Sevgilimle evlenmek istiyorum ama o evli ?

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?
Bu gun karısını boşar seni alır yarında seni boşar başka bir kadın alır.
21yaşında evli bir adamla beraber olmaya utanmıyormusun?Bir de tavsiyemi vericez yuva yıkanlara?

Konu sahibinin dediği gibi adam karısı ile aile zoruyla evlenmişse yandı. Kadın ya amca kızı ya da aile dostu kızı. Adam desen hovardanın teki, hala aileden korktuğuna göre üstüne bişey yapmamışlar bunun, neden olduğu da çok belli. O aile kendi oğullarından daha çok güvenir gelinlerine. Malı mülkü de en çok ona verirler, oğullarına da gitse içleri yanmayacak bir miktar. "Yhaaa ama ailesi istemiş ondan evlenmiş, sevmiyo kiii." bir teselliden çok korkulacak bir şey olmalı aslında konu sahibi için.
Yok yok hiçbir erkek zorla evlendirilmez, bu konu sahibi gibi kadınların hayal dünyasının yansıması veya karısını aldatmaya meyilli adamların boşan benimle evlen diyen hatunlara başından savma yalanı.

Bir arkadaşımı yazmıştım burada, o biriyle sevgiliydi ama adam o zamanlar henüz bekardı sonra ailemin zoru dedi annemlerin lafını çiğneyemem dedi bir hatunla evlendi, arkadaşımla da sevgili olmaya devam etti, aman ne yalanlar söylüyordu, karımı sevmiyorum aynı yatağa bile girmiyorum, annemler zorladı da evlendim vs vs, bizim saftirik de inanıyordu, adam sevmediği aynı yatağa bile yatmadığı kadından 2 çocuk yaptı.

Ne güzelde kendini teselli ediyorsun🤣🤣
Sen bir tek senle seviştiginide sanıyorsundur şimdi yazııkkk.Tabi hiç karısına elini sürmüyodur tabii.
diğer üyeliğiyle açtığı konusunda adamın 2 oğlu var, bakalım kaç taneye kadar torun verebiliyoruz deyip 2 tane torun vermişler aileye, belki cüce hatun bir daha hamile kalır 😬

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?
Fake kardeş,elin değmiş madem insan daha yaratıcı olur bu tarz konuları çok okuduk artık yaprak kimildamiyor daha ilginç konular bul......... .Diziye özendim pavyonda çalışmaya başladım,orda bir ceo ya aşık oldum,ama Suudi bir prens peşimi bırakmıyor ne yapayim?????? Bak bu daha iş görür,sana abla tavsiyesi 😘

diğer üyeliğiyle açtığı konusunda adamın 2 oğlu var, bakalım kaç taneye kadar torun verebiliyoruz deyip 2 tane torun vermişler aileye, belki cüce hatun bir daha hamile kalır 😬
Ne kadar işsiz bir insan ya her defasın da yeni hikayeler uyduruyor.Hikayesi dogruysa belki hiç kadının haberi bile yoktur olanlardan normal bir şekilde yaşıyorlardır bu kızın sevgilisi olacak adam yalan yanlış uyduruyodur bu kadında inanıyor ya da inanmak istiyor.Şu metreslerde utanmadan hep evli olan kadını suçluyor kendilerinde hiç bir kabahet görmüyorlar sanki evli birisiyle takılmak iyi bir şeymiş gibi.🙄
Boşansa bile zaten evli olan kadın her türlü kazanacak ne yapsın böyle ipsiz sapsız adamı.

Ne kadar işsiz bir insan ya her defasın da yeni hikayeler uyduruyor.Hikayesi dogruysa belki hiç kadının haberi bile yoktur olanlardan normal bir şekilde yaşıyorlardır bu kızın sevgilisi olacak adam yalan yanlış uyduruyodur bu kadında inanıyor ya da inanmak istiyor.Şu metreslerde utanmadan hep evli olan kadını suçluyor kendilerinde hiç bir kabahet görmüyorlar sanki evli birisiyle takılmak iyi bir şeymiş gibi.🙄
Boşansa bile zaten evli olan kadın her türlü kazanacak ne yapsın böyle ipsiz sapsız adamı.

Direkt acı mı diyeyim trajikomik mi diyeyim karar veremedim lakin hiç şaşmaz aldatan erkekler tek ayak üzerinde 99 yalan söyler, birlikte oldukları kadınlar da her seferinde bu yalanları yer ve ne hikmetse bunca yalanı yutan kendilerine değil de adamların evli oldukları kadınlara kezban derler, ki valla senelerdir şu kezban tanımlamasından gına geldi, kadınlar birbirini aşağılamak için söylüyor erkeklerin bizi gömmesine gerek bırakmıyorlar maşallah.

Oldu boşarrr başka emrin.😂 Eşi Donuna kadar alır biliyo musun o yüzden ancak sizin gibileri de imam nikahı diye kandırıp kapatması yapar.

Babam öleli 10 sene oldu. Babam öldüğünde annemle babam boşanmışlardı. Hepsi onun yüzünden zaten benimle hiç ilgilenmemiş onu hiç özlemiyorum
Aha kendini aklamak için ölen babasına suç atıyor. Puuu senin kalıbına!! Yorumlarını okudum da sen kim ki karısını boşayacak? Daha kullanıldığının farkında değilsin.. evli adamlarla ne işin var be?

İnşallah bu dediklerin, yazdıkların şakadır. Evli çocuk sahibi bir adamdan hamile kaldığını düşünmek bile istemiyorum.

gelde cavidanı özleme şimdi, eskiden trollerin uydurmasyonlarininda bir gideri vardı şimdikiler pembe dizi izleyip senaryosunu buraya yaziyor.
bu kadar yavan bir konuya pembe dizi demeyelim yavvv

önce adamın amcasıyla kaçamak yapmıştım şimdi bundan hamile kaldım ama aslında kayınçosuna aşığım, anam da k.pedere karşı boş değil, olursa bi' pembemsi olabilir o zaman...

Herkese iyi akşamlar,
1 ay öncesi eski sevgilimle beraber olduğumu yazmıştım sizlere. Tedavi gördüm ve bu yasak ilişkiyi bitirdim. Hala tedaviye devam ediyorum.
Konuyu acan kişi ile hiç bir ilgim yoktur arkadaşlar

X