şeyda coşkun diyeti

swan34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2012
49
1
merhaba arkadaşlar, bugün ünlüleri zayıflatan şeyda coşkunun diyetini yapmaya başladım. Komşum dün karabugday verdi bi dene bakalım dedi. Bugün sabah ve ôglen denedim. Çok sevdim diyemesemde denemek istıyorum. Umarim benim gibi bu diyeti yapmak isteyenlerle paylaşımlarda bulunur ve kurtuluruz kilolardan. Bu diyetı yapanlarda paylasımlarda bulunursa daha da güzel olur, çünkü ben de yeni yeni okuyorum ve çok da kolaya benzemiyo. Umarım burda bilgilerim4zi çogaltır,kiloları azaltırız

NickYaşBoyBaşlangıç kiloŞuanki kilo11 Mayıstaki kilom18 Mayıstaki kilomHedef
swan3429167cm116838070
sanemeren22174cm116102
eebk169cm82,481,5
simten81164cm70
cicek22160cm64
caglardamla1607148

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, bugün ünlüleri zayıflatan şeyda coşkunun diyetini yapmaya başladım. Komşum dün karabugday verdi bi dene bakalım dedi. Bugün sabah ve ôglen denedim. Çok sevdim diyemesemde denemek istıyorum. Umarim benim gibi bu diyeti yapmak isteyenlerle paylaşımlarda bulunur ve kurtuluruz kilolardan. Bu diyetı yapanlarda paylasımlarda bulunursa daha da güzel olur, çünkü ben de yeni yeni okuyorum ve çok da kolaya benzemiyo. Umarım burda bilgilerim4zi çogaltır,kiloları azaltırız

slm canım benimde bugün 9. günüm 3 kilo gitti bile dediğin gibi kolay bir diyet değil ama hızlı sonuç veriyor.inşallah yaza kadar kurtulacağız bu kilolardan:))

sonuçları gerçekten sasırtıcı. Komşum 15 günde 5 kilo vermiş. bugün karabugday aldim bende. Ama tatı pek hosuma gitmedı. Farklı tariflere bakıcam şimdi. Haftaya tartılıcam bakalim sonuc nasıl olacak. Bu arada kilom 87.8, boy 1.67

sadece karabuğday diyetimi yapacaksınız bende araştıryorum gün gün yazılmış neler yapacaksak paylaşalım mı bende başlamak istiyorum bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

Herkese öncelikle merhaba:)
uzun zamandır ben de düşünyodum başlasammı nerden başlasam diye en sonunda kararımı verdim pazartesi ben de şeyda coşkun diyetine başlıcam.nişanlım da ben de uzun süredir ugrasıyoruz hem spor yapıyoruz hem dikkat edyoruz yediklerimize ama gram veremedik:KK43:son caremiz artık bu.Benim gibi yeni baslayacak olanları gorunce cok mutlu oldum bırırımıze destek olursak hersey daha kolay olacak gibi gelıyo...sıvı detoksuyla mı karabugdayla mı baslasam bılemedım ama ben de karabugdayla aslamaya karar verdım bugun alısverısımı yapıcam.herkes hangi gun neyi yaptıgını soylerse daha cok yardımcı oluruz birbirimize.inşallah buraya verdiğmiz kiloları yazdığmız günleri de görürüz.herkese kolay gelsin :)))

Bendr kilo vemrek istiyorun şimdi ne yencek ne yenmicek bana da soleyin kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkese merhaba ,benim bugün 11. günün corba günü olarak geçiyor arada bir gün bozmak zorunda kaldım 4 kilo gitti bile bence uygulanması gereken bir diyet hele benim gibi zor kilo veriliyorsa.:))

herkese merhaba ,benim bugün 11. günün corba günü olarak geçiyor arada bir gün bozmak zorunda kaldım 4 kilo gitti bile bence uygulanması gereken bir diyet hele benim gibi zor kilo veriliyorsa.:))
oncelikle hoşgeldin. 11 gündür devam edebildiğin için tebrik ederim. Ben devam edemedim çünkü listedeki malzemeleri bulamıyorum markette. Evde olan malzemelerde degil ki yapabileyim. Bugün twiter da şeyda çoşkunu takip etmeye başladım. Hindi eti yerine tavuk eti kullanabilirsiniz falan yazmış. Bugün tekrar bi alışverişe çıkıp başlamak istiyorum. Bi de sana şunu sorayım. Her gün o gün detoks günü mü protein günü mü çorba günü mü neye göre karar veriyosun? Bi sırası var mı?

oncelikle hoşgeldin. 11 gündür devam edebildiğin için tebrik ederim. Ben devam edemedim çünkü listedeki malzemeleri bulamıyorum markette. Evde olan malzemelerde degil ki yapabileyim. Bugün twiter da şeyda çoşkunu takip etmeye başladım. Hindi eti yerine tavuk eti kullanabilirsiniz falan yazmış. Bugün tekrar bi alışverişe çıkıp başlamak istiyorum. Bi de sana şunu sorayım. Her gün o gün detoks günü mü protein günü mü çorba günü mü neye göre karar veriyosun? Bi sırası var mı?

Canim herseyi birebir bende uygulayamadim eksik malzemeli veya yerine ayni karbonhidrat veya protein degeri olan bisey koydum. O bile cok etkili 15. Gunum mesela arada 2 gun bozmama rahmen 5 kilo gitti cok memnunum ben bu diyetten yaza kadar bence biter bu is uygularsak. Diyetin menulerine gelince gun gun posta gazetesindekileri sirali uyguluyorum.onlara ulasmak icinde hapymoodcake seyda coskun sayfasindan 14 gunluk sec bitince digerine gec ama sirali uygulamsk onemli.malzemelere gelince ben migrostan bulabiliyorum.etkili bir diyet devamlilik saglamani dilerim...

Anladım. Gerçekten süper 13 günde 5 kilo. o zaman ben de bu sayfadaki senin yaptığın gibi uygulamaya çalışacağım. Bakmak isteyenler varsa linki vermem de sakınca var mı biliyorum ama aşağıdaki linke bakabilirler.

http://happymoodcake.blogspot.com.tr/p/seyda-coskun.html

yarın 1.gün olarak başlıyorum kinoalı nar ile. kinoa olmadığı için karabuğday kullanabilirsiniz demiş. Ben de karabuğdayımla yeniden başlıyorum. Haydi bakalım

Selam kızlar bugun bende Şeyda Coşkunun vermiş olduğu diyet listesine başladım. Başlangıç kilom 80.1 hepimize bol şans :)

Anladım. Gerçekten süper 13 günde 5 kilo. o zaman ben de bu sayfadaki senin yaptığın gibi uygulamaya çalışacağım. Bakmak isteyenler varsa linki vermem de sakınca var mı biliyorum ama aşağıdaki linke bakabilirler.

http://happymoodcake.blogspot.com.tr/p/seyda-coskun.html

yarın 1.gün olarak başlıyorum kinoalı nar ile. kinoa olmadığı için karabuğday kullanabilirsiniz demiş. Ben de karabuğdayımla yeniden başlıyorum. Haydi bakalım

Slm canim bende bugun karabugday yapiyorum en sevmedigim gun diyebilirim. Ama surada ne kadar yiycez ki gerci ben cok yiycem kilom cok var ama birbirimize destek olursak hem daha cok hirslanoriz hemde karabugday bile bal gibi gelir.senin kac kilo vermen gerekiyor?

Hayirli olsun canim vermen gereken kilo az kisa surede hedefine ulasirsin sen...

Inşallah canım ama 2 aydır bugun baslıyorum diyorum ve tekrar bozuyorum diyeti malesef :KK43: Bu sefer ilk defa Şeydanın diyetini uygulayacağım ve kesin kararlıyım bozmayacagım umarım bu sefer başarabilirim.

Inşallah canım ama 2 aydır bugun baslıyorum diyorum ve tekrar bozuyorum diyeti malesef :KK43: Bu sefer ilk defa Şeydanın diyetini uygulayacağım ve kesin kararlıyım bozmayacagım umarım bu sefer başarabilirim.

Bende ayni senin gibiydim bu sefer kafada bitirdim isi:)

merhaba. Karabugday gününü bitirdim çok şükür. Yarın beyaz protein günüymüş. Bugün alışverişimi yaptım tavugumu,hindimi falan aldım. Çalıştıgım icin oglen yemegimi yapıp yanımda götürüyorum. Birazdan hazırlayacagım. Kilomun hikayesi şöyle. 92 kiloyla hamile kaldım. 116 kiloyla doguma girdim. Oglum 1 yaşına geldiginde 96 kilodaydım. Şimdi 85.8 kilodayım. 70 kilo şimdiki hedefim boyum 1.67

merhaba. Karabugday gününü bitirdim çok şükür. Yarın beyaz protein günüymüş. Bugün alışverişimi yaptım tavugumu,hindimi falan aldım. Çalıştıgım icin oglen yemegimi yapıp yanımda götürüyorum. Birazdan hazırlayacagım. Kilomun hikayesi şöyle. 92 kiloyla hamile kaldım. 116 kiloyla doguma girdim. Oglum 1 yaşına geldiginde 96 kilodaydım. Şimdi 85.8 kilodayım. 70 kilo şimdiki hedefim boyum 1.67

Gecmis olsun o zaman:) yarin icin bol sans ama bugunden daha guzel bir gun olucak emin olabilirsin.yanitini okurken ben bunlari ne zaman yazmisim ki dedim yazinin sonunda fark var sadece benim boyum farkli ve suan oldugum kilo bende doguma 116 kilo ile girdim 87 kilo falan hamile kaldim ama suan hala 101 kiloyum malesef boyumda 1.74 cm yani yolum bayagii uzun benim burda:KK43:

canım zaman çabuk geçiyor. ve sende 100lerin altını inşallah görürsün. Ben emzirdiğim için hiçbi diet yapamamıştım. oğlum 15 aylık şimdi. baktım eşim de benim kadar takık kilolarıma. haydi swan34 başla artık demek durumunda kaldım. Bu arada çok mutluyum. karabuğday gününü bitirdim daha önemlisi sonucu beni şaşırttı. ,Bu sabah kalktığımda 84,5 kiloydum. hala inanamıyorum. 1 günde 1,3 gram vermişim. Bu karabuğday nasıl etkiliymiş. vay be. Vücudumdan su eksilmesin diye dün 3,5 litre su içtim. 1 saatte yürüyüşümü yaptım akşam. Valla ben bu işi sevdim. Sabah lor peynirli mantarlarımı yedim. Öğle yemeğimde çantamda. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız. Artık kilolu ama sevimli kelimelerini aynı cümle içinde millet benim için kullanmadığı günler görürüz:KK9:

KEsin kararlıysan aramıza hoşgeldin. Umarım hepimiz üzerimizden yüklerimiz atarız. haftada bi gün acaba kaç kilo verdiğimizi bi tabloda yazsak mı. Mesela pazar günleri herkes boyunu kilosunu mesal gönderse ben de ilk sayfada tablo oluşturup güncellesem mi? ne dersiniz. Bu işi beraber başarabiliriz. Birbirimizin yaşam koçu olalım :KK1:

X