Sevgiliniz kendi aramızda altın yüzük takalım derse?

Nerqizcimm ııkı tarafda sevgısınden saygısından emınse isteme olabılır gercek yuzukler takılabılır..
Ama 1yıl erken daha dıyorsanızdaa yüzüğe pek gerek yok olsada olur olmasada olur...

Sen neden karalar bagladınkı..Fıkrını sölemıssınn arkasında durr.....

ailen tutucu bi aileyse nasıl oluyo da onunla görüşüyorsun..

boşver takma fikrinin arkasında dur

gelsin istesin sonra taksın yerse tabi :kahve:

Benİm gÖnlÜmden geÇen aİlce yÜzÜk takılmasıdır arkadaŞlar.ÇÜnkÜ gerÇekden etrafımda benİ İsteyen Çok kİŞİ var bİr an Önce cİddİyete bİndİrmekİstİyorum.sevdİĞİmİ kaybetmekde İstemİyorum

kendi aramızda yüzük takalım olayına karşıyım...
ama kırmızı sözünüz de sevginizden şüphe ettirtti...siz sevdikten inandıktan sonra 1000 kişi istese ne olur...
enteresan bir ilişkiniz var kanımca...bir gözden geçirin...

yüzüğü sadece çevreyinin baskısından veya sizi isteyen kişilere göstermek amacıyla takacaksanız hiç takmayın daha iyi...öenmli olan niyettir herşey sevgiyle güzel...
sizde eğer ciddiyseniz ve seviyorsanız arkadışınızla biran önce konuşun oda sizin gibi düşünüyorsa aileler arasında bi yüzük takarsızınız...ama onun amacı ne biz bilemeyiz konuşmadan sizde bilemessiniz ...
açık olduğun için ailesinin kabul etmeyeceğini mi düşünüyo acaba?? eğer öyleyse neden başdan demiyor tam bi muaama bunlar....konuşun konuşun tek diyebilceğim bu...

Ben çiftlerin kendi aralarında yaptığı sözlenmeleri saçma buluyorum..Erkek arkadaşının tepkisini de fazla buldum açıkçası.Aileler bilmedikten sonra sözlenmenin anlamı nedir ki,parmaktaki yüzük mü değiştircek her şeyi,evcilik mi oynuyoruz ?..

arkadaşlar aramıcam diyen aradı.ama 2 akşamdır üzüntümden ağlamaktayım.dün akşam sen kaç seferdir aynı şeyi yapıyosun hep alttan aldım seni dedi ama bu sefer son bir şans dedi ve yemin etti bu defada hata yaprsan arkama bile bkmıcam dedi.beni halendaha tanımamışın dedi.şimdi sana bir ceza vrelim ozman dedi kendin seç dedi.bende ben cezayı haketmiyorum dedim.ozman ben sna ceza veriyim dediaşkından ölsemde uuzn bir süre aramııym dedi.ben mutlu olmayı hakediyodum.

Laflara bak ya bi daha hata yaparsan falan. Bu nasıl ilişki .
Hata yapmaman için tehdit ediyo.
Siz daha 1 yıldır birliktesiniz daha inşallah neler göreceksiniz hata yaparsın ne demek o da hata yapacak sen de bunları birbririnizin başına mı kakacaksınız siz!!

Yanlış anlama ama bu çocuğun biraz g.tü kalkmış geldi bana.
Sana değer veren biri böyle mi konuşur ya.
Bana biri böyle dese hadi eyvallah hatayı çoktan yapmışım derdim
ılişkide kimse böyle kestirip atamaz eğer gerçek sevgi varsa.
Dediği olmadı ego yapamadı diye
triplere girmiş.
Eğer bu duruma göz yumarsan ki şimdiden
evlenince olacaklardan da sen sorumlu olursun canım
Yanlış anlama, sadece fikirlerimi söylüyorum. Umarım mutlu olursunuz.

hayır gerçekden teşekkür edirim sizlerde olmasa daha çok bunalıma giricem haklısınız çok değer veriyorum suç bende ama beni bu kadar yıpratması gerekmiyodu.beni sevmiyor galiba

Ya kızlar genelde böyle düşünüyor burda ama sonra gene bildiklerii okuyolar...
Sen şu anda eğer ona tavrını gösterirsen ve kırıldığı ı gerçekten hissettirirsen onun sana vereceği tavrıyla asıl o zaman anlayacaksın seni gerçekten sevip sevmediğini...

Yutmayın herşey yolunda gibi devam etmeyin şu hayatınıza!! Taviz tavizi doğurur ki başlarda bunlar yapılırsa sonra neler olur...

Kendinizden fazla değer vermeyin erkeklere... Değerinizi yitirirsiniz kukla gibi ne derse onu yap olursunuz.

Ben herşeye hayır deyin demiyorum ama değerinizin farkında olmalarını sağlayın.

Sana sevgilin gerçekten deger vermiyor..
Sen yüzük takmayalım demiyorsunkii ciddi anlamda aile arasında olsun istiyorum diyorsun..
seven insan bunun için uğraşır..
yaşın küçük değilkii ailesi ikna ile uğraşsın
sen önceki açtıgın konularda sevgilinin senden istedigi bazı şeylerden bahsetmiştin..
belkide senin yüzük var diye rahat hissedip onun isteklerine karışılık vermen için yapıyordur...
bunu en iyi sen anlarsın..
ama bu çocugun tavırları hiç inandırıcı değil..

evet belkide haklı olabilirisn ama ya neden böle oluyor neden değer alamıyorum halbuki ne güzel günler hayal etmiştim.ama onun amacı sanırım faydalanmak galiba allahımhakkımda hayırlısnı versin ve beni korusun.inanın kızlar sevmek bana bu kadar ızdırap vereceğini bilseydim sevmeyebilridim.hepinize çok teşekkür ederim şimdi yapmam gereken son bir kez konuşmak olucak çünkü gerçekden ayrılırsak üzülürüm.1 yılımı verdim ona

X