Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

bende varım kızlar gerci ben eskiyim size göre agustosun 2.haftası bitti 3,5 yıllık ilişkim ne oldu nası oldu neden bitti tam olarak bende anlamadım ama alısmaya basladım hatta alıstım suan bunları yazarken gülümseyebiliyorum ve hayırlısı gercektende böyleymiş dedirtcek seyler yasadım belkide o yüzden bukadar cabuk toparladım yada sandıgımdan daha güçlüymüşm:)))

güçlü olmamız gerek zaten tatlım... benim 1,5 ay oldu... ya da 2 aya yaklaştı diyeyim...
geçiyor acı ... 3,5. ayımı dört gözle bekliyorum ... a.s

ben hakkımı helal ederim demek istemiorumm....diyememmmm yazıklar olsun neler neler sölerim ama allahtan korkuyorum....:KK43::KK43::KK43:

deme sen de ... ama "helal etmem" de deme ... ben mutlu ol dedim ona... sonra diyorum ki "pişman ol ; benden sonraki her ilişkinde beni hatırla... canın yansın..." ...

bugün de " ne hali varsa görsün " diyorum ... sengözlerimebaksanab

kızlar sizlere şunu söyleyeyim bende ayrıldım...
hemde bahanasi sıfırdı...
ilk okul çocukları yapmazdı o bahaneyi...
o yanlış hesaplamalar yaptı...
sandıkı ben ona kör kütük aşıktım ya...
ben o aldatasa bile kabul edebilirdim böyle bir şeyi...o benim hakkımda böyle düşündü
ama planları yanlış çıktı.......
ayaklarıma kapanıyor yalvarıyor ortalıkları yakıp yıkıyor...
ama benım için tınnnnnnnnnnn
görün aha şuraya yazıyorum sizinkilerde dönecek...
dönmese bile içleri hiç rahat olmayacak.................

ooo ben varya ilk ayrıldımzda ne beddualar ettim dilerim allah tan mutlu olama dedimsenağlama.canımı çok yaktığnı hisssederek msjda yazdım ama adam da tık yok çünkü bir odun senağlamasenağlama.ama allah a havale etmeye karar verdim böcüğüm.senağlamagörüyorsun işte erkekler bizim çeyreğimiz kadar üzülmüyor.nalet olsum içimde ki onun sevgisine hala da seviyorum.:asigim::asigim:
kurban olduğum allah bzi boyle hassss yaratmıs...neyapsak zor kolay değl.senağlama

deme sen de ... ama "helal etmem" de deme ... ben mutlu ol dedim ona... sonra diyorum ki "pişman ol ; benden sonraki her ilişkinde beni hatırla... canın yansın..." ...

İşte bu inişler çıkışlar insanı mahvediyor ypruyor zaten.
Sabah ayrı, öğlen ayrı, akşam ayrı hissediyor insan.

Bi bakıyorsun ki suratında kocaman aptal bir gülümseme, mutlu hissediyorsun...tey teeyyy ben ona mı muhtacım diyorsun, dağları taşları delerim sanıyorsun....daha aradan 10 dakika geçmiyor ki hepinizin çok iyi tanıdığı o karanlık duygu çöküveriyor yüreğinize.

Ben unutmak diye bir şey olduğuna inanmıyorum. İnsan hiçbir şeyi unutamaz. Hele ki aşkı.
O karanlık duyguyu öldürüyoruz sadece içimizde, ya da başetmesini öğreniyoruz bir şekilde. Bizi kurtaran da bu oluyor zaten.

aynen bende bır gece üryamda gördüm bana neler soyledı beni istemediğini ve diğer kzın benden çok daha ıyı oldunu soyledı hatta onunlada evlenenmem benden çok küçük dedi.iyice yıkılmısım nasıl ağlıyorum rüyamda dün gibi aklımda...nefret dahi edememesenağlamak nasıl bır duygudur kı?

bende aynı duygulardayım hepnzin hissettiği şeyler var yaa ne komikk: aynılarını yaşadım yaaD:KK70: çok ağladım ama dediğin gbi toplanmayı da bildim ve ben ne güçlüymüşüm onu grdümm...canım cokk yandı ama onun kide yansın ben den uzak allaha yakın olsun ....bi genc kzıın davetiyelri elinde kalmak ne demek bilmioo oo allahım çok zorduu ama geçtii gececek ve eser bile kalmayacak...rüyalarıma da grmesee...tam olcak bu gece rüyamda grdüm ve bana dediki...ben dedimki...kimseyle mutlu olma...oda dediki olamam zaten...evlenmeyi de düşünmüyorum artık...bana göre değil...bende dedim ki benden ne istedin ozman ....ööle bi rüyaydıı beni özlemiş vs vs hi inanasım yok ama
bi gnlüm diokii...cayır cayır yansın...bi gnlüm dioki yanarsa benle uğraşır yanmasın...:):):):

yaaaa sen ne muhterem bi insansın yazcaklarımı yazmışsıın allah razı olsunn....çok doğruu tey teeyyyy psikolojsnden ama ben seviyosuma geçmek......:):):)çok doğru 10 numarasağolll

bende aynı duygulardayım hepnzin hissettiği şeyler var yaa ne komikk: aynılarını yaşadım yaaD:KK70: çok ağladım ama dediğin gbi toplanmayı da bildim ve ben ne güçlüymüşüm onu grdümm...canım cokk yandı ama onun kide yansın ben den uzak allaha yakın olsun ....bi genc kzıın davetiyelri elinde kalmak ne demek bilmioo oo allahım çok zorduu ama geçtii gececek ve eser bile kalmayacak...rüyalarıma da grmesee...tam olcak bu gece rüyamda grdüm ve bana dediki...ben dedimki...kimseyle mutlu olma...oda dediki olamam zaten...evlenmeyi de düşünmüyorum artık...bana göre değil...bende dedim ki benden ne istedin ozman ....ööle bi rüyaydıı beni özlemiş vs vs hi inanasım yok ama
bi gnlüm diokii...cayır cayır yansın...bi gnlüm dioki yanarsa benle uğraşır yanmasın...:):):):

Senin durumun çok daha zor be gülüm.
Düşlemesi bile kötü benim için, bu kadar son noktadan dönmek...
Ama gel gör ki işte çok çok daha zor noktalarda bitirenler var.
Evini, yuvasını dağıtanlar var. Ben de boşandım.
Ama bu aşk denen illetin gözü hiçbir şeyi görmüyor ki kardeşim.
Her seferinde, her seferinde yine aynı acıyı çektiriyor.
Çok da ironik geliyor bana üstelik.
Hepimiz de çok iyi biliyoruz ki GE-ÇE-CEK.
Yine de üzülmeden edemiyoruz işte.
Kaç yaşında, hangi konumda olursa olsun insan.
Aşk yakıyor işte...

canım ya çok üzüldüm yaşadıklarına....
allahım yardımcın olsun..
onu gönlünden çıkartsın...
bu durumlarda dualarında çok önemi var..allaha dua edin...
sizin vicdanınız rahat ya ona bakın....
mazlumun ahı kalırmı hiç............
hiç üzülmeyin...

aynen aynen hatunum derdi ama nerdeeeeeeeeeeeeeee şimdi ayılık var hamurunda

çok zor bazen hala inanamıorum bile....4 yıl bitti 5,yıla grerken bittii...biz brlikte büyüdük hayaellerimzi büyüttük....çocuktuk genç olduk eş olcaktık...karım derdi hep...hatunum derdi....ne oldu hepsi yalan hani herşeyiydim ben....

kızlar ben şimdi işten çıkıyorum eve gidicem akşam yine giricem sizleri seviyorum ve opüyorum ...

yazmışdım ki çeyizlerimizin resmini koyalım konusuna ...bende koycam...neler neler almışdım....ne hayallerimm vardıı...önce istemem bi daha dedim...ama şimdi tekrar eevlilik haayali kuruyorum kurabiliorum en azından tek o değil ben daha iilerini hakedioorum bunu öretti bana etrafımdakiler....nişan elbisem cart curt...aklıma geldiii gene ....pöffff
....bana tek kalan gözyaşı..pişmanlık...yalnızlık...yarım kalan umutlar hayaller...vsvsvs

çok zor bazen hala inanamıorum bile....4 yıl bitti 5,yıla grerken bittii...biz brlikte büyüdük hayaellerimzi büyüttük....çocuktuk genç olduk eş olcaktık...karım derdi hep...hatunum derdi....ne oldu hepsi yalan hani herşeyiydim ben....

Hey Allahım yaa... yani sormak istiyorum derdi neydi bu adamın diye ama altından saçma bir şey çıkacağına nedense eminim şu anda.

ne oldu hepsi yalan hani herşeyiydim ben....

Yani şu lafı var ya, hiç duymadıysam yüzlerce defa duymuşumdur hayatım boyunca farklı farklı insanlardan. Ve duydukça da artık eminim. Hata galiba biz kadınlarda. Çok beklenti içinde olmamak lazım. Bir tek erkeklerden de değil, kimseden. Ne kadar çok beklersen, canın da o kadar yanıyor işte maalesef.

aşk acısı ne fakır der ne zengın ne genç nede yaşlı der ne mantıklı insan der ne mantıksız insan.....
herkese te aynı yaşanır...
ayrıldıktan sonraki acı .... sevmekle birebir orantılı..
ama hafifletmek bizim elimizde.

mrb bayanlar bende ayrıldım o bıraktı akşamına özür diledi birdaha ayrılmıcaz sonra nemi oldu ayrıldık
allah kimseye yaşatmasın çok zor ayrıldığımdan beri uykular haram geceler işkence
ben nişanlandığını duydum

X