Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız?

tabi ki öyle.... aksini iddia etmiyorum haklısın........... ama benim üzerime rahatca yemin ederken ailesinin üzerine edemedi o beni düşündürüyor....onlar kadar değerli değilim demek ki!

kimse aile kadar değerli değildir...onu o yaşa kadar getiren onlar..iyi insanlarda olsalar kötü insanlarda olsalar...bence karşılaştırmayın kendinizle..

ha annesi çok kötüdür sizi ayırmaya çalışır falan o zaman siz haklı olursunuz ama kötülükleri olmadığı sürece değerlendirme yapmayın..anne kuzusu erkek kimse sevmez o ayrı

Son düzenleme:

Herkesin Yeri Ayrıdır...

Onlara Sevgiyle Şefkatle Bakar Size Aşkla !!

Ben Nasıl Anlarım ?? Hissedersem Anlarım.. Kelime Oyunu Yapmam.. Denemem Vakit Harcamam Böyle Basit Şeylerle !!

kimse aile kadar değerli değildir...onu o yaşa kadar getiren onlar..iyi insanlarda olsalar kötü insanlarda olsalar...bence karşılaştırmayın kendinizle..

ha annesi çok kötüdür sizi ayırmaya çalışır falan o zaman siz haklı olursunuz ama kötülükleri olmadığı sürece değerlendirme yapmayın..anne kuzusu erkek kimse sevmez o ayrı

bana beni herkesten ve herseyden cok sevdiğini rahatlıkla söylüyor hayatındaki öncelik benmişim ama değil işte!

Tamam peki şöyle düşün. Allah korusun sevgilin öldü. Çok üzülürsün demi mahfolursun. Peki bide ailenin öldüğünü düşün? Annenin babanın? Daha çok üzülmezmisin? Daha çok bitmezmisin? Belki senin üzerine yemin edince birden etti konu kapansın diye belki. Sende ailesinin üzerine etmesini istedin. Birden düşündü ya tutamazsam sözümü yemin başıma ugrarsa dedi ve bilerek yanlış yazdı. Olamazmı? Çokmu önemli yani bu? Sizin üzerine yemin ederken aklına gelmemiştir konu kapansın diye etmiştir daha fazla kavga etmeyin diye uzatmanın anlamı yok bence sevgisine inanmıyosan ilişkiyi bitirirsin ama pişman olursun sonra diyim..

kesinlikle haklısın..... ama herkesten ve hersey cok seviyorum seni diyor????? hayatımda ilk önceliğim sensin diyor?????? o zaman bunu söylemesin daha inandırıcı olur.... en azından çelişmez yaptıklarıyla söyledikleri

önce şunu bi kendine sor ''sen onu annenden babandan kardeslerinden daha cok seviyo musun acaba ?'' bi kefede ailen bi kefede o olsa sdece 1 kefeyi secmen gerekirse hangisini secerdin? lütfen böyle seyler bidaha yapmayın ailenin üzerine yemin ettirmekte neymiş allah la saka olmaz !!! size verdiği degerden sizn için yaptıklarından sizi ne kdr sevdiğini anlıyabilirsiniz

Benim erkek arkadaşımda senin gibi canım.Ona bi kere bile ailenin üzerine yemin et demezken o bana ailenin üzerine yemin et der her konuşmasında..Ne gerek var Allah aşkına..Boşyere yemin etmek sevapmı sanki..Bana ailenin üzerine yemin et dediği zaman soğuyorum,sinirleniyorum,yeter artık diyip yazmıyorum bidaha..Bence üstüne yemin konusunda fazla gitme..Ve onu daha fazla deneme..eğer sevgisinden süphe ediyosan,hareketlerinden yani anlarsın en azından..ayrıl.

Son düzenleme:
Ne kadar saçma ve gereksiz hareketler.
Yemin ettirmek de ne demek!
Böyle şeylerle mi ölçülüyor sevgisinin olup olmadığı?
Yüz yüze bir konuşma da değil netten yazışma yani. :KK70: :KK70:
Komik olmuş. :KK70:
Çok da itici olmuş.
Ben karşı tarafın yerinde olsam ayrılırdım senden.

Sevgilinizin sizi gerçekten sevdiğini nasıl anlarsınız? Sevgilimle bir tartışma sonrası diyalogumuz şöyleydi. ben: "baska bişeye sinirlenip sinirini benden çıkarmayacağına hayatta herşeyden ve herkesten çok sevdiğin senin için herşeyden herkesten çok daha değerli insanın üzerine yemin et" dedim. O: " senin üzerine yeminederim" dedi. ben de "ailenin üzerine yemin et" dedim. O: "ailenin üzerine yemiederim" dedi. ben: " neden ailenin dedin ailemin demedin" diye sordum. T9 ile yazıyorum uğraştırma dedi!!!!!!!! ben çok sinirlendim. bir süre bekledim ve ona dedim ki: "bir yemin edemedin ya ben daha hiçbişey demiyorum" dedim. o da tekrar: "senin ve ailemin üzerine yemiederim" yazdı.

benim üzerime bu kadar kolay yeminederken ve benim ailemi hiç tanımadığı halde kelime oyunu yaparak benim ailemin üzerine yeminederken hiç zorlanmayan erkek arkadaşım. nedense ailesinin üzerine yemin etmeye gelince çok zor yaptı. eğer o an kendi ailenin üzerine de yemin etmeseydi ondan ayrılmış olacaktım çok kırılmış ve çok sinirlenmiştim.

Sizce o beni gerçekten seviyor mu? sevse benim üzerime ve ailemin üzerine bu kadar kolay yemine debilir miydi? her zaman seni herşeyden ve hekesten çok seviyorum diyen bir insan. ama ben ailesinden daha çok sevdiğine inanmıyorum nedense.

Sizce onu nasıl denemeliyim? Ona ne demeliyim ki beni gerçekten herkesten ve herşeyden çok sevdiğini anlayabilim??????????

Yorumlarını bekliyorum. Teşekkür ederimm.

Her zaman ailesine senden çok sevecektir.. Herkes aleye yeni biri geldiğinde ilk düşüneceği kendi aileseidir. sen daha onun ailesi değilsin kii.
Ben her daim ailemi seçerim o kişi ne zaman aileme dahil olacak o zaman onuda aileme katar ailem sensin derim..
bence sevgi bu kadar kolay anlaşılmıyor...

Ne kadar saçma ve gereksiz hareketler.
Yemin ettirmek de ne demek!
Böyle şeylerle mi ölçülüyor sevgisinin olup olmadığı?
Yüz yüze bir konuşma da değil netten yazışma yani. :KK70: :KK70:
Komik olmuş. :KK70:
Çok da itici olmuş.
Ben karşı tarafın yerinde olsam ayrılırdım senden.

onun yaptıklarının neler olduğunu gerçekten bilsen benim ondan ayrılmam gerektiğini düşünürdün tıpkı bütün yakın arkadaşlarım gibi........ ama ben hala onunlayım......

önce şunu bi kendine sor ''sen onu annenden babandan kardeslerinden daha cok seviyo musun acaba ?'' bi kefede ailen bi kefede o olsa sdece 1 kefeyi secmen gerekirse hangisini secerdin? lütfen böyle seyler bidaha yapmayın ailenin üzerine yemin ettirmekte neymiş allah la saka olmaz !!! size verdiği degerden sizn için yaptıklarından sizi ne kdr sevdiğini anlıyabilirsiniz

o zaman herkesten cok seviyorum seni diye neden diyor? ben de onu anlamıyorum yalanın ne gereği var neyse o yaaaaaa

Canım benim seni anlıyorum, ama sana birşey diyeyim bir ablan olarak; konudan benden yaşça küçük olduğunu seziyorum. Doğru sözün yemini olmaz. Çok yemin eden insandan da uzak dur. Kimseye de yemin ettirme. Belli ki arkadaşın durumu kurtarmak için öyle söylemiş. Bu dünyada aileden büyük bir değer yoktur. Bu konuda üzerine gitme. Böyle şeyler de isteme. Ne olursa olsun olaya aileyi katmak abesle iştigal olur. Zaten Allah'tan başkasının üzerine de yemin edilmez, şirktir diğerleri. Sen sıkıldaysan ayrıl, madem o kadar canından bezdirdi. Çok sevsen de bazen doğru olanı yapmalısın. Ama ayrılmak istemiyorsan da dişini göster. Niye herşeyi alttan alıyorsun ki? Senden başka olayların hırsını çıkarıyorsa, sen haklıysan hakkını al. Bu yaşımda öğrendiğim yegane şeylerden biri: hak verilmez, alınır. Susma. Baban değil, kocan değil. Ki kocan olsa kaç yazar?

Canım benim seni anlıyorum, ama sana birşey diyeyim bir ablan olarak; konudan benden yaşça küçük olduğunu seziyorum. Doğru sözün yemini olmaz. Çok yemin eden insandan da uzak dur. Kimseye de yemin ettirme. Belli ki arkadaşın durumu kurtarmak için öyle söylemiş. Bu dünyada aileden büyük bir değer yoktur. Bu konuda üzerine gitme. Böyle şeyler de isteme. Ne olursa olsun olaya aileyi katmak abesle iştigal olur. Zaten Allah'tan başkasının üzerine de yemin edilmez, şirktir diğerleri. Sen sıkıldaysan ayrıl, madem o kadar canından bezdirdi. Çok sevsen de bazen doğru olanı yapmalısın. Ama ayrılmak istemiyorsan da dişini göster. Niye herşeyi alttan alıyorsun ki? Senden başka olayların hırsını çıkarıyorsa, sen haklıysan hakkını al. Bu yaşımda öğrendiğim yegane şeylerden biri: hak verilmez, alınır. Susma. Baban değil, kocan değil. Ki kocan olsa kaç yazar?

yorumunuz için teşekkür ederim.... onu seviyorum.... ayrılıp da acı cekmekten korkuyorum.... dişimi gösterip cadılık ya yapamıyorum maalesef.... arada sıkıştım kaldım hayırlısı olsun..

o zaman herkesten cok seviyorum seni diye neden diyor? ben de onu anlamıyorum yalanın ne gereği var neyse o yaaaaaa

iyide canım benim aile herkes demek deil ki aile cok cok özel ve farklı bi kavram seni arkadaslarından dostundan ailesi dısında tanıdıgı herkseten cok sevdigini söylemek istemiştir onun dışında seni üzüyosa sefasını millet sürsün cefasını sen cek olur mu öyle şey inan ki unutuluyo hiç kimse vazgecilmez degildir

iyide canım benim aile herkes demek deil ki aile cok cok özel ve farklı bi kavram seni arkadaslarından dostundan ailesi dısında tanıdıgı herkseten cok sevdigini söylemek istemiştir onun dışında seni üzüyosa sefasını millet sürsün cefasını sen cek olur mu öyle şey inan ki unutuluyo hiç kimse vazgecilmez degildir

teşekkürler ama ben de şaşırdım ne düşünüp ne yapacağımı artık

X