Sezeryandan sonra normal doğum!

kızlar konu dışı biraz ama çok araştırdım bulamadım doktorumda hiçbişey demedi plasenta anteriorda oolunca noluyo sezeryanmı olunuyo böyle olan varmı aranızda yada bilen

burdaki hiç bi doktora kabul ettiremedim sezryen sonrası normal doğumu?
yengeni nasıl kabul ettiler acaba? belkide doğuma müsaiitti ?
ne güzel ya adı üstünde "normal doğum"
kısmetliymiş yengen
kolay kolay hiç bi doktor kabul etmiyor bu durumu, sezaryan sonrasında normal doğum için en az 5 yıl geçmesi gerekli diye biliyorum. sezaryan sonrası rahim hiçbi zaman en eski haline dönemediğinden normal doğuma yanaşmıyor doktorlar.

kızlar konu dışı biraz ama çok araştırdım bulamadım doktorumda hiçbişey demedi plasenta anteriorda oolunca noluyo sezeryanmı olunuyo böyle olan varmı aranızda yada bilen

ilk defa duydum biraz baktım da plesentanın bebeğin önünde olması demekmiş,belki sezeryan gerekebilirmiş.doktorunuza bir daha sorun bence.

yaaaa ben de sezeryan oldum hic istemediyim halde.mecbur kaldik.ama simdi normal dogum hic yapmam coook korkuyom

Benim doktorum sezeryandan sonra normal dogumun olabilecegini ama en az 2 sene beklemem gerektigini soyledi..

Ingilterede yasiyorum kizlar. Burdaki doktorlar sezeryani pek tercih etmiyorlar. Benim bebis 2 hafta gecikmeli geldi dogum icin sartlar olmadigi icin hemen sezeryanla aldilar. Cok uzulmustum cunku herseyin dogalindan yanayim ee doktorda boyle diyince rahatladim tabii zaman gecmesi gerekiyor dedi.

Ingilterede yasiyorum kizlar. Burdaki doktorlar sezeryani pek tercih etmiyorlar. Benim bebis 2 hafta gecikmeli geldi dogum icin sartlar olmadigi icin hemen sezeryanla aldilar. Cok uzulmustum cunku herseyin dogalindan yanayim ee doktorda boyle diyince rahatladim tabii zaman gecmesi gerekiyor dedi.

Buradaki doktorlar da en ufak bir şeyde sezeryan olsun diye gözümüzün içine bakıyorlar maalesef.Gerçi benim kızım dönmediği için mecburen sezeryan oldum ben,buradaki şartlara bakılırsa bunda da yine sezeryan görünüyor.

benimde çok yakın bir akrabam ikinci çocuğunu normal doğum yaptı.ilki sezeryandı.ama aradan 8 sene geçmişti.hiçbir sıkıntısıda olmadı.bursada devlet hastanesinde doğum yapmıştı bu arada.

merhaba arkadaşlar acaba dilek yağmura giden oldumu hiç aranızda gitmeyi düşünüyorum da 2. doğumumu normal yapmak için inşallah

arkadaşlar ssvd diye bir grup var. sezeryan sonrası normal doğum yapanlar. internette araştırmanızı tavsiye ederim. bir çok doktor, ebe, hastane ve sezeryan sonrası normal doğum yapan annelere buradan ulaşabilirsiniz.

arkadaşlar ssvd diye bir grup var. sezeryan sonrası normal doğum yapanlar. internette araştırmanızı tavsiye ederim. bir çok doktor, ebe, hastane ve sezeryan sonrası normal doğum yapan annelere buradan ulaşabilirsiniz.

teşekkürler,araştıracağım.

X