Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız?

eşimle bende arasıra birbirimize olan sevgimizden emin olsakta aşkım beni seviyormusuuuuun deriz ama o sorunun altında bende oda ufak bir şımarıklık yattığını ve sevdiğini bilsede bir kez daha o an duymak istediği için olduğunu biliriz ama ispatla yemin et vs. bu şekilde ciddi sevgiden şüphe duyduğunu uyandıran sorular karşıdaki insanı sıkar diye düşünüyorum

eşimle bende arasıra birbirimize olan sevgimizden emin olsakta aşkım beni seviyormusuuuuun deriz ama o sorunun altında bende oda ufak bir şımarıklık yattığını ve sevdiğini bilsede bir kez daha o an duymak istediği için olduğunu biliriz ama ispatla yemin et vs. bu şekilde ciddi sevgiden şüphe duyduğunu uyandıran sorular karşıdaki insanı sıkar diye düşünüyorum

sadece benim sorunum şu ki: benim üzerime rahatca yemin ediyor hiç düşünmeden. ama ailesinin üzerine edemiyor. anlatabildim mi?????? bir de beni herseyden ve herkesten çok sevdiğini söyler!!!!!!!!!

Öncelikle '' birinin üzerine yemin, Kuran-ı kerim üzerine el basma, baş üzerine yemin, v.s '' yoktur dinde..Bu ayrıntı gözden kaçıyor ama çok önemli bir konu bu..Yapılan hem yanlış hemde hükümsüzdür zaten.

Hareketleri, nezaketi, gözleri, sizinle zaman geçirmek istemesi, ileriye dönük hayaller ve planlar kurması, sizi herhalinizle sevmesi, sizinle heryerde ve her insanın yanında bulunabilmesi v.s v.s

Bunlar belki belirleyici kıstaslar olabilir ama asla yeterli değildir..Herkesin sevgisi ve gösterme biçimi çok farklıdır..Bunu siz anlayacaksınız..Ama böyle ağzıyla söyletme zorunluluğunu yaşatırsanız ona, bir süre sonra bu onda olumsuz etki yapar..

Ben olsam ne kadar çok seviyor olsamda bana yemin et deseydi karşımdakine çok kızar ve çok gücenirdim.. Hele hele ki ailemi karıştırsaydı işin içine..

ben hiç bi zaman denemedim onu ama artık bazen şüphe duymaya başladım. ben ona beni seviyormusun falan da demem o kendisi istediği zaman söler. sadece herseyden ve jerkesten daha coks eviyorum seni demesinden sonra benim züerime rahatca yemin ederken ailesinin üzerine edememesi düşündürüyor. ben onları svmesin demiyyorum tabi ki onlar ailesi ama ben bu kadar degersizmiymisim? ona cok üzülüyorum şüphe etmeye basladım

bence gereksiz yere şüphe ediyorsunuz ince ayrıntılı düşünüp te senin yada ailenin üzerine yemin etmemiştir sen yanlış anlamışsın bence konuyu uzatırsan onu kaybetme ihtimalin yüksek benden söylemesi

----------------------------------------------

Son düzenleme:
Öncelikle '' birinin üzerine yemin, Kuran-ı kerim üzerine el basma, baş üzerine yemin, v.s '' yoktur dinde..Bu ayrıntı gözden kaçıyor ama çok önemli bir konu bu..Yapılan hem yanlış hemde hükümsüzdür zaten.

Hareketleri, nezaketi, gözleri, sizinle zaman geçirmek istemesi, ileriye dönük hayaller ve planlar kurması, sizi herhalinizle sevmesi, sizinle heryerde ve her insanın yanında bulunabilmesi v.s v.s

Bunlar belki belirleyici kıstaslar olabilir ama asla yeterli değildir..Herkesin sevgisi ve gösterme biçimi çok farklıdır..Bunu siz anlayacaksınız..Ama böyle ağzıyla söyletme zorunluluğunu yaşatırsanız ona, bir süre sonra bu onda olumsuz etki yapar..

Ben olsam ne kadar çok seviyor olsamda bana yemin et deseydi karşımdakine çok kızar ve çok gücenirdim.. Hele hele ki ailemi karıştırsaydı işin içine..

haklısın aslında dinen öyle. ama beni sevdiğine yemin et demedim ben ona. başka bişeye sinirlenip acısını benden çıkarmayacagına dedim. artık cok sıkılmıstım baska seylere sinirlenip bana patlamasından

Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız? Sevgilimle bir tartışma sonrası diyalogumuz şöyleydi. ben: "baska bişeye sinirlenip sinirini benden çıkarmayacağına hayatta herşeyden ve herkesten çok sevdiğin senin için herşeyden herkesten çok daha değerli insanın üzerine yemin et" dedim. O: " senin üzerine yeminederim" dedi. ben de "ailenin üzerine yemin et" dedim. O: "ailenin üzerine yemiederim" dedi. ben: " neden ailenin dedin ailemin demedin" diye sordum. T9 ile yazıyorum uğraştırma dedi!!!!!!!! ben çok sinirlendim. bir süre bekledim ve ona dedim ki: "bir yemin edemedin ya ben daha hiçbişey demiyorum" dedim. o da tekrar: "senin ve ailemin üzerine yemiederim" yazdı.

benim üzerime bu kadar kolay yeminederken ve benim ailemi hiç tanımadığı halde kelime oyunu yaparak benim ailemin üzerine yeminederken hiç zorlanmayan erkek arkadaşım. nedense ailesinin üzerine yemin etmeye gelince çok zor yaptı. eğer o an kendi ailenin üzerine de yemin etmeseydi ondan ayrılmış olacaktım çok kırılmış ve çok sinirlenmiştim.

Sizce o beni gerçekten seviyor mu? sevse benim üzerime ve ailemin üzerine bu kadar kolay yemine debilir miydi? her zaman seni herşeyden ve hekesten çok seviyorum diyen bir insan. ama ben ailesinden daha çok sevdiğine inanmıyorum nedense.

Sizce onu nasıl denemeliyim? Ona ne demeliyim ki beni gerçekten herkesten ve herşeyden çok sevdiğini anlayabilim??????????

Yorumlarını bekliyorum. Teşekkür ederimm.

çocukluktan başka bişey değil bu..beni seviyosan yok şunun yok bunun üstüne yemin et saçmalık bu...aslında hiç kimse sevildiğine hiç bi zaman emin olamaz...önemli olan gerçekten seviyosan sevilmek için senin neler yaptığındır...bunu sorgulamak lazım...

bence gereksiz yere şüphe ediyorsunuz ince ayrıntılı düşünüp te senin yada ailenin üzerine yemin etmemiştir sen yanlış anlamışsın bence konuyu uzatırsan onu kaybetme ihtimalin yüksek benden söylemesi

ya hiç bir mesajda yazdıgı bir harfte dahi hata yok ama iş buna gelince hata yapıyor anlamıyorum. çok sıkılıyorum artık. belki de kaybetmek hayırlıdır bilmiyorum......

çocukluktan başka bişey değil bu..beni seviyosan yok şunun yok bunun üstüne yemin et saçmalık bu...aslında hiç kimse sevildiğine hiç bi zaman emin olamaz...önemli olan gerçekten seviyosan sevilmek için senin neler yaptığındır...bunu sorgulamak lazım...

beni sevdiğin için yemin et demedim lütfen iyi okuyun. başka bişeye sinirlemip acısını benden cıkarmayacagına yemin et dedim sadece. çok sıkılmıstım baska bişeylere sinirlemip bana patlamasından artık

haklısın aslında dinen öyle. ama beni sevdiğine yemin et demedim ben ona. başka bişeye sinirlenip acısını benden çıkarmayacagına dedim. artık cok sıkılmıstım baska seylere sinirlenip bana patlamasından

18 yıllık evliyim ve diyorum ki,başkasına kızıp sinirini en yakınından çıkarmayan insan yoktur...erkek yada bayan hiç fark etmez...her insan bunu mutlaka yapar 1 kez yada çoğukez...

ben eşimin beni sevip sevmediğini onun gözlerime bakışından konuşmasından bana karşı davranışlarından sarılışından bile anlarım

senin üzerine yemin etmesi en sevdiğinin üzerine yemin et dediğin içindir demekki en çok seni seviyormuş ki senin üztüne yemin etmiş

Son düzenleme:
18 yıllık evliyim ve diyorum ki,başkasına kızıp sinirini en yakınından çıkarmayan insan yoktur...erkek yada bayan hiç fark etmez...her insan bunu mutlaka yapar 1 kez yada çoğukez...

haklısınız bu konuda ama bu benim ilişkime ve psikolojime yansımaya basladıysa ben de bunun yapılmamasında kesin bir yargıya varmak isterim

ben eşimin beni sevip sevmediğini onun gözlerime bakışından konuşmasından bana karşı davranışlarından sarılışından bile anlarım

daha önce beni sevdiğini söyleyen birinin yalan söylediğni farketmiştim. sanırım bu konudaki hislerim sizler kadar kuvvetli değil zor anlıyorum

Bunu soruyorsan anlayamazsın demektir.Çünkü anlasan zaten sormazdın. İngilizlerin bir atasözü vardır "Action speaks louder than words" diye. hareketler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur gibi bir anlamı var.Önce Adamı tanıyacaksın. Sonra hareketlere bakacaksın. Anlayacaksın. Yoksa canım cicim aşkım kadınım laflar laflar laflar...Hepsini çöpe at.

senin üzerine yemin etmesi en sevdiğinin üzerine yemin et dediğin içindir demekki en çok seni seviyormuş ki senin üztüne yemin etmiş

:)))))) ordan bakınca öyle ama. çok rahat yemin etti benim üzerime hiç düşünmedi...... ama ailesinin üzerine demedi öyle!!!!!! sizce bu normal mi lütfen

:)))))) ordan bakınca öyle ama. çok rahat yemin etti benim üzerime hiç düşünmedi...... ama ailesinin üzerine demedi öyle!!!!!! sizce bu normal mi lütfen
Erkekler ve aileleri denklemi.Çok tehlikeli.Onlar dünyadan göçünce kiminle yalnız kalacaklarını unutuyorlar bazen.

söyleyeceklerimi yanlış anlamayın lütfen ama bence bu düşünce şekliyle ilişkinizi çok yıpratırsınız demiş ya t9 dan yazdığım için yanlış oldu diye keşke bu konuları yüzyüze konuşsaydınız msj la olunca yanlış anlaşılmalar olmuş

Son düzenleme:
X