She Ürünleri

She'nin pazarlamasını yapan arkadaşım var. En son gittiğimde bana hediye vermişti. Hiç kullanmamıştım She ürünlerini; ama harika gerçektende.

Minik 3'lü gloss seti, siyah rimel, 1 tane pembe gloss, pembe ruj verdi. Beğenerek kullanıyorum. Renkli kozmetik dünyasından çekildiğini ve ellerindeki stokları bitirdiklerini söyledi. Sadece parfümde ve deodorantta kalacakmış She. Diğer alanda zarar etmişler.

Anlamadım; bu kadar çok memnun kalan varken piyasadan çekilmesi yanlış.bilmiyorumkismile

PEMBE RUJUNDAN BENDEDE VAR ÇOK SEVİYORUM ONU PEMBİŞ PEMBİŞ:1hug:

rujları harika resmen lolipop gibi tadı varrr zemuszemus

arkadaşlar ben SHE'nin rimel,ruj,parfüm,oje,far,parlatıcı larını kullanıyorum ve gerçekten çok çok memnunun hiçbi yanetki yapmadı ve aksine çok kullanışlı ve kaliteli.renkleri de mükememmel tavsiye ediyorum kullanınca bana hak verirsiniz diye düşünüyorum :)

bende de She nin iki adet lipglossu var. çok memnunum

inanmıyorum! she artık makyaj malzemesi üretmeyecek mi :gitme:

açıkcası cok cok ucuz değillerdi neden zarar etmişler ki kafamçokkarıştı

indirimsiz fiyatlarını hatırlayan var mı? yani rujları falan ne kadar

bende 2 tane ruju var biri rengini çok az gösterio koyu olan hiç renk vermio sadece parlatıo

Merhabalar,
She ürünleri (özellikle makyaj malzemeleri) artık çıkmıyor mu bilgisi olan var mı? Ümraniye Meydan da Gratis de vardı ojeleri artık yok..sordum açıklama yapmadılar...
She nin satıldığı özellikle anadolu yakasında yer biliyor musunuz? sitesinde bulamadım..

en son %50 indirm vardı.üretilmeyeceğini bilsem alırdım hepsinden çok güzeldi ürünler.ruj ,far, oje,parfüm ve kremini kullanıyorum

X