediği yemin kalmadı ama o kadar inanmıyorum ve kırıldım ki ayrılmak istedim kapının önünde yatıyor bu sefer de

X