Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bugün sipariş verdimm.hemen gelse de giysemm.çok heyecanlıyım:))artık benim de güzel çıkık bir popom olucaaaakk:))

Bu arada kullanan arkadaşlardan bir ricam olucakk.mümkünse giydikleri halinin fotoğrafını koyabilirler mi acabaa?sadcece popo kısmı.çok merak ediyorum abartı bi görüntü oluyo mu?

tavsiye etmiyorum aldım birisi size şaka yaparsa hemen belli oluyor :KK52::KK52::KK52:
ben çaktırmadan aldım giydim pantlonla süper oluyo eşim bende öyle kalcayı ilk defa görünce el şakası yaptı ve o ne ya öyle sündermi var orda o senin kalcan değilmi dedi çok utandım :26:
pot diye ses gelmişti tavsiyem silikon olursa en azından dokunma hissi verir daha gerçekci olr bende almak isterim elbiseler için özellikle

yenı ıncının dokusu nasıl kı pot dıye ses cıkıyor ?
sılıkonlu olan nasıl ? sılıkonlun dokusu nasıl ? onu nereden alabılırız ?

yaa off bır ben mı bulamıyorum su urunu :KK52:
arkadaslar nereden alıyorsunuz lutfen bır bılgı verın .
bakırkoy'de nereden alabılırım ?
bır de pentının dokusu yenı ıncıden daha ınce dıye duydum .
durus olarak da yenı ıncıden daha kucuk yanı abartısızmıs
kullanan arkadaslar sız ne dıyorsunuz ?
pentı mı yenı ıncı mı ? .

Son düzenleme:

Aldım canım mesaj atamıyorum burdan cevaplıyım.benimki s beden.çok memnunum.bütün kotlarımla denedim gelir gelmez.kotlarla çok iyi duruyor.bazı eteklerle,elbiselerle,tuniklerle de iyi duruyor fakat çok dar eteklerle belli olabilir.tereddütte kaldıysan al mutlaka.interneten sipariş verdim ben kargo dahil toplam 34tl tuttu.yeni incinin internet sitesinden aldım.sorcağın bişey olursa sorabilirsin

canım ben de bir ara kullanmıştım çok zayıftım tahta gibi ve kurtarıcı olmuştu benimki yeni incinin ürünü idi,ben bulamamıştım ürünü ve netten almıştım,adını net hatırlayamıyorum sitenin ama bilindik bir site değildi,daha çok çeyiz satan bir site idi ama sorunsuz gelmişti elime ürün.yeni inci özellikle jeanlerle süper duruyor ve anlayan çıkmamıştı:KK9:

arkadaş sitesinden almış ,benim alacağım zaman sitesinde bulamamıştım.oradan alabilirsin.

Son düzenleme:
Aldım canım mesaj atamıyorum burdan cevaplıyım.benimki s beden.çok memnunum.bütün kotlarımla denedim gelir gelmez.kotlarla çok iyi duruyor.bazı eteklerle,elbiselerle,tuniklerle de iyi duruyor fakat çok dar eteklerle belli olabilir.tereddütte kaldıysan al mutlaka.interneten sipariş verdim ben kargo dahil toplam 34tl tuttu.yeni incinin internet sitesinden aldım.sorcağın bişey olursa sorabilirsin

canım cevabın ıcın cok tesekkur ederım .
ınternet sıtesı dısın da alabılecegım bır yer yok sanırım .
bedenın olup olmayacagını denemeden nasıl anlayacagız kı ?
ben 55 kıloyum 38 beden gıyıyorum .
bazen 36 beden bıle gıydıgım oluyor .
sımdı benım hangı bedenı almam dogru olur ?
bır de dar elbıseler de bellı olabılır demıssın ,benım jeanlarım da cok dardır .
bellı olma rıskı var mı ?

canım ben de bir ara kullanmıştım çok zayıftım tahta gibi ve kurtarıcı olmuştu benimki yeni incinin ürünü idi,ben bulamamıştım ürünü ve netten almıştım,adını net hatırlayamıyorum sitenin ama bilindik bir site değildi,daha çok çeyiz satan bir site idi ama sorunsuz gelmişti elime ürün.yeni inci özellikle jeanlerle süper duruyor ve anlayan çıkmamıştı:KK9:

arkadaş sitesinden almış ,benim alacağım zaman sitesinde bulamamıştım.oradan alabilirsin.

canım cok tesekkur ederım .
mecbur sıteden alacagız o zaman .
buradan bır arkadas taksım de bır aksesuarcıda satılıyor demıs ,
ama o aksesuarcı nere de adı nedır bılmıyorum .
keske o arkadas bılgılendırsede gıtsek taksımden alsak :KK43:
denemeden almaya cekınıyorum ackcası
bır de benım boyum cok uzun da degıl .bırden popo dısarı cıkarsa komık durur dıye de terettut edıyorum .
boyum 167 kılom 55 gıydıgım beden de 38

kızlar ben yenı ıncıyı aldım memnun olmadım .
cok fazla abartılı cıkık ve sıskın duruyor.
sungerlerı cok buyuk bayag sıskın duruyor .
hıc dogal durmadı acıkcası .
dumduz popolu olanlar ıcın belkı ıdeal bır urun ama -
az da olsa cıkık bır poponuz varsa hıc denemeyın derım .
ben daha dogal duracak ve cok az cıkıklık ıstıyorum.
bunun ıcın hangısını onerırsınız ?
laura baresse kullanan var mı aranız da?

kızlar ben yenı ıncıyı aldım memnun olmadım .
cok fazla abartılı cıkık ve sıskın duruyor.
sungerlerı cok buyuk bayag sıskın duruyor .
hıc dogal durmadı acıkcası .
dumduz popolu olanlar ıcın belkı ıdeal bır urun ama -
az da olsa cıkık bır poponuz varsa hıc denemeyın derım .
ben daha dogal duracak ve cok az cıkıklık ıstıyorum.
bunun ıcın hangısını onerırsınız ?
laura baresse kullanan var mı aranız da?

Kaç beden aldın? Bİ de normalde popon varsa evet büyük duruyormuş.Kaç kilosun ve boyun kaç canım?İlk geldiğinde bana da büyük geldi ama kıyafetlerle beğendim yani alıştım sonradan şimdi severek kullanıyorum:KK8:

Kaç beden aldın? Bİ de normalde popon varsa evet büyük duruyormuş.Kaç kilosun ve boyun kaç canım?İlk geldiğinde bana da büyük geldi ama kıyafetlerle beğendim yani alıştım sonradan şimdi severek kullanıyorum:KK8:

boy 165 kılo 55 beden 38 .
aldıgım da s beden ten rengı cnm .
cnm ınanılmaz komık durdu .benım popom zaten var ben cok az cıkıklık ıcın ısıtıyordum .
ama bu urun ben de ınanılmaz komık durdu .arkamda sankı baska bırı daha var o derece .
hatta bızımkıler epey dalga gectı .yasemın yalcının canlandırdıgı cıngeneye benzedın dıye :KK1:
bel ıncecık popodan bırden fırlayınca orada bırsey oldugu cok bellı oldu .dokundukca da pof pof ses cıkartıyor .
fotosunu gonderebılırım .
sungerlı olması cok yapay yaa .
sanırım bana laura baresse ıyı gelır .onun kı bu kadar cıkık degılmıs daha dogal duruyormus .
bır de jel mış o .

çocuk bezi gibi o süngerlerle yaşadığınıza inanamıyorum. amacınız kimi etkilemek ki? denize filan gidince nasılolsa ortaya çıkıyor. kısa süreli mutluluk için böyle işlere girişmeye değer mi? hem yürürken aşırı belli oluyor kıvrım yerleri felaket belli.. ayrıca tayt corap gibi bişey giyincede dalga dalga gorunuyor. yapmayın etmeyin böyle şeyler.

Son düzenleme:
kızlar merhaba yorumlarınızı okudum ve bende heveslendim beim kalçam var ama basenim yok yanlar dümdüz duruyor yanlarada takılabilirmi acaba bu bahsettiğiniz silikonlar düşermiki yardımcı olursanız sevinirim

Lutfen biri bana da yardim etsiiiin :) sungerli olandan degil de yuvalarina silikon yerlestirilen modelden ariyorum cok acill :) penti ve yeni inci"deki daha once aldigimdan ve hic tavsiye etmem.. silikon jel seklinde olani nerden nasil bulucam nette..

kızlar bundan aldım ben kullanamadım
hiç poposu olmayanlar için ideal olabilir
birde bütün olduğu için kotlarım zor oluyordu
ben penti nin silikon şeklinde olanından aldım
iki parça şeklinde popona yapıştırıyosun çok çok çok güzel :)
yalnız ben bi güzel yıkadım yapışkan özelliği biraz gitti gibi o yüzden tekrar alıcam yaza doğru ama şimdilik bununla idare edebiliyorum
Sitesinde bulamadim pentinin bahsettiginiz jel slikonuna nasi ulasabilirim ki :)

arkadaşlar benimkisi tam olarak dedokido arkadaşın yüklediğinden.laura baresso.markası yabancı olduğu çin aklımda tutamamıştım.valla süpersin dedokido.nerden buldun bu kadar silikon kalçayı birarada.:):)banada 70 ytl dedi.ben indirdim indirdim en son 55 ytl ye aldım.pazarlık yapın mutlaka:)bu arada kıvılcım demişsin ki silikonlumu daha iyi süngerlimi demişsin ya ona da cevabım silikonlu olacak.çünkü ben dha önce süngerli kullanmıştım ama süngri yeni incinin ki gibi kabarık değildi.biraz daha dandikti o.ve sünger bir müddet sonra içe çöktü yani kabarıklığı kalmadı fazla.sen önce yeni inciyi kullan sonra silikon da alırsın arkadaşım
Ben de slikon jel seklinde olandan ariyorum ama nette biturlu bulamadim sizden de yardim istesem? ::)

Ya kızlar ben bu ürünü iki kez netten sipariş vererek kullandım inanılmaz memnundum ve fiyatı da 19 tl gibi bi rakamdı. penti ve yeniinci gibi pahalı değildi.

Sonra zamanla eskidikçe atmak zorunda kaldım, ben çünkü o cepli külot olmadan kullanıyordum genelde pantolon giyen biriyim, pantolonu giydikten sonra üstten kalcalarin üstüne yerleştiriyordum ve hiç kaymıyordu.

Bu arada biri sormuş basen için de kullanılır mi diye, evet benim basen bölgesine yerleştirdiğim de oluyordu zaten et gibi olduğu için hiç sırıtmiyordu. Ben attıktan sonra düzenli bir şekilde squat yaptım 1aydan fazla, faydasını görünce ihtiyaç da duymuyordum .simdi epeydir squata vakit bulamıyorum ve haliyle biraz söndü benim popo :KK43: acil bu et görünümlü silikonlardan almam lazım. Markasını hatırlamıyorum ama eğer şu cepli külotlar duruyorsa belki üzerinde yazıyordur eve gider gitmez bakıcam. Bilgisi olan varsa da paylaşımlarını bekliyorum

ay nerden aldı canım ya çok merak ettim denicem bende....nerden bulabilirim..benimde kalçalarım küçük de :KK43:
Kıvılcım bende yeni üyeyim bende kullanıyorum harika istersen bende 4tane sahibinde ilanım var bakanilirsiniz ankara

Eklentiler

• image.png
    image.png
    179,9 KB · Görüntüleme: 135
  • image.png
    image.png
    178,8 KB · Görüntüleme: 90
Bende kullanıyorum amerikandan aldım yedek var elimde resmini atayım ben cok memnunum silikonluda süngerlide var

Eklentiler

• image.png
    image.png
    179,9 KB · Görüntüleme: 126
  • image.png
    image.png
    178,8 KB · Görüntüleme: 128
X