Sevgilimle evlenmek istiyorum ama o evli ?

Hayir benim çocuğumun hak ettiği zenginliği yaşamaya hakkı var diğer kardeşi havuzlu villalarda otururken benim çocuğum neden apartman dairesinde oturursun ikiside aynı babadan ne fark var haksızlık
Çocuk senin tamam, babası da benim diyecek mi? Doğar doğmaz nüfus müdürlüğüne koşup yavrusunu kaydedecek, nüfusuna yazdıracak, mahkeme mahkeme süründürmeyecek sanıyorsun. Babalık tespiti için elli tane tahlil verip dna testi yapılmayacak sanıyorsun. O zenginlik sana ait değil, o evli çocuklu çifte ait. Sana düşen kuru bir nafaka. Ailesine mık diyememesinin nedeni de kendi adına bir dikili ağacı olmaması. Senin sandığın gibi aşık olsaydı çocuğu aldıracaksın demezdi, durmaz boşanırdı. Yatıp kalkmış ihtiyaç görmüş ama prezervatifin iğneyle delineceğimi hesap edememiş. Bu hikayede en nefretlik kişi sen değilsin, aile parası yiyen o barzo. Sen kötülüğü kendine yapıyorsun ama o karısına çocuğuna yapıyor.

21 yaşındayım. Üniversite okuyorum. Babam öldü. Annemle yaşıyorum. 1 senedir hayatımda biri var kendisi 30 yaşında evli ve 1 erkek çocuğu var. 2 aylık hamileyim. Geçen hafta öğrendim. Bunu ona söylediğimde bana bir teklif yaptı karımı boşayamam . Eğer bu çocuğu doğurursan ve sesini çıkartmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm dedi. Ne yapacağım?

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?

Ben 21 yaşında alımlı bir genç kızım o kadında 30larında bir kezban

1.76 boyunda 50 kiloyum. O kadın gibi cüce kara kuru değilim
Konu gerçekse de kurguysa da sizin adınıza üzüldüm.
Ben öyle evli adam sizinle eğlenip bırakacak siz şu’sunuz bu’sunuz ahhıı ahhıı diye dalga da geçmeyeceğim.

21 yaşındaki genç bir kadının tüm vizyonu bu mu? “Evli” bir adamdan çocuk yapıp “30’lu yaşlardaki kara kuru cüce Kezban” bir kadının yerini almaya çalışmak mı?

Bedeninizi kullanarak doğmamış bir çocuk üzerinden kısa yoldan zengin olma çabasındasınız, sanmıyorum ama bir gün gerçekten aklınız başınıza gelirse hayatınızı nasıl mahvettiğinizi anlarsınız ama hep aynı yaşta kalmayacağınızdan o vileda sapı vücudunuz deforme olmuş yüzünüz bulaşık süngerine dönmüş, bebek yüzünden okul yarıda kalacağından elinde mesleği olmayan, bir erkek gelse de bana maddi destek sağlasa diye yıllarını çürütmüş bir kadın olacaksınız.

Kimse ama hiç kimse insanın kendisine yaptığı kötülüğü düşmanlığı yapamaz, siz kendinizin düşmanısınız.

O uçkuru düşük adamın eşine hiçbir şey olmaz, bugün boşansa edinilmiş malların yarısı onun, daha dereyi görmeden paçaları sıvayarak mirastan söz ettiğiniz için o adamın elinde kalacak malların da adamın ölümü halinde 3’te 2’si eski eşten olan çocukların, sizin çocuğa kalanı hesaplayın 3’ün kaçı😬

Gencecikken, hayatınızın baharında evli barklı çocuklu heriflerle neden beraber olursunuz? Erkeklerin kökü mü geldi? Hadi bir halt yediniz, neden korunmadınız? Kapatma ve ikinci kadın olmayı gururunuza yedirebiliyorsanız buyrun devam edin. Biraz onuru, gururu olan bunu kaldıramaz.

Adam zengin sanırımc size ev açıp bakmayı teklif ettiğine göre, nüfusun yarısından çoğu kendi hanesine zor bakıyor.

21 yaşındayım üniversite okuyorum. Babam vefat etti. Annemle yaşıyorum. 2 senedir hayatımda biri var ona çok aşığım ama o evli ve 1 oğlu var. Kendisi 30 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Bebeği aldırmamı istedi en başta. Şimdi de aldırmayacağımı anlayınca sesini çıkartmazsan kimseye birşey anlatmazsan size ev alırım oraya yerleştiririm arada uğrarım dedi. Karısından boşanmayacağını söyledi ama ben ona çok aşık oldum onunla evlenmek istiyorum karısından boşansın istiyorum. Ne yapacağım?
Adam en son 43 yaşındaydı ne ara 30 oldu 😅

Konu gerçekse de kurguysa da sizin adınıza üzüldüm.
Ben öyle evli adam sizinle eğlenip bırakacak siz şu’sunuz bu’sunuz ahhıı ahhıı diye dalga da geçmeyeceğim.

21 yaşındaki genç bir kadının tüm vizyonu bu mu? “Evli” bir adamdan çocuk yapıp “30’lu yaşlardaki kara kuru cüce Kezban” bir kadının yerini almaya çalışmak mı?

Bedeninizi kullanarak doğmamış bir çocuk üzerinden kısa yoldan zengin olma çabasındasınız, sanmıyorum ama bir gün gerçekten aklınız başınıza gelirse hayatınızı nasıl mahvettiğinizi anlarsınız ama hep aynı yaşta kalmayacağınızdan o vileda sapı vücudunuz deforme olmuş yüzünüz bulaşık süngerine dönmüş, bebek yüzünden okul yarıda kalacağından elinde mesleği olmayan, bir erkek gelse de bana maddi destek sağlasa diye yıllarını çürütmüş bir kadın olacaksınız.

Kimse ama hiç kimse insanın kendisine yaptığı kötülüğü düşmanlığı yapamaz, siz kendinizin düşmanısınız.

O uçkuru düşük adamın eşine hiçbir şey olmaz, bugün boşansa edinilmiş malların yarısı onun, daha dereyi görmeden paçaları sıvayarak mirastan söz ettiğiniz için o adamın elinde kalacak malların da adamın ölümü halinde 3’te 2’si eski eşten olan çocukların, sizin çocuğa kalanı hesaplayın 3’ün kaçı😬
Konu sahibinin yorumlarına istinaden söylüyorum; kendisi, o kara, kuru, cüce, kezban(!) kadından sonra ikinci kadın olmayı tercih ediyor. Adam o kara, kuru, cüce kezbandan(!) geçemiyor işte, onun yerini alamayacak. Çok toylar, her şeyi vitrin sanıyorlar. Kendini düşürdüğü duruma bakmıyor da, hâlâ şekilcilik peşinde.

Gencecikken, hayatınızın baharında evli barklı çocuklu heriflerle neden beraber olursunuz? Erkeklerin kökü mü geldi? Hadi bir halt yediniz, neden korunmadınız? Kapatma ve ikinci kadın olmayı gururunuza yedirebiliyorsanız buyrun devam edin. Biraz onuru, gururu olan bunu kaldıramaz.

Adam zengin sanırımc size ev açıp bakmayı teklif ettiğine göre, nüfusun yarısından çoğu kendi hanesine zor bakıyor.
Bi arkadaş dedi başka konuda, artık evi de kiralıyolarmış adamlar. Ev alırsa yine öpsün başına koysun. Kız miras kalacak çocuğuma diyor. Ahahah

Yatıp kalkıp yapışan bir genç saf?
Adam beleşe sevişmek istemiş, sen çıkmışsın yani başına bela olmuşsun. Bu arada soyuna almak zorunda değil, istediğin kadar ispatla. Yok öyle bir şey😂 Mirasmış bilmem neymiş, karısı anca sana kirli donunu bırakır hatıra, demedi deme.
Ay bilmediğim için soruyorum. Şaşırdım. Bir baba çocuğunu soyuna almak zorunda değil mi cidden

Konu sahibinin yorumlarına istinaden söylüyorum; kendisi, o kara, kuru, cüce, kezban(!) kadından sonra ikinci kadın olmayı tercih ediyor. Adam o kara, kuru, cüce kezbandan(!) geçemiyor işte, onun yerini alamayacak. Çok toylar, her şeyi vitrin sanıyorlar. Kendini düşürdüğü duruma bakmıyor da, hâlâ şekilcilik peşinde.
Konu gerçekse adam ahlaksızın teki, 21 yaşında olduğunu söyleyen üye de kendisini cin olmadan adam çarpanlardan sanıyor, genç kızların bu kadar vizyonsuz olması yazık, bu şekilde ne elde edeceğini sanıyor?
Kadın her şeyi duyup boşanmak istediğinde o evden sadece çocuklarını alarak çıkacak mı? Bu cin olduğunu sanan kızımız da o havuzlu villaya karnını okşaya okşaya girecek öyle mi😂

Konu senaryo mu gerçek mi bilmem de okuyan başka cin kızlarımız varsa, kadın boşansa dahi o villada oturmaya devam eder çünkü kusurlu taraf koca, evlilik birliği içinde edinilmiş malların yarısı zaten kadının olur ama koca kusurlu olduğundan kadın isterse bunlar yetmez çocuklarım için de şuradaki yerleri malları vs istiyorum deyip ekstra taleplerde de bulunabilir talepleri de kabul görebilir zira ortada aldatan başkasından gayrimeşru çocuk yapan bir koca, öte tarafta da evlilik birliği içinde doğmuş çocuklar var, kadın evlatlarının hakkını korumak için elinden geleni yapar.

Dava açılıp ispat edince almak zorunda. Ama mal kısmı biraz sıkıntı olabilir. Her türlü kaçırılır o mal.
Ya mallar işin en kolay yolu aslında, bu konuda haklı taraf adamla evli olan kadın, adamın önüne bir protokol koyar malların çoğunu ister, kendi rızasıyla ve mahkemenin de onayıyla malın mülkün çoğu eşe geçer, mahkeme kararını bozdurmaya bu 21 yaşındaki tazenin gücü mü yeter?

Aynaya bakıp boy vay vücut vay istediğimi elde ederim diye düşünüyorlar ama gram akıl yok, Akıl olmayınca neylesin fikir, çalsın Abdurrahman oynasın Bekir.

Ya mallar işin en kolay yolu aslında, bu konuda haklı taraf adamla evli olan kadın, adamın önüne bir protokol koyar malların çoğunu ister, kendi rızasıyla ve mahkemenin de onayıyla malın mülkün çoğu eşe geçer, mahkeme kararını bozdurmaya bu 21 yaşındaki tazenin gücü mü yeter?

Aynaya bakıp boy vay vücut vay istediğimi elde ederim diye düşünüyorlar ama gram akıl yok, Akıl olmayınca neylesin fikir, çalsın Abdurrahman oynasın Bekir.
Konu sahibinin dediği gibi adam karısı ile aile zoruyla evlenmişse yandı. Kadın ya amca kızı ya da aile dostu kızı. Adam desen hovardanın teki, hala aileden korktuğuna göre üstüne bişey yapmamışlar bunun, neden olduğu da çok belli. O aile kendi oğullarından daha çok güvenir gelinlerine. Malı mülkü de en çok ona verirler, oğullarına da gitse içleri yanmayacak bir miktar. "Yhaaa ama ailesi istemiş ondan evlenmiş, sevmiyo kiii." bir teselliden çok korkulacak bir şey olmalı aslında konu sahibi için.

X