Şeytan elti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yürü git şurdan ya ne biliyorsun konuşuyorsun boş ağızlı çingene mal insan

Sizin seviyenizde birinden beklenecek bir uslup. Kaynini dolandirmis, yaptığının soygun olduğunu da anlamamış, burada anlatıyoruz anlamıyor. Üste çıkıyor bir de.. Hadi oradan. saydığınız her şeyin en adi karşılığı sizsiniz.

Ya tamam siz anlamıyorsunuz beni ki ben diyorum isteyebilir tamam ama adam dedi zamanında ne verdi isem onu alırım eşim ile öyle anlaştılar sonra adam döndü lafından dedi ben altın olarak istiyorum dedi bizde Vehbi koç değiliz
Siz hatalisiniz,o parayı size verdiği deki degeriyle sonraki değer bir olur mu?Türkiye'de günlük bile enflasyon değişiyor.adam haklı gram altın olarak verin parasını.ben olsam bende kabul etmezdim çok uyanık gördüm sizi

Seda fotodaki sensen öncelikle onu kaldır . İkincisi haklı olacağın konuda bu üslupla hep haksız olursun . Mağdur varsa ortada ilk sensin. Ama seni mağdur eden sandığın gibi abi ve elti değil birlikte uyudugun adam . Senin arkandan hemen evinize, yuvanıza abisini yerleştirmis. Neden o tapu verilecekti biliyor musun senden mal kaçırmak için . Adam evdeki eşyaları da alama diye abisigili üstüne oturtmuş . Seviyeyi görmüyor musun . Bence eltin ve abisi de dolandirilmayi hak etmiş . Ben kimsenin evine gidip leş kargası gibi faydalanmayı normal göremem .

Elti ve abi dolandirilmis mi dersen evet dolandirilmis . Senin kocan onlara da 170 bin kitlemiş. Sen bu konuyu düşünme bence kendini güvence altına alacak bir birikimin olsun . Hiç güvenme o kocana. Elti ve koca da aç gözlü gibi üşüşmesin . Ailece senden mal kacirma planlari yaparken birbirlerine girmişler. Hakları nedir diye sorarsan geçen seneki 170 bin borcun şu an altından hesaplanılip ödenmesi . Ama eşyalarına coktulerse bence ödeme yapma orasını görmedim . Çünkü sen tekrar bir ev kurmak istesen en az üç yüz bin harcarsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X