Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

benim saclarımın masallahı varda eşimin sakakları ve tepeden açılmaları var ona yapyım eger ikna edebilirsem
ama sunuda söyleyeyeim eşim amleliyat olmuştu yarasının çabuk iyileşmesi için ilik içeceksin dediler iğrenerek bir kere mahsusu içti ve haftasına et doldu yarası bence faydalı birseydir öyle olmasa rabbim yaratmaz insanlarda farkına varmazdı

slm kızlar ya benim saçlarımda çok dökülüyo ama daha çok uzaması için çaba gösterdim ben. bu ilik uzamayı da hızlandırıyo mu çünkü sinemakili kürü denedim çok fena döktü saçlarımı =(((

Sığıriliği 2005-2008 arası ayda bir kere kuaförde bakım yaptırırdım sonra neden bıraktım bilmiyorum, halbuki çok işe yarıyordu...bende başlayayım bari...Herhalde haftada 3 gün bakım yapacağım biride sığır iliği olsun :)

Sığıriliği 2005-2008 arası ayda bir kere kuaförde bakım yaptırırdım sonra neden bıraktım bilmiyorum, halbuki çok işe yarıyordu...bende başlayayım bari...Herhalde haftada 3 gün bakım yapacağım biride sığır iliği olsun :)

yaptırdığınız bakım sadece sığır iliğndenmi oluşuyodu

yaptırdığınız bakım sadece sığır iliğndenmi oluşuyodu

Sığıriliği ve ek olarak içine katılmış 13 vitamin demişlerdi ama hangi vitaminler bilemiyorum...bu arada kızlar eşleriniz için sığır iliğine ek daha garanti bir şey önereyim, rogaine losyon erkek tipi saç dökülmelerini önlüyor yeni saç çıkartıyor, bunu araştırın...Burda pahalı ebay'a bakın...

ilk başlarda haftada iki kez yaptım bır ay boyle devam ettim.ikinci ayda haftada bır kez yaptım.2 ay sonra da bıraktım saçım uzadıkça gurleştını farkettım.ilk başlarda çıkmıyor diye duşunmeyın.saçınız uzayınca gurleştını farkedıyorsunuz.

söylediklerin çok etkiledi beni .. bende yaklaşık 5 aydır saçkıran var .. ufak olan yerlerde uzama var ama ilk dökülen yer avuç içi kadar büyük ve orda hiçbir gelişme yok .. sarımsak yağı ve b vitamini kremle diger dökülen kremle toparladım ama o buyuk yer içinde senin verdiğin bu ilk tarifini yapıcam inşallah işe yarar .. teşekkürler verdigin bilgi için ..

Sığır iliğini kızımda uyguladım saçları tutam dökülüyordu 1.defa uyguladım ve dökülmesi geçti şimdi dökülen saçları çıkmaya başladı meğerse kasaptan çok isteyenler varmış hemen bildi saç dökülmesi için mi diye formülü verene bin tskler

5 uygulama sonucunda artık saçlarım çok sağlıklı dökülme tamamen durdu veeee benimde yeni saçlarım var bu tarifi uygulamayı çok istiyordum ama inancım yoktu .
ancak begümgül arkadaşım bizleri motive edince artık dedim yap ne zararı olacak sonuçta bu iliğin yararlarını biliyordum saç için olabileceğine inanamıyordum.ama artık vazgeçilmezim olacak çünkü bende sürekli sarı saç kullanan biriyim dolayısıyla yıpranma oluyordu ama artık saçlarım toparlandı çok mutluyum.deneyimlerimizi burada paylaşmak olumlu sonuçlar almak çook güzel.
teşekkürler begümgül:KK70:

rica ederim canımmm:KK70:
ben denedim faydasını gördümm herkes faydalansın istedim. sende de işe yaramışş ohh ne güzell:KK70:

canım önce kaynatıyorsun sonra rondodan geçirip süzüyorsun :KK34:

gürleşmede etkili olurmu bilmiyorum :44:
canım süpersin.yılmadan girip hazmışsın buraya gelişmeleri.teşekkür ediyorum sana. ayrıc a bu formülü kız kardeşime syledim o da yapcak. onun saçlarının önü çok fena açık. kafa derisi meydanda. bakalım işe yarıcak mı.ben de yapcam.kocama da yapcam.önce bi kasaba gidiyim de alıyım ilik.tanıdığım bi kasap var kırmaz beni umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım süpersin.yılmadan girip hazmışsın buraya gelişmeleri.teşekkür ediyorum sana. ayrıc a bu formülü kız kardeşime syledim o da yapcak. onun saçlarının önü çok fena açık. kafa derisi meydanda. bakalım işe yarıcak mı.ben de yapcam.kocama da yapcam.önce bi kasaba gidiyim de alıyım ilik.tanıdığım bi kasap var kırmaz beni umarım.

rica ederim canım ne demek :KK16: kasap için çok zor birşey değil umarım kırmaz seni sende gelişmeleri yaz bize :KK19:

bu arada dün akşam tekrar yaptım artık saymıyorum 5-6 oldu sanırım :44: ilk çıkan saçlarım uzadı bugun farkettim ikinci kez yeni saçlarım çıkmıs.3-4 cm ler şu anda :KK62::KK62:

Son düzenleme:
bu aksam esimin yiyenleri oturmaya geldiler ve gelir gelmez abi sacın cıkmıs senin dediler.ilikten falan haberleri yoktu.cok sevindim cook.bende 1 defada etkili oldu ilik.esimde 5-6 defada.super bisi.

ben de bugün denedim bakalım.inşallah ii olur. kocama da zorla sürdüm. neyseki koku olmuyo hatta çok güzel kokuyoi. ben süzmedim. rondodan geçirdim hepsini blendrdan yani. bakalım ne olcak:KK8::KK8::KK8:

bende süzmem rondodan geçiriyorum hepsini ve saçımı boyar gibi fırça ile uyguluyorum benimde 7 uygulamam oldu saçlarımı kestirmeye gittim kuaförüm saç diplerin yoğunlaşmış bakım mı yapıyorsun dedi çok mutlu oldum:21:

bende süzmem rondodan geçiriyorum hepsini ve saçımı boyar gibi fırça ile uyguluyorum benimde 7 uygulamam oldu saçlarımı kestirmeye gittim kuaförüm saç diplerin yoğunlaşmış bakım mı yapıyorsun dedi çok mutlu oldum:21:

hatta ben blendırdan geçirmeden önce bütün yağları ekledim ki daha homojen bi karışım olsun diye. tam karışma sağlansın diye. bakalım benim eşimin ön taraflar baya çık.işe yararsa asıl onda yarıcak inşallah. bi de kız kardeşimin saçlarının ön tarafı baya açık kaç senedir uğraşıyo dünya paralar döktü herşeye ama çıkmadı. bakalım onlar daha yapmamış. onun hakkındaki gelişmeleri de yazcam bi yaparlarsa inşallah...:82:

Ben daha önce yapmıştım. Okuduğumu uygulayayım dedim tavada erittim, rengini görmediğim için fazla tutmuşum ateşte, yanmış biraz. Sürdüm yine de ama donmadı tabi. Bu formülü deneyeyim bakalım haftaya alırım inş. Ctesi nişanım var, düğüne kadar saç çıkartmam lazım :KK66:

kızlar bende eşim için başlayacam
sizlere yazarım gelişmeleri
deneyenler paylaşımlrını artırsın lütfen

X