Sevgilimle evlenmek istiyorum ama o evli ?

Herkese iyi akşamlar,
1 ay öncesi eski sevgilimle beraber olduğumu yazmıştım sizlere. Tedavi gördüm ve bu yasak ilişkiyi bitirdim. Hala tedaviye devam ediyorum.
Konuyu acan kişi ile hiç bir ilgim yoktur arkadaşlar
sizin bu konuyla bağlantınız nasıl kuruldu ya da siz kendi kendinize mi kurdunuz?

Yoo dillendirilmedi hiç. Nerede sürekli dillendirilmiş gösterebilir misiniz?
Bazı arkadaşlar konu sahibine daha önce yazdığımda adam 43 yaşındaydı şimdi küçüldü gibi yazanlar oldu. Bunlar önemli değil aslında. Ben sadece açıklama gereğinde bulunmak istedim. Ben şahsen hatamı kabul ettim ve bitirdim. Umarım konu sahibi de bir an önce ilişkisini bitirir

Bazı arkadaşlar konu sahibine daha önce yazdığımda adam 43 yaşındaydı şimdi küçüldü gibi yazanlar oldu. Bunlar önemli değil aslında. Ben sadece açıklama gereğinde bulunmak istedim. Ben şahsen hatamı kabul ettim ve bitirdim. Umarım konu sahibi de bir an önce ilişkisini bitirir
Sizinle bir alakası yok. Konu sahibinin önceki bilmem kaçıncı üyeliğiyle açtığı aynı konunun değiştirilmiş rakamlarından bahsediyoruz. Her şeyi üstünüze alınmayın. Konu sahibi 21 yaşında üniversite öğrencisi.

Siz değilsiniz o. Üstünüze alınmışsınız gereksizce.

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?
Senin için bk boşar eşini bekle sen

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?
Adınız Alev mi?

Boşasa ne bosamasa ne bu adamın layigi iki kadının da bunu pancik ponçik parçalanması ne diyeyim ben size adamda aile bilinci yok sizin karninizdaki çocuğun suçu yok öte tarafta o kadının o çocuğun suçu yok ne diyeyim size alin bu adamı muradiniza erin karısı kurtulsun vakitgec olmadan sonra sizden sonra bir genç kız daha bulur ondan bı çocuk daha olur artık kaça kadar giderse kaç ev varsa bölünecek ne diyeyim evlerden ırak herif yorumum bu......bu kadar olasılık içinde şu guzelim dünyada bula bula bunumu buldunuz sevecek ne diyeyim........kısa çöpü çektiniz tüh......siz olmasanız başkasını bulurdu baştan kokmuş kimseye bı halt olmaz yazık çocuklara.....hiç bu adamı iyi aile babası gibi guzelleyemiycem her kadına kısa çöp işte......

X