Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

kızlar tamamını okuyamadım ama okuduklarıma çok güldüm gerçekten:))))

ben de bir anımı sizlerle paylaşmak isterim :p :))
o zamanlar sevgiliydik şimdi nişanlıyız:) biz ayrı şehirlerdeyiz geldiğinde gidiş saatine kadar pek oturmayız gezeriz, birinde mağazaları geziyoruz mankenin üzerinde bi kıyafet gördük ama kıyafetin çirkinliğini anlatamam ve çok komik geldi ikimizi de. baktık gülüyoruz dalga geçiyoruz bunu alıp giyen var mıdır ki diye, sonra arkamızı döndük üst katlara çıkacağız. arkamızı dönmemizle o kıyafeti üstünde deneyen bi kadınla karşılaşmamız bir oldu:))) kadınla aramızda mesafe de yok gülemiyoruz birbirimizin elini sıktık biraz ilerledik sonra puhahahaha gülmeye başladık. sonra tabi bi yandan da kadın konuştukarımızı duymuş mudur? ben diyorum duymuştur direk arkamızdaydı falan diyorum. böyle işte:))

kızlar bende anlatayım bir tane. dersten erken çıkmıştım birlikte vakit geçirirz diye . alışveeriş merkezne gittik . o günde kafamı o kadar dolu hissediyorum ki bi ağırlık var kafamda resmen. önümüzde bi teyze yürüyen merdivene yaklaştı tam inicek geri döndü bende dalga geçicem ya güya " aaa teyze korktu inmeye " dedim. sevgilim baktı baktı iyi misin dedi gülerek iyim iyim bişeym yok dedim. sonra arabyla tekrar okula geldik park edicez ezan okunmaya başladı . ben müziği kapat ezan okunuyo diycektim , aklımdan da aziz Allah diycem bu arada ezan okunuyo diye. o arada ağzımdan " ezan Allah " sözleri çıkıverdi. sevigilimle baya gülmüştük o an ama tekrar sormuştu iyi olduğna emin msn diye =) hala da bu konunun dalgasını geçeriz yani=)

Annem hep "Kızım babana mesaj at gelirken domates alsın vb. alsın" der.Bigünde tuturdu mesaj at limon alsın diye,bende o sırada sevgilimle mesajlaşıyorum."Biraz sonra atarım,birazdan atarım anne" diye diye en sonunda "Babacım gelirken limon alır mısın?" mesajımı yanlışlıkla sevgilime göndermişim (ki ona gönderdiğimi anlamamıştım) Sonra sevgilimden "Tamam kızım alırım" mesajı gelince yanlış adres olduğunu anladım ama bayada utandım ilk zamanlarımızdı günler ne çabuk geçiyor :) Birde sevgilimin asker düğünü vardı yaşıtlarıyla ağustos ayında ve ilk defa ailesiyle tanışıcam çok heyecanlıyım tabi.O gün kendimi el öpmeye öyle bi programladım ki arabadan iner inmez sevgilimin teyzesinin kızını gördük.Hoşgeldin falan dediler bende "Aa merhaba hoşbulduk" deyip 30 yaşında olan kadın elini tokalaşmak için uzattığı halde resmen zorla çekip öptüm ve alnıma koydum (O anda kadının suratını hala unutamıyorum,sevgilimde heyecanımı anlamış bişekilde yüzüme bakıp gülmüştü zaten) Sonra yaptığım SAFLIĞI anlayınca zaten kırmızı olan yüzüm resmen gökkuşağı gibi oldu.Çok güzel bir gündü ama :)

ilşkimiz daha yeniydi.. otobüsle balıkesire gidiyoruz uzun bi yoldu. Baktım bu uyudu bende dizine kafamı koydum uyudum.
sonra aşkımmm aşkımmm uyan diyo sersem gibiyim heryerim tutulmuş kafamı kaldıramıyorum ama gözlerim kapalı efendim canım noldu dedim aşkım bi ıslaklık var noldu dedi :KK53: kafamı zar zor kaldırdım dizine salyalarım akmış kafam yan yatınca heralde :KK9:
normalde böle bişi yoktur :KK53: ben salyalarım aktıgını görünce bozuldum tabi :KK53: ne var ya işemiş muamelesi yapıosun altı üstü salyam akmış diyerek vurdum kafayı geri yattım :KK53: :KK9:
otobüsten inince diyo bana hiç bozuntuyada vermıosun gayet dogalsın rahatsın :KK9::KK9: hee çook aşkım :KK34: :KK16:

ilşkimiz daha yeniydi.. otobüsle balıkesire gidiyoruz uzun bi yoldu. Baktım bu uyudu bende dizine kafamı koydum uyudum.
sonra aşkımmm aşkımmm uyan diyo sersem gibiyim heryerim tutulmuş kafamı kaldıramıyorum ama gözlerim kapalı efendim canım noldu dedim aşkım bi ıslaklık var noldu dedi :KK53: kafamı zar zor kaldırdım dizine salyalarım akmış kafam yan yatınca heralde :KK9:
normalde böle bişi yoktur :KK53: ben salyalarım aktıgını görünce bozuldum tabi :KK53: ne var ya işemiş muamelesi yapıosun altı üstü salyam akmış diyerek vurdum kafayı geri yattım :KK53: :KK9:
otobüsten inince diyo bana hiç bozuntuyada vermıosun gayet dogalsın rahatsın :KK9::KK9: hee çook aşkım :KK34: :KK16:

Süperr :KK60::KK60::KK60::KK60:

Buluşmamızın ilk günüydü çok iyi hatırlıyorum 4 aralık 2012 tarihiydi daha yeni gelmişti :KK16: gezdik tozduk herneyse o kısımlar sorunsuzdu..içimden dedim lütfen bundan sonrasıda sorunsuz geçsin yarabbim :KK53: sonra benim oralarda çok bildiğim sürekli takıldığım bi kafe vardı oraya götürdüm oturduk ikimizde çay söyledik muhabbete daldım birazda çay çok sıcaktı soğusun diye bekledim herneyse bi ara sustuk :KK70: sonra dedim çaydan 1 yudum alıyım bari derken bardağı tuttum alttaki tabağı bardağa yapışmaz mı kaldırdım farkında değilim :KK70: hoop dedi ama geç kaldı biraz :KK70: pat diye bardaktan kurtulan tabak düşüverdi :KK9: ilk günümüz bide utandım dedim içimden ( eh be gökçe 2 dk sakarlık yapmadan dursaydın!! :KK70: ) :KK70: sonra utandım saçımı falan düzeltmeye başladım oda utandığımı anladım çok tatlısın dedi göz kırptı daha çok utandım :/

ilk zamanlar herkesin basindan böyle komik olaylar gecio:) her zamanda cok utanilir:KK70:
belki anlatinca o kadar komik gelmeye bilir ama tam romantik komedi filmlerindeki gibi bi animiz var.ve aklimiza geldikcede güleriz:KK70:
bi arac kiralamistik bir yere gitmek icin ve benim kullanmami istemisti sevducegum bende oluuur dedim neyse arabada oturuyoruz calistirim tam gidicez bu tutup beni öpmesin mi canim sevgilim nede tatlisin diye .heyecandan elim kornaya degmis daaaaaaaat etti, bende saf ,demem mi "bendim askim"die :KK1::KK1::KK1: (etrafta bizim aractan baska arac yok ) hahah:) :KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Benim belimde tikim var. Tatlicida oturuyoruz saka olsun diye tikime dokundu bir zipkadim bacagim masaya carpti tabaklar hopladi sangir sungur bide benin cigligim tabiii rezil olduuum :KK70: brbirimize baktik biz yapmadik gibiii :KK70: :KK70: hani hani kim o filan :KK70: :KK70:

Sevgilimle polar eşofman almıştık bana .
Onlarda giydim yatağa oturdum bağdaş kurdum bi baktım bu gülüyo
Ne oldu ki be diye düşünüyorum aklımca :44:
Sonra bu artık bi an nasıl baktıysam duraksadı. "Aşkım ağında havalandırma deliği açılmış" dedi :KK47:
Ben tabi domates gibi kıpkırmızı,polarla aynı renk oluverdim :KK37:

ilk yemeğe çıktığımız akşamdı gayet güzeldi her şey tam aptal aşık modundayız bu eline telefonu aldı 10 dakikadır ne yazıyosa göremiyorumda karşısındayım nasıl gıcık oldum ne yazıyosun dedim ronaldo beşiktaşa transfer olmuş ona bakıyorum yazdı bende hımm tamam o zaman yazdım eve bi gittim facede twitte aşkını itiraf etmiş adam o zaman dank etti ronaldo kim beşiktaş kim kızım naptın sen dedim birdaha çaktırmadım yalnız o anda adam kahkayayı basmıştı niye güldüki bu acaba bile dememiştim o derece :)))))))))))

kızlar hepsi birbirinden güzeldi akşam akşam çok güldüm cidden bende başımdan geçen bi olayı anlatayım

erkek arkadaşımla dışarı çıktık ve çocukluk arkadaşı şehir dışından gelmişti ilk defa tanışacağız. herneyse çocuk bizden önce starbucks a oturmuş biz yanına gittik bende starbucks kahvelerini hiç bilmem sevmem hatta starbucks a gitmem bile neyse oturduk sevgilim bana ne içersin diye sordu ben tabi bişi diyemedim (bu arada aylardan aralık) gel dedim beraber bakalım karar veremedim aslında amacım birini gözüme kestirip siparişi vermek herneyse bu ben bi latte alayım dedi ben orda gözüme karamelli frappuccino yu kestirdim onun siparişini verdim bana döndü eminmisin dedi bende evet dedim neyse bu kahvesini aldı ben bekliyorum bi baktım koca bir bardak buzlu kahve geldi tabi ben şok :S bana döndü yanlış sipariş verdin galiba aşkım dedi ama ben hala yiğitliğe b*k sürdürmüyorum yoooo doğru dedim tabi elimizde kahveler çıktık dışarı millet soğuktan bardaklara sarılmış ben elimde buzlu kahve herkes döndü bi bana baktı :) o soğukta elimde eldivenler frappuccino'mu içmiştim arkadaşı ve sevgilimin dehşet içeren bakışları önünde :)))) çok sonra itiraf ettim tabi o da biliyordum zaten falan dedi ama ben aralık ayında bahçeden buzlu kahveyi içip grip olup 1 hafta yattığımla kalmıştım :))))

Selam arkadaşlar hepinizin hikayelerini okudum inanılmaz komiksiniz :eek:ptumnanaktan:
Bende bir anımı yazmak istedim çook rezil olduğum zamanlar oldu ama ilk rezil olduğum sonra rezil ettiğim vakalar az oluyor o yüzden bu anımı yazmak istedim.
Almanyaya taşınmıştık ailecek birkaç ay oluyordu geleli tabi almanca bilgim azdı otobüsteyim ben bir kız bir erkek geldi (sevgililer) boş mu dediler bende dolu dedim. Arkadaşımı bekliyordum ona yeri ayırtmıştım. Bu kız da alman ufak tefek bir şey çırpı gibi artislik yapıcak ya aldı çantamı attı ayaklarımın ucuna ben öylece kaldım tabi oturdular ikisi üst üste oğlan altta kız üstte. Bende tabi iyi almanca konuşamıyorum sustuum. Ama aklım durur mu ? Durmaz. :))
Yol boyunca sabrettim indim onların ineceği yerde kıştı da ozaman yerde kar vardı yolları temizlediklerinden yolların kenarlarında birikmiş kar vardı. Bende afedersiniz diye arkalarından gittim oğlan daha ilerdeydi arkadaşlarıyla kız da sallana sallana arkadan gidiyordu. Bende burda yeni olduğum için sana sözlü olarak saldırmicam dedim bildiğim kadarıyla oda sırıttı boyu da 155 filan ben bunun saçından tuttuğum gibi kafasını kar birikintilerin içine soktum. Arkadaşım da yanımda tabi kız ağlamaya başladı makyajım aktı diye diğer herkes de gülmeye başladı sevgilisi dahil.
Rezil olduktan sonra rezil etmenin verdiği özgüvenle yoluma devam ettim.
Türkün farkıııı ^_^

Bende Size Benim Rahmetliylen Olan Bi Rezaleti Anlatayım..

Malum İlişkilerde Bi Süre Sonra Evlilik Konuşulur.. Çocuk İsimleri Üstüne Tartışıyoruz..
Bu Dediki Aşkım Kızımız Olursa İsmi X Olsun Mu.? Bende O İsmi Öyle Böyle Uyuz Değilim Hani :KK23:
Aşkım Hayır Kesinlikle İstemiyorum Anısı Var Bende X İsimli Kimi Tanıdıysam Kaşar,Lanet V.s Kişilerdi İsmine Filan Çeker Kızım Allah Korusun Dedim Ama Ben Gülüyorum..
Bunun Suratı Asıldı Noldu Hayatım Dedim
Hiç Aşkım Annemin Adıydı da Dedi..
Tabi Bendeki Tepki Hass... :KK53:

:KK60:

Vay arkadaş 4 yıl önceki rezaletime bakın hele :KK60:

harikasınız vallahı . bende dayanamayıp en rezıl anımı anlatıyorum. erkek arkadaşım farklı bı sehırde unıversıte okuyodu 2 gunlugune yanına gıtmıstım . apartta yanında ıkı arkadaşıyla kalıyo . onların kız arkadaşları hep beraber sohbet muhabbet derken o gece uyumadık . sabaha doğru kızlar bı odaya erkekler bı odaya gectıler . erkek arkadaşımda bana hepımızın sabah dersı var evde kımse olmıcak rahatça uyuyabılırsın demıstı . neyse oglen kalktım uyku sersemı gozlerımı açamıyorum baktım erkeklerın yattığı odanın kapısı kapalı evde hıc sesde yok dedım herhalde gıtmısler tuvalete bı daldım kı ne goreyım sevgılımın ev arkadaşlarından bıtanesı gıtmemıs okula . çocuk tuvalette ben zart dıye gırdım :KK70: :KK70: hayatımda hıc o kadar utandığımı hatırlamıyorum yer yarılaydıda ıcıne gıreydım :KK70: bıdaha cocugun yüzüne bakamamıştım :KK70: :KK70:

X