Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sedaldkdkdkdl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
160
-82
24
Merhaba arkadaşlar ilk önce konuya şurdan başlayayım ben eşimle boşanma aşamasındaydım ve sonra biz tekrar barıştık Aslen Trabzonluyum Gümüşhane’de oturuyorduk eşimin iş gereği Antepte taşındık eltim de orada oturuyordu eltimle çok sıkıfıydık aramızda dan su sızmıyordu gelip gidiyorduk birbirimize çok iyiydik uzak olduğumuz zamanlar da telefonla görüşüyorduk ben eşimin antepteki evine yerleştim beni bir gün aradı bana dediki işte dolapta işte yağ olacak dedi onu alabilir miyim bana lazım oysa eşim evdeyken ondan hiçbir şey istememişti sonrasında daha çok şey istedi evden o bırakmıştı hani eşim kendi kendine yemek hazırlar yer diye sonrasında boşanma aşamasındayken aradan aylar geçti benim eşim bizim gümüşhane’deki evimizi satmak istemişti çünkü orada bizim anılarımız vardı sonra bu evi abisi almak istedi ve buna evi verdiler Sonrasında eşimle barışınca abisinden istedik evi adam evi kendi malıymış gibi üstlendi iki trilyonluk evin sadece 170.000 lirasını eşime vermişti bu eltim de eşini işte sürekli tehdit etti evi onlara verirsen senden boşanırım diye oysa ev bizim resmi olarak bir şey yok sonrasında eltim beni aradı ben Gümüşhanedeki evime yerleştim bana bir sürü hakaret etti benim nasıl girersin diye bunla biraz sıkıntılı zamanlar geçirdik kaynanamı aradı alttan üstten konuştu iyiyken iyiydi ama mal işin içine girince kötü oldu sonra eşim bize nafaka yollasın diye abisine söylemiş evi satalım antepten ev alalım orayı kiraya verelim kiraya verdiğim evin parasını sen çocuklara yollarsın diye abisi de söylemiş ben sandım benim çocukları hani amcanız size gönderdi diye söylersin sanmış abisi Eşim de demiş benim çocuklarım orada dururken ben senin çocuklarına niye vereyim demiş abisi bozulmuş bu duruma eltim bana çok mesajlar attı işte sen yılansın da işte senin ne yaptığın belli değil de işte bir yılan bir delikten bir def sokulur ben sana defalarca müsaade ettim falan filan filan böyle kötü şeyler yazdı ben de cevap verdim ona doğrusu bu yaş olarak ondan küçüğüm saygısızlık etmek istemedim oysa bana yatak odanı bile kullanmadım demişti eve girdim baktım baktım yatak odamı bile kullanmış bundan sebep kötü olduk size soruyorum evin daha parasını ödemeden ev sahibi olunur mu ve sizce eltimin davranışları normal mi bu daha ne hiçbir şey anlattığımın yanından daha çok şey yaptı

Yani siz gümüşhaneden Antep'e gittiniz. E wltide Antep'e değil mi? Gümüşhaneye nr ara gitti. Sonra eşiniz daha boşanma bile olmadan dellenip niye satmaya kalktı. Satışta tam olmamış 170 bin verilmiş Eee. Eşiniz dememiş mi paranın geri kalanı nerede

Anlaşılmıyor ki. Ya da ben anlamadım anlayanlar gelir belki.
Evi sattınız mı, satmadınız mı? Parasını aldınız mı, almadınız mı?
Yani siz gümüşhaneden Antep'e gittiniz. E wltide Antep'e değil mi? Gümüşhaneye nr ara gitti. Sonra eşiniz daha boşanma bile olmadan dellenip niye satmaya kalktı. Satışta tam olmamış 170 bin verilmiş Eee. Eşiniz dememiş mi paranın geri kalanı nerede
Ev resmi
Evi sattınız mı, satmadınız mı? Parasını aldınız mı, almadınız m
ev

Ben Gümüşhane’de oturuyordum eşimden ayrılma aşamasına geldim babamın evine sonra biz bır yıl geçti barıştık eltim antep de Gümüşhane’deki evde resmî olarak benim benden habersiz satmaya kalktı ama ortada resmi bişey yok eşimde evde anılar var diye orda durmak istemedi 170 bin verdi abisi de dedi ona 170 bin lirayı bana gram altın olarak verirsen ev senin olur eşimde dedi öyle olmaz işler karıştı dedik ama evi geri almak istedik adam altını ver al dedi

Evet anlamışsınız ben özetleyerek yazdığım için karışık oldu biraz abisi vermiyor işte eltim tehdit ediyor

Ev resmen sizinse abisinin verip vermemesinin ne onemi var?
Ev bu ya cebine sokup vermemezlik yapamaz ya koca evi. Girmek istiyorsaniz girin oturun, parasini da geri iade edin. Boşanmak isteyen de boşansin sallamayin.
Gerekirse polisle girin. 170bine evi kim satiyormuşta almiş.

Ev resmen sizinse abisinin verip vermemesinin ne onemi var?
Ev bu ya cebine sokup vermemezlik yapamaz ya koca evi. Girmek istiyorsaniz girin oturun, parasini da geri iade edin. Boşanmak isteyen de boşansin sallamayin.
Gerekirse polisle girin. 170bine evi kim satiyormuşta almiş.
İşte eşim abisini kırmak istemedi onu da zarara sokmak istemedi ben sıkıntılı süre geçirdim kayınbabama evin anahtarını verdim sana güveniyorum dedim anahtarı sana bırakıyorum dedim evde bişey olur bişey bozulur gider bakarsın dedim oda tamam dedi sonra abisi geldi bunların tatile Gümüşhane’ye kayınbabam hemen evimin anahtarını verdi ozaman bende Antep’e gidiyordum işte yatak odamı kullanmıştı o sıralar hırsız gibi girdiler evime kimin ne ettiği belli değil kime güvencz belli değil

adam altin cinsinden odeyin demis dogru demis o zaman .enflasyon falan derken zarar girmek istememis odeyin konu kapansin evinizi alin
Neden 170 bin verdi bana ben iki katını niye vereyim benim ne suçum var ben yokken girilen anlaşma da vermem ben ne verdi ise onu alır birde eğer eşinle barışırsan aynı parayı verirsin evi alırsın demişti ne kadar verdiysen onu adam şimdi döndü altına böyle konuşuyorsunuz ama yaşadığımı yasasan dersin zırnk bırakma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X