Sevgiliniz kendi aramızda altın yüzük takalım derse?

arkadaşlar aramıcam diyen aradı.ama 2 akşamdır üzüntümden ağlamaktayım.dün akşam sen kaç seferdir aynı şeyi yapıyosun hep alttan aldım seni dedi ama bu sefer son bir şans dedi ve yemin etti bu defada hata yaprsan arkama bile bkmıcam dedi.beni halendaha tanımamışın dedi.şimdi sana bir ceza vrelim ozman dedi kendin seç dedi.bende ben cezayı haketmiyorum dedim.ozman ben sna ceza veriyim dediaşkından ölsemde uuzn bir süre aramııym dedi.ben mutlu olmayı hakediyodum.

bana kalirsa arkana bile bakma arkadasim ya bunlar nasil cumeler insanin sevdigi asik oldugu kiza soyleyebilcegi seyler mi bunlar???

valla aklima hic ama hic hos seyler gelmiyor. bana kalirsa cok yuz verme bu adama.

evet belkide haklı olabilirisn ama ya neden böle oluyor neden değer alamıyorum halbuki ne güzel günler hayal etmiştim.ama onun amacı sanırım faydalanmak galiba allahımhakkımda hayırlısnı versin ve beni korusun.inanın kızlar sevmek bana bu kadar ızdırap vereceğini bilseydim sevmeyebilridim.hepinize çok teşekkür ederim şimdi yapmam gereken son bir kez konuşmak olucak çünkü gerçekden ayrılırsak üzülürüm.1 yılımı verdim ona

cnm okudugum kadarıyla arkadaslar zaten dogru olanı belirtmişler sana..hakkında hayırlsısı olsun...o yüzüğü sana ailenin huzurunda resmi bi şekilde takarsa bi anlam taşır..yoksa taksan nolucakki...ne değişecek..üzme canını...
zamanın önemi yok cnm böyle durularda..şimdi bir yıl diyorsun..ya daha fazla olsaydı?
akıllı davran..sen cok degerlisin unutma..

onun sana deger vermemesine üzülme..sen kendine deger vera.s.

GerÇekden bana zaman ayırıp yazdıĞınız ıÇın Çok saolun.bır kıŞı sevdıĞı ınsanı ayrılıırım dıye tehdıt edermı arkadaŞlarım bana son bır Şans vermıŞ sonra hıÇ ÜzÜlmem ınan bana dedı.ben onun herdedıĞını yapmak zorundamıyım.bana akŞam benım ıÇın ne fedakarlık yaptın dedı Şuana kadar.veben halendaha o laflara karŞı cvp vermıyorum.ınanabılımıyosunuz belkıde aıleler bılıyor dıye Çok sahıplendım aılem herkez bılıyo ve ben ona bÖlece tutkuyla baĞlanmıŞken neden herŞey yolunda gıtmıyor

canim yanlis anlamani istemem ama fiziksel bi beraberliginiz varsa biraz daha iyi dusun lutfen... cok farkli seyler olabilir..

Ama bu zmana kadar ondan baŞka kımseyle bırlıkde olmadım.cıddı yÖnde sadece onun elı elıme deĞdı.veson olmaısnı ısterdım

Hayır olmadı olmazda İnanın ama o olmasını İstemİŞtİ ve halen daha İstemek te

peki bunun icin yuzuk takmak istiyor olabilir mi? iyi dusun canim iliskiyi yasayan sensin. ve sunu cok iyi bil, seni aramayarak cezalandirdigini dusunen bir adam var karsinda.
iyi dusun canim bunun icin yuzuk de yuzuk diye israr etmis olabilir mi?

valla erkek arkadasinin mantigini anlamayamadigimiz icin birsey diyemiyorum.
alt tarafi bi yuzuk olayi bence olmasa da olur yani kendi aranizda yuzuk taksaniz ne takmasaniz ne.
kaldi ki sevgilnde gumus bir yuzuk varmis zaten yani altin yuzukle ne degisecek bunu anlayamadim ben zaten.
iliski konusuna gelince eger bu konuda israrci ise tetikte ol derim. eger yok icinden gelp arada bi seni soyle opsem gibilerinden romantik cumleler kuruyorsa cok da korkmana gerek yok. istemekle hayal etmek cok farklidir.
yuzuk olayi ile buna sanki bi kapi acmak istemis gibi geldi bana ama bilemiyorum tabi.

kendi aramızda yüzük taktık diyenleri hiç anlamam ne saçma bişey yaa hem bunun hayali mi olur. yüzük takılıcaksa ciddi ve kesin olunmalı ailelerin huzurunda takılmalı bence. he o sana altın yüzük hediye eder takmanı ister o ayrı ama nişanlanıyormuş gibi birlikte yüzük takmak saçma

Bu çocuk yüzük takmadan seni keklik görüp seni kolayca tehdit edebiliyo nergis, yüzük takılınca ve aile arasında olmayınca gerçekten artık sana sahibi gibi davranacak emin ol.. ve ailenin haberi yok strese gireceksin, öğrendiklerinde belki onlarında güveninisarsacaksın.

Ne alaka hayali neymiş kendi aranızda yüzük takmak mı..hasbinallah deliriyorum yahu böylelerine.yanlışı o yapıyor arkadaşım o seninle ciddi olduğunu aile arasında takarak o yüzüğü kanıtlasın bence..

Canım yazdıklarının hepsini okudum..Sevgine bir şey diyemem ama bence bu adamdan dinlen dinlen de kaç..Ceza vermek de ne demek ? Ne arızalı bir ilişki anlayışı varmış ..Söz istemesi de sevgiden değil seni çantada keklik olarak görmek istemesinden olabilir..Çok seviyorsa ailelerin bildiği bir söz yapsın..Yol yakınken dön derim.

diğer konularına baktım da senin bu kişiye tekmeyi basma zamanın çoktan geçmiş bile..

kendi aranızda taksanız ne olur,takmasanız ne olur..sevgilininiz hayalleri kağıttan sanırım,çok çabuk yıkılıp gitmiş bi cümleyle...aranızdaki konuda tel.kapatacak bi durumda göremedim ben

tamam çocuğun söyleme şekli hoş değil ama bizde sevgilimle taktık üniversitedeyken aileme okurken nişanlacam desem karşı çıkarlardı bizde iki gümüş yüzük aldık taktık bence mantıksız değil.nasip olursa bu yılda aile arasında olacak tamam bu yüzük bi bağlayıcı değil ama ne ben nede o parmağmızdan çkarmıyoruz dış tehlikelere karşı sevgilim var anlamına geldiği için iyi bence.

Böyle bir durumla bende karşılaşmıştım.
Sevdiceğim ilk zamandan itibaren çok istemişti.
Onun niyeti ailemden isteyip yüzüğü takmaktı.
Bende okulum var aileler için erken diyince kendi aramızda takalım demişti.
Olmaz canım ailem için büyük hayl kırıklığı olur demiştim kapamıştık konuyu.
Sonra ben bir gün tek taşımı kendim alır tek başıma kendim takarım şarkısını dolamıştım dilime.
Yanında da söylüyordum.Sonra sevgililer gününde sevdiceğimle buluştuk.
Cebinden bir ktu çıkardı içinde altın tek taş anam şok oldum şok.
Takmasına izin verdim ama sadece ogün için.
Şimdi kutusunda bende saklı duruyor.Ailelere açıklama zamanı geldiğinde o yüzüğü takıcam allah nasip kısmet ederse.Bence en doğrusuda bu.

X